Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nelson ja cie przewiozę tylko weznę od żony B3 tam jest z 70 KM to ci przejdzie :decayed: dziś ekipa dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clinque

czy ja nie mam dla Ciebie czarnych kierunków przypadkiem? :decayed:

a foty w lepszej jakości można przechwycić?

zapomnialem o nich hehe na nastepnego spota podrzucisz :wink: w lepszej jakosci to ziarno ze chooj, szkoda wysylac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam maluchy jakby ktoś chciał lepszą jakość to zapraszam tu -> http://www.emay.ws/forum/n12_10_21.zip

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg005.jpg006.jpg007.jpg008.jpg009.jpg010.jpg011.jpg012.jpg

Mało Ski porobiłem bo ludzie obsiadli jak muchy ..... :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, każdy mógł dotknąć i zobaczyć. najlepsze że na początku to tak nieśmiało a później to już się rozkręciło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki podrzućcie mi foty mojej czarnej suczki na [email protected]:wink: Szymeniu tak czy inaczej miałeś tam urwanie d*py z natłokiem paczących:decayed: więc o starych góralach porozmawiamy na następnym spocie:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam następujące "sąsiedzkie" pytanie. Zna ktoś może, albo jeszcze lepiej dłubał swoje autko, auto ojca, matki, brata, babki u Adriana Dąbrowskiego - ADT-Tuning Chiptuning DPF/FAP OFF Wrocław TDI CDI HDI DTI DCI DID CDTI CRDI TDCI TDDI FSI TSI TFSI JTD Hamownia Podwoziowa Diagnostyka.

Zamierzam się (może jeszcze przed zimą) udać na jakąś małą modyfikację i nie wiem, czy zawitać ponownie do ECU, czy do tegoż Pana. Różne opinie słyszałem, ale chciałem coś wiarygodnego się dowiedzieć.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam następujące "sąsiedzkie" pytanie. Zna ktoś może, albo jeszcze lepiej dłubał swoje autko, auto ojca, matki, brata, babki u Adriana Dąbrowskiego - ADT-Tuning Chiptuning DPF/FAP OFF Wrocław TDI CDI HDI DTI DCI DID CDTI CRDI TDCI TDDI FSI TSI TFSI JTD Hamownia Podwoziowa Diagnostyka.

Zamierzam się (może jeszcze przed zimą) udać na jakąś małą modyfikację i nie wiem, czy zawitać ponownie do ECU, czy do tegoż Pana. Różne opinie słyszałem, ale chciałem coś wiarygodnego się dowiedzieć.:wink:

Ja bym nie ryzykował i jechał od razu do ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, szukać Ci w gebelsowni coś?

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Wejdź na gg Maciek. Coś Ci podrzuciłem :hi:

to na gg przeczytałem dopiero teraz wiec i tak po fakcie. :thumbdown: A co do szukania nowej fury to muszę najpierw sprzedać starą bo na utrzymanie 3 aut mnie nie stać. :wink:

Gdzie ty teraz siedzisz w pl czy u w gb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...