Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co wiem hamownie używają tunerzy tylko do przedstawienia wyników klientowi przed i po modyfikacji. Przynajmniej będąc jakiś czas temu w kretorze mocy, hamując autko.Rogal miał chwilowo niedostępną hamownie z jakiś tam przyczyn to i Tag grono ludzi by przyjeżdżało, gdzie było by bardzo zadowolonych.

Przed modyfikacją sprawdzili mi diagnostykę, jak również podgląd parametrów online po obciążeniem, nie wiem jak to wyglądało, bo mnie przy tym nie było.

Jak na razie jestem zadowolony, firmę tą wcześniej polecił mi znajomy, co robił tam modyfikacje ponad rok temu. Do tego momentu wszystko cyka mu jak w zegarku, wiec wystarczy mi to skorzystać tam z usług a zarazem polecić dalej.

Flayer ma racje, nie każdy zaczynał modyfikacje i miał hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie tak, w cale nie trzeba przepłacać u rozreklamowanych tunerów. :wink4:

Baaa.. jak się ma kabelek żeby zrobić logi i wyciągnąć wsad ze sterownika to już w ogóle... (a to nic trudnego).

Ja na przykład dołączyłem do grona zadowolonych klientów Spanky :)

Gość robi naprawdę profi robotę, a jego wiedza w tym temacie ( i nie tylko ) jest oszołamiająca :good:

Zaoszczędziłem nie tylko kupę forsy i czasu bo nie musiałem gnać pół kraju do renomowanego tunera, ale także mam pewność, że zostałem potraktowany indywidualnie i nikt mi nie wgrał gotowca dla ściemy. A na hamownię to można sobie potem jechać byle gdzie jak komuś zależy na wykresie...

Nie będę się rozpisywał jak się autko sprawuje bo się domyślacie, powiem tylko że na nowo się w nim zakochałem i aż szukam pretekstów żeby wsiąść i się przejechać hehe :decayed: ...ogólny banan na twarzy :evil: Logi po remapie też nie pozostawiają cienia wątpliwości o jakości roboty!

Jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://soft-tuning.pl/index.html

polecam

warsztat jedno osobowy wlaściciel robi dokladnie starannie nie śpieszy się. Ja byłem prawie 5 godzin ale sie oplacalo sprawdzał wszystko przed modem, dopiero po stwierdzeniu że auto jest sprawne zrobil moda. Oczywiście auto na rolkach jezdziło z 10 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy ktoś chipował AJL'a u Rogala? No i przede wszystkim pytanie czy aby na pewno u Rogala? Ja z W-wy jestem więc do Rogala mam blisko i zastanawiam się co wycisnąłby z AJL'a. Czy ktoś z forum chipował u Rogala AJL'a? Słyszałem gdzieś na forum że z 180km już dużo się nie wyciśnie i przyrost mocy będzie wynosił ok. 15km? Wydaje mi się że więcej ale jeżeli ktoś ma to już za sobą to mógłby podzielić się swoimi odczuciami. :) Sorry że tyle pytań ale coraz bardziej kusi mnie chiptunning i jakoś nie mogę się zdecydować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal zrobi Ci AJL-a, jak sprawne turbo i cała reszta to z 210kM/280Nm bedzie

mi wyszło 212kM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę się obawiam tego że po chipie silnik skróci swoją żywotność.

Devastation a ty swojego AJL'a u Rogala chipowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz kupiłem swoja padake po chipsie

ale nie wiem kto to robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.TURBODIESEL.pl

opinie jakieś klubowiczów, robił coś tam ktoś z naszych ??

popytaj na spotach białostockich ja wiem tylko ze tam modzil samochod uzytkownik Perry cos na granice 170KM

ja pewnie takze tam bede robil program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o polecenie dobrego tunera, jezdze duzo po Polsce takze moge sie dostosowac gdzie podjechac, oby cena byla rynkowa :) , silnik 1.9 brb bez dpf, wtryski

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.tune-up.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki można wymienić na AL - są to pompki od silnika 150 konnego ARL. Baaaaardzo ciężko dostać używki w dobrym stanie. Podobno pompki BQ też są bardziej wydajne niż inne

Wystarczy wymienić końcówki wtrysku na te które są w AL, czyli DSLA150P1043. Mam na półce zamienniki firmy Firad- na 100% lepszej od Bosio. W swoim Golfie IV 100 KM ATD miałem zrobione 170 KM tylko po wymianie końcówek wtrysku, programie i turbo od ARL-a. Robiłem to jako jeden z pierwszych w tamtych czasach. To było gdzieś w okolicach 2005/2006 roku. I przed wymianą turbo. Dawka paliwa była taka, że seryjna w miarę świeża turbina ( 100 000 km) poszła się j.. po kilku dniach.

A jak ktoś chce oryginalne zestawy naprawcze Bosch od pompek AL które mozna założyć zamiast zastanych to też coś znajdę dużo taniej niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ot:

a może by tak zrobić liste w jakich województwach jacy tunerzy dobrze chipują auta :wink4: przynajmniej ludzie nie będą ciągle pytać gdzie co i jak :wink4:

Śląsk:

CompSport

DynoSoft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy jestem nowy, mam pytanie gdzie mogę zachipować dobrze moje auto w województwie podlaskim bo nie mogę znalesc żadnych adresów. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...