Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nietety z przyczyn technicznych musielismy przełozyc strojenie auta.Okazało sie ze nie jest sprawne w 100% albo cos mamy uszkodzone w wiazce albo nie domaga nam wtrysk.Na poczatku tyg.nie ma wolnych terminów u Bobika na hamowni ale postaramy sie szybko usunac usterke i jakos sie gdzies wcisnac bedziemy informowac. [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:46_________________________________________________Doprowadziłem auto do strojenia sprezanie na cylindrach sprawdzone rozzad na miejscu jescze czekam na nowa przepływke i gotowe do storjeniea niestety znowu musimy poczekac bo jade z BEBENKAMI RALLYART na rajd dolnslaski ale za raz po nim hamowanie nawet intertuning ogarnał auto wiec niedługo wyniki jakies beda

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj osobiście byłem i sprawdziłem stan prac.

pierwszy widok jaki zobaczyłem to :

beztytuu2qv.jpg

Pierwszy raz widziałem auto ze zderzakiem :)

dsc09610.jpg

kochane zegar'ki

dsc09652j.jpg

Auto czeka na strojenie, tylko teraz pytanie na czy stroic ? na tym ...

dsc09637.jpg

czy na tym :decayed:

dsc09638w.jpg

dzwięk wydechu filmik'>http://www.youtube.com/watch?v=kistwwK9kF8&feature=player_detailpage"]filmik wydechu

nie wiem jak go dodać by widać było <_<

Opublikowano

Tam w tyle widze mojego Scoobiego hehe :decayed:

Ja to radze stroić albo na tym czerownym :wink4: albo na czymś ze 120 oktanów :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Piękny łapacz muszek i innych owadów :tongue4:

Lepiej na tym czarnym, mocniejszy :kox:

Do baku dowalić 120 oktanów, a w kierowce ze 3 te czarne i każdy asfalt będzie zbyt mokry wtedy na każdym biegu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

co tu powiedzieć auto piękne :kox:

jak będziesz we wrocku to daj znać pracuje 200m od jetronika

i naprawdę chciał bym go zobaczyć ;]

Opublikowano
  • Autor

na strojenie trzeba będzie dalej poczekac, wysrała się pewna rzecz mechanicznie, kilka dni opóżnienia

.

.

.

no to teraz się zaczną pytania i opinie :> ech

dsc09619z.jpg

Opublikowano

Maska sie zamyka? :decayed:

Opublikowano

Te spinki od maski musza byc zarabiscie mocne zeby dwie takie pipki utrzymaly maske.A auto mocy troszke ma :kox:

Opublikowano

Piękna maszyna :slina: :slina:

Jak juz ostatecznie wystroisz nagraj filmik jak to startuje :evil:

Do kompletu Carbonu jeszcze RNS-E tylko :decayed: tak jak na tej fotce

rs402.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

RNS-E jest u mnie już od 2 lat :tongue4: jest na dole na foto

w kolejce czeka to :

dsc09657z.jpg

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

Cudnie bedzie

Opublikowano

RNS-E jest u mnie już od 2 lat :tongue4: jest na dole na foto

Znaczy chodziło mi o panel RNSe w carbonie jak na fotce :kox:

A kierownica :slina: ona jest P&P do B5??

Opublikowano

W tym samochodzie to już chyba nie ma nic co pasowałoby P&P :gwizdanie: :notworthy::hi:

Opublikowano

na strojenie trzeba będzie dalej poczekac, wysrała się pewna rzecz mechanicznie, kilka dni opóżnienia

.

.

.

no to teraz się zaczną pytania i opinie :> ech

dsc09619z.jpg

Co się wysrało ?????? :cool1:

Opublikowano

projekt zacny, po złożeniu wygląda wyśmienicie

sid linki w podpisie ci nie działają mają błędy, tak na marginesie

Opublikowano
  • Autor

dzięki - już poprawiłem linki

wysrał się pasek w czasie jazdy, silnik już złożony - jutro auto znowu będzie jezdziło i czekało na hamownie

Opublikowano

czekamy, mam nadzieje ze bedzie robic regularnie niskie 11 :D

Opublikowano

Świetny projekt :good: Przeczyałem go już chyba trzeci raz i nadal mnie zadziwia :shocked: A oprucz tego że drzemie pod machą niezłe bydle to autko wygląda prawie jak aniołek i niestraciło nic na funkcionalności i nadal można nim z rodzinką skoczyć na urlop w góry a po trasie kilować wszystkie sportowe fury :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:38_________________________________________________A i z niecierpliwością czekam na wynik strojenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto dzis zaliczyło strojenie

wynik :

521 KM i 553 Nm !

24250758118888ed38b7.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.