Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, jak się człowiek (ojciec) napalił na b7 w sedanie, to myślicie, że łatwo jest gościa przekonać na b6 avant? dzwoniłem, linka mu wysłałem, mi się auto podoba, ale to nie jest moja decyzja, Kaju nie musisz od razu się załamywać, to nie jest taka prosta decyzja wydać tyle kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Q to coś pięknego, nie ma się czego bać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to coś pięknego, nie ma się czego bać :wink:

nigdy nie miałem przyjemności jechać Q:thumbdown: zastanawiam się nad spalaniem, czekam na odp Czestera, bo przy Q chyba większe jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to coś pięknego, nie ma się czego bać :wink:

nigdy nie miałem przyjemności jechać Q:thumbdown: zastanawiam się nad spalaniem, czekam na odp Czestera, bo przy Q chyba większe jest?

no ja ostatnio kupiłem, ale jak ze spalaniem to odczuje jak do Polski będe to gonił, pewnie z dyche-12 na trasie mi opierdoli, bo to 2,8 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to coś pięknego, nie ma się czego bać :wink:

nigdy nie miałem przyjemności jechać Q:thumbdown: zastanawiam się nad spalaniem, czekam na odp Czestera, bo przy Q chyba większe jest?

no ja ostatnio kupiłem, ale jak ze spalaniem to odczuje jak do Polski będe to gonił, pewnie z dyche-12 na trasie mi opierdoli, bo to 2,8 :grin:

zalezy jak bedziesz poganial... miedzy oska a Q duzej roznicy w spalaniu nie ma 1-2l

za to na mokrym i sniegu... Q nadrabia wszystko...

ostatnio mi sie sterownik podwiesil i mialem tylko przod pedzony jakies 30km

myslalem ze po drzewach bede ganial :grin: nie wspominajac ze 215x35 na 8,5cala palilo jeszcze na 3 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spania :grin: Kto jutro na spocie bedzie?

Żałuj :decayed:

i jeszcze Oleśnica!:) Dziś mam tzw. ból d*py... 24 km dalej przychodziłem na świat :decayed: Też idę lulu bo mi w dekiel wali... :grin:

Czyżby Syców ? :wink:

Oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje 130-140 pyrkać na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje 130-140 pyrkać na spokojnie

to w 10l powinienes sie zmiescic jak wsio ok...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest cacy, zobacze za 3tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak :wink: Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc :wink:

lenovo - seria ideapad G580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to coś pięknego, nie ma się czego bać :wink:

nigdy nie miałem przyjemności jechać Q:thumbdown: zastanawiam się nad spalaniem, czekam na odp Czestera, bo przy Q chyba większe jest?

1-2l więcej. Q to znak firmowy Audi. Oni z tego słyną przecież... Jak to mówią: "kupić Audi bez Q, to jak kupić Passata w benzynie" :grin:

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak :wink: Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc :wink:

lenovo - seria ideapad G580

Pierwsze słyszę, żeby w nich coś się działo z obrazem. Podłącz tv pod HDMI i zobacz. Jak nie pomoże, to się zgłoś, postaram się posprawdzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie torsen jest bezobsługowy, jedynie oleje trzeba zmieniać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:ćwiara jak znajdziesz chwilkę czasu zadzwoń do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się nie pie...c i wgrywac?;d I co Kaju nic nie dzialo zlego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytam sie Olka od nas tutaj z DW zeby dał mi namiar na dobry zakład który prostuje felgi i mówi o Pawle , macie jakiś namiar? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się nie pie...c i wgrywac?;d I co Kaju nic nie dzialo zlego?

po drodze to eksploatacyjne rzeczy i bolączki silnika, dalej to rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytam sie Olka od nas tutaj z DW zeby dał mi namiar na dobry zakład który prostuje felgi i mówi o Pawle , macie jakiś namiar? :decayed:

[h=2]AFC-Grabowski Auto-Felgi-Centrum Paweł Grabowski[/h] Krzemieniecka 40Wrocław602-363-185

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Czyli się nie pie...c i wgrywac?

Nie histeryzuj. Ładuj soft. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję ojca: "jednak chcę z tym nowym grillem"

i weź tu przekonaj staruszka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema, Pany pytanie zagadka, po ostatniej ulewie zauważyłem że dywan przód pasażer jest mokry - w zasadzie w ch..j wody jest, tylko tam. Skąd mogło ciec? odpływy na podszybiu drożne, mogło pod obudową filtra kabinowego zaciekać? czy tam jest uszczelka?

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

cytuję ojca: "jednak chcę z tym nowym grillem"

i weź tu przekonaj staruszka:facepalm:

skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...