Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kto powiedział że domowy zły ?

Mój pierwszy program kilka lat temu zrobiłem w firmie lokalnej polecanej na forum, profesjonaliści z rolkami. Dostałem gotowca ogólnie dostępnego w sieci, po kilku tygodniach auto zaczęło ciężko odpalać na zimnym, głośno pracować i czasem jakby słabnąć (wtedy człowiek był totalnym noobem). Pojechałem do kumpla który kleci w domowym zaciszu, pierwszy rzut oka wtryski solidne korekty, turbo na overboostach itd. Wykopał ori soft, zrobił wszystko od podstaw i się unormowało a po kilku tygodniach wtryski chodziły jak w zegarku. Po pół roku zrobiłem kreski i auto wypluło ponad 10 koni więcej.

Przyszła wczesna jesień i sterownik nie dawał się programować, wybebeszyliśmy ECU a tam akwarium... 2 śruby tylko chwycone, brak sylikonu nic.. (brak obudowy z tworzywa jak w audi). środek wszystko biało - brązowe.

Reguły nie ma. Jak z mechanikiem, dobry się nie reklamuje, nie ma kolorowych szyldów bo nie potrzebuje.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Czytam ten wątek ale ponad 110 stron to ponad moje siły ;) szukam jakiegoś speca w Lublinie do mojego 1.9 w B7 ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam;) Czytam ten wątek ale ponad 110 stron to ponad moje siły ;) szukam jakiegoś speca w Lublinie do mojego 1.9 w B7 ;) pozdrawiam

Prochip Nałęczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich.Panowie jestescie w stanie polecic mi kogos z wielkopolski i okolic ?

mam na mysli tylko sama zmiana softa z na maks,ale mieszczac sie w bezpiecznej granicy.

No i jaki cennik jest tak mniej wiecej jesli chodzi tylko w zmiane samego softa ?

B5 1,8T apu

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece CompSport-robilem u nich program i nie tylko jestem bardzo zadowolony,maja dobre podejscie i byli pierwsi w Polsce ktorze zaczeli robic PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja polece CompSport-robilem u nich program i nie tylko jestem bardzo zadowolony,maja dobre podejscie i byli pierwsi w Polsce ktorze zaczeli robic PD
że niby się uczyli czy jak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam :thumbdown:http://www.dieselsoft.pl/

Diesel Soft Płock - w rzeczywistosci moc jest inna, mało ma się do rzeczywistości.

Po za tym opinie: http://dobrymechanik.pl/mechanicy/plock/auto-mechanika-zielinski-kazimierz.html

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Płocka jesteś to trzeba było uderzyć do naszego forumowego kolegi na softa - Juby_p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece CompSport-robilem u nich program i nie tylko jestem bardzo zadowolony,maja dobre podejscie i byli pierwsi w Polsce ktorze zaczeli robic PD

że niby się uczyli czy jak :P

pierwszym w Polsce był Rogal :) i jego zawsze polecalem i bede polecac mimo ze ma dosc wysoką cenę. Ja juz robilem u niego 4 samochody i z kazdego byłem bardzo zadowolony, tak jak jestem z tego teraz :)

Edytowane przez nedwed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis dobry specjalista okolice Płock Toruń Włocławek Sierpc ??

Juby_p z Płocka, znajdziesz na forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelskie - Daron z Poniatowej :hi:

Warszawa - Rogal :hi:

Otwock - Spanky :hi:

Tam robiłem, i naprawdę do dnia dzisijeszego jestem zadwolony ;)

Edytowane przez David91gtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , TUNE UP lub Turbo elita GDAŃSK jakieś opinie warto oddać im auto ??

Ktoś w podobnej odległości od Torunia może być w stronę Łodzi i tak auto na lawecie musi jechać , BRK Tuning zawalone robotą tka bym im oddał

ComSport myślałem w ostateczności nie mam nic do niech wiem ,że by zrobili jak należy ale to nie jest nie wiadomo co poza tym nie chce przepłacać za coś co inni ogarną w bardziej przystępnej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam :thumbdown:http://www.dieselsoft.pl/

Diesel Soft Płock - w rzeczywistosci moc jest inna, mało ma się do rzeczywistości.

Po za tym opinie: http://dobrymechanik.pl/mechanicy/plock/auto-mechanika-zielinski-kazimierz.html

:thumbdown:

Daj jakieś konkrety bo takiego posta może napisać każdy o każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...