Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam a czy moze ma ktos jakies inf o kims ze zdunskiej woli lub kims dobrym w wojewodztwie lodzkim albo co pasowalo by mi bardziej o kims w londynie?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie jest dzial reklam tylko opinii KLIENTOW.

darujcie sobie wpisywanie reklam w tym dziale bo raczej efekt ejst przeciwny do zamierzonego...

Opublikowano

pozatym czemu tak drogo skoro dobry cziptuning mozna miec za 600zl ?

Opublikowano

to nie jest dzial reklam tylko opinii KLIENTOW.

darujcie sobie wpisywanie reklam w tym dziale bo raczej efekt ejst przeciwny do zamierzonego...

dokładnie :good: :good:
Opublikowano

pozatym czemu tak drogo skoro dobry cziptuning mozna miec za 600zl ?

szczerze?? cena 600 zł i opis "dobry" nie budzi we mnie zaufania, także lepiej wydać wiecej, przejechać się pare km dalej i zrobić porządnie u znanej firmy, a o takich już było tutaj dość dużo, a nie kusić się na pare stówek, po to by za pół roku zmieniać silnik...

Opublikowano

pozatym czemu tak drogo skoro dobry cziptuning mozna miec za 600zl ?

Zrobisz mi soft do S4 za 600zł :kox:
Opublikowano

pozatym czemu tak drogo skoro dobry cziptuning mozna miec za 600zl ?

Zrobisz mi soft do S4 za 600zł :kox:

CTV zrobi ci za 600 to: :vaglogi:

Opublikowano

pozatym czemu tak drogo skoro dobry cziptuning mozna miec za 600zl ?

Zrobisz mi soft do S4 za 600zł :kox:

CTV zrobi ci za 600 to: :vaglogi:

No ales mu pocisnoł teraz to napewno sie zdenerwuje i zrobi softa za 600 pln-ów :naughty:
Opublikowano

koledzy a powiedzcie jak sie ma chipowanie tdi przy przebiegach rzedu 200tys :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 00:33_________________________________________________

rN4A0.jpg

:)

Opublikowano

tak jak przy 80% aut po tym zabiegu w PL :wink4:

pozatym to poczytaj troche jak nie ten watek to podobne to zczaisz

Opublikowano

Panowie,

jak odpuszczą trochę śniegi chciałbym kontynuować dłubanie mojego BFB. Planuję FMIC, TIP, DV i być może wywalić kata. Pytanie która z firm z W-wy lub okolic ogarnie temat montażu gratów i strojenia? Program robiłem w Unitronicu i szczerze to chętnie bym kontynuował tam prace, ale gdzieś czytałem że warsztat mechaniczny to tam jest taki sobie ( bo w wiedzę i umiejętności AP chyba nikt nie wątpi :wink4: ).

Co polecacie?

Pozdro

Opublikowano

Koledzy, jakby kto chciał, albo mieszkał w okolicach, to polecam:

http://www.tunex.nl/

Ceny się zaczynają od 225 euro i dostajesz oryginalny soft na cd.

Mogę ich polecić. Sam jestem bardzo zadowolony z ich usługi.

Jedyny minus, to trzeba się umówić na minimum 2 tygodnie prędzej.

Pozdrawiam.

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/

No to CZAD :cool1:

masz wykres ? :polew:

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/

:kox: :kox: :kox:

jade tam :good:

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/

:kox: :kox: :kox:

jade tam :good:

Spadaj ja pierwszy :polew:

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/[/url

no to grubo pojechał :polew:

Opublikowano

polecam chłopaków z dąbrowy górniczej

Robiłem u nich chipa parę dni temu moc ze 170 km na 250ps!

potwierdzona hamownią

Mniejsze spalanie gazu i wszystko super

http://www.chiptuning-dabrowa.pl/

Napisz kiedy Ci się silnik rozleci -myślę że napiszesz jeszcze w tym tygodniu

Może Nm zrobili na 250 -bo seria nie trzymała i wyszło tylko tyle ?

Opublikowano

Witam

Ja również miałbym ochotę na dodatkowe kucyki.

Ale ,czy ktoś przejechał już na chipowanym sprzęcie np. 100tys kilometrów i może powiedzieć , że jego silnik ma się świetnie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.