Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Mokom, a skąd brałes liste ludzi od nas?? :grin:

Tomaszus jechałem po wszystkich którzy odezwali się na forum Radomskich spotów, nastepnie uzytkownicy i poszukiwania Radomia i pobliskich miejscowości :grin: Ale powiem ci szczerze że na wszystkie PW jakie napisałem odpisało mi chyba 5 osób więc wychodzi na to że ludzie sapologowani ale nawet niewchodza na klubowa stronke. Wiesz jak jestkażdy kto zainteresowany spotkaniem itp znajdzie nas sam :grin: taka prawda[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Słuchajcie dzwoniłem o quady i sprawa wyglada tak jedno okrzenie kosztuje 5zl a godzina 90zl czyli wiadomo 30 min 45zl. Co myślicie o cenniku?? Co dalej a wiec 3 czerwiec on oranizuja na torze jakas impreze dla ludzi wiec jeśli byli byśmy zainteresowani mogli byśmy juz wtedy pojezdzic aleto kolejki itd itp. natomiast mozna z nimi sie umowic na dany termin i wtedy pojezdzili byśmy sami :grin: Ale wtedy pasoało by nam troche osób zebrać i do tego czy to nie za duze koszta?? Czekam na opinie[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 11:34 _________________________________________________A właśnie jesli ktoś chce to mam ich stronke:) http://www.4x4.radom.pl tam wszystko opisane:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że ja z powodu problemów z płynnością finansową nie bede się udzielał w temacie kładów. Bedą to będą, nie to też dobrze. Na pewno jak będą to się skusze chociaż raz, bo nigdy nie jeździłem. :evil:

[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________PW poszły. Zapomniałem tylko dodac, że:

Mile widziane osoby towarzyszące !

Co do tych kładów - ajś, raz się żyje. Kasy nimam, ale bede jeździł jak ktoś to zorganizuje.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.ARY, poprzestawiaj swój grafik tak, zebys trafil na tego grilla. Bedzie dobra kiełbasa i musztarda. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, mow jaśniej, bo tu są też i prości ludzie którzy nic nie kapują. Mokom, nic nie kapuje co napisałes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka wiec mi zaproponowany termin pasuje tylko mam nadzieje ze nic mi znowu planow nie pokrzyzuje a co do kielbasy z grilla to nie mam zbyt duzych mozliwosci co do ilosci zjedzenia jej bo podobno jestem niejadek tak twierdzi moja zona. Za to bedzie wiecej dla was :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...