Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

bez płyty podobnie jak u ciebie gala nie ma nic wspólnego z odczytem płyty obstawiam ubity laser czym czyściłeś laser ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patyczek do uszu i płyn do lcd (jakiś delikatny roztwór alkoholu izopropylowego).

Spróbuje jeszcze jakąś starszą wersję map teleatlas.

Ps.W sumie to mam ciekawszy pomysł na multimedia i nawigację bo posiadam nexusa 7 ;-) ,niedługo pokażę efekty

Edytowane przez animavili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniam symphony II na navigation plus, navi kupiłem na portalu aukcyjnym, w zestawie był kabel nav 26 max. Wszystkie kostki podłączyłem ale nie wiem do czego służy ta z przyciskiem od tego kabla. Navi się włącza ale nie ma głosu w przednich głośnikach, trzeba zrobić kodowanie Vagiem, może ktoś napisać jak dokładnie. Jak sprawdzić jaką mam wersję navi? Może ktoś podać link do polskiej wersji i do mapy?

Edytowane przez arturo_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakis patencior zeby wyjąc symphony bez uzycia kluczy?? Bo generalnie puszczaja tylko 3 zatrzaski a 4 trzyma i nie chce zaskoczyc nic a nic :( Potrzebuje zdemontowac radio a nie moge bo to cholerstwo nie chce sie odblokowac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilniczki albo cienkie blaszki , jeśli masz klucze z Allegro to nie wciskaj ich do końca tylko częściowo tak żeby nie zaskoczyły i pociągnij za kieszeń od kasety - u mnie tak symphony wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zaczepy puszczaja jeden w ogole nie chce sie odgiać - tak jak by nic tam nie bylo po wlozeniu kluczyka ... Nie da rady od strony radia tego zrobic;/ ... Mysle nad wyjeciem schowka i dostaniem sie jakos od drugiej strony po omacku ... hmm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak te blaszki wygladaja? Jutro bede demontowal to porobie fotki. Jeśli symphony idzie do odstrzału do wyłam bok panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że nie idzie do odstrzalu :D Musze emulator podpiac :( Wiem jak te blaszki wygladaja, spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od schowka raczej się nie dostaniesz , fabryczne klucze wyglądają troszkę inaczej niż te zamienniki , może tu tkwi problem. Ja też swojego nie mogłem wymontować , podjechałem do sklepu z elektroniką i car-audio - pożyczyłem wyjmaki do Beckera i tymi poszło.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na innym forum że jednak można uruchomić start kamery cofania po włączeniu wstecznego co prawda w mfd ale to bratnie navi więc warto sprawdzić. Podesłałem link na pw :wink:

Wiem, że odgrzewam kotleta :kox:

Udało się Panowie wam coś z tym ogarnąć? Również prosiłbym o link

Edytowane przez apocalipto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądam temat ale jakoś nie widzę

Wczoraj zamontowałem do swojej S'ki Navi Plus. Wszystko chodzi elegancko ale gdy odpale auto to radio jakby gubiło stacje radiowe. Powiedzmy mam ustawione 98,9 (RMF) na zgaszonym działa a na odpalonym zaczyna przerywać.... o co w tym kaman??

Tak wygląda mój problem

Druga sprawa....

Mam pełen FIS zegarek cyfrowy czy musze mieć tuner TMC??

Chodzi mi żeby pokazywał stacje radiowe kij z navi.

Tą przejściówkę muszę mieć http://allegro.pl/kabel-nav-26-max-vw-mfd-1-audi-navigation-plus-i5396743413.html??

Problem usunięty

A tak propos... Niech ktoś zrobi porządny temat o Navi Plus a nie na 31 stronach rozwalony.... Od A do Z

Nawet z podłączeniem TCM.....

Edytowane przez Grzechu_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam wszystko juz,całe dwa din Z radiem sypmhony. Kupuje navi plus dx,czy to będzie działać normalnie czy trzeba piny przerabiać jakieś adaptery kupić? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pytanie.

Mam taki licznik

ba1b59fe8595e87am.jpg

Zamontowane Navi Plus DX

1f5d88c725a4958am.jpg

54835c46b4c33b78m.jpg

Zakupiłem

http://allegro.pl/kabel-nav-26-vw-mfd-1-audi-navigation-plus-skoda-i5396746146.html

Chciałbym żeby FIS pokazywał mi stacje radiowe

Musze mieć tuner TMC czy jakoś da radę??

A druga sprawa znalazłem za radiem taki kabel

8a8854501991ca24m.jpg

Od czego to?? Od razu mówię że nie pasuje na wejście do radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiazkowo tuner TMC , to juz na pewno było - szyna can radia jest niekompatybilna z szyna can w liczniku , dlatego potrzebny TMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przymierzam się do kupna ori navi z chinczyka ale mam pytanko czy da się podpiąć kamerę cofania pod ori navi plus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak ori navi z chińczyka :facepalm: ori to ori chinol to chinol.

Tak da sie podpiąć kamerę do navi plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że chciał bym zmienić nawigacje na ori bo mam teraz chińczyka i dlatego właśnie pytam czy da sie podpiąć kamerkę cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi na pokładzie,teraz pytanie jakie złącze pin jest do zmieniarki Mp3 np yatur 8 czy 12 pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi na pokładzie,teraz pytanie jakie złącze pin jest do zmieniarki Mp3 np yatur 8 czy 12 pin?

Interesowałem się kiedyś tym tematem. O ile dobrze pamiętam w RNS-D jest 8 PIN. 12 pinowe gniazdko występuje w RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...