Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Minusy Audi A4 - Wasze opinie


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie każdy tutaj zachwala markę i model. A przyznajcie szczerze, co was w nich denerwuje.

1. Starszego denerwowała (i nadal denerwuje) wskaźnik paliwa - od pełna do połowy leci wolno a później jak głupi do zera dobija.

2. Progi - z byle jaką pogodę lepiej w jasnych spodniach nie wsiadać ;)

3. Mało miejsca z tyłu - w porównaniu do paska - bardzo mało. Ale różnicy w długości jest 20cm... ;)

Nie pamiętam teraz więcej.

A wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie dosyć ciasne wnętrze

brak możliwości w modelu b6 podłączenia radia nieseryjnego bez dokupywania dodatkowej ramki, separatora głośnikowego, rezania kabli i bez włączenia radia po stacyjce

a tak poza tym to są same plusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ogólna ilośc miejsca w środku. to naprawde małe auto, o ile z przodu mozna mowic ze jest akurat to z tylu dramat.

2. wyciszenie auta. naprawde myslalem ze bedzie lepiej. miedzy a4 a a6 jest przepasc pod tym wzgledem... wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Malo miejsca z tylu

2. Malo miejsca z tylu

3. Strasznie duzo elektryki/czujnikow. Z jednej strony to plus ale czasami jak nie wywali bledow na Vagu to ciezko zdiagnozowac co sie dzieje z autem.

Wiecej mi nie przychodzi do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy chyba już były :tongue4:

Żeby dorezać relingi w B5 trzeba wiercić , ściągać.. pół dnia zabawy :decayed:

Wymiana dekorów w B5 to masakra jakaś :thumbdown:

Progi na drzwiach ( te gumowe)..mocowania rdzewieją i odpadają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tandetne rozwiązanie mechanizmu otwierania schowka w B6/B7

tapicerka to jakieś nieporozumienie... płatek śniegu powoduje plamę i to chyba we wszystkich kolorach...

wyciszenie rzeczywiście takie sobie...

kompletnie bezsensowne działanie komputera pod względem spalania chwilowego... w mieście można w ogóle o tym zapomnieć bo czasem pokazuje chwilowe na postoju 20l/100 :wallbash:

wyciąganie wszystkich reflektorów do wymiany żarówek (nieważne czy tył czy przód) - choć inne marki podobnie

totalna porażka jeśli chodzi o mechanizm podnoszenia szyby... o dziwo w B7 część aluminiowych elementów zamieniono na plastikowe :shocked:

a na koniec dodam że nawet nie myślę o zmianie autka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miejsce z Tylu

2. Wyposazenie standardowe jest tak ubogie ze szkoda gadac aby autko za takie pieniadze nie mialo alarmu w standardzie czy podgrzewania lusterek :thumbdown:

3. Wycierajaca sie guma :thumbdown:

4. Te nielakierowane dokladki :thumbdown:

5. Tapicerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki 2,5 tdi

zeby bylo uczciwie powinienes dodac ze do pewnego roku.

po poprawione jednostki to chyba nie naleza do wad...

dla mnie jeszcze brak kola zapasoego tylko jakis glupi zestaw do napelniania plynem. ciekawe gdzie to wleje jak rozetne opone... :wallbash: wiem wiem, moznabylo dokupic w salonie zapas...

niby taki madry system ze nawet jak sie uzywa SDS to sie wentylator zatrzymuje. ale zeby sie radio sciszalo jak cofamy i ledwie slychac praktronik to juz nie wpadli :wallbash:

w b7 akumulator nie ma zaslepki plastikowej jak w b6... to juz chyba zbedna oszczednosc...

no i oczywiscie brak LED a'la a6 w b7 ;] :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jak zaciagniesz reczny, to automatycznie podnosi sie podlokietnik - ale zeby go minimalnie opuscic juz trzeba "resetowac ustawienie" - czyli odchylic na maksa i opuscic, nie wiem kto na to wpadl :decayed: - nawet w passacie b5 jest to lepiej rozwiazane

2. malo miejsca na zapas - tam gdzie seryjnie wychodzil zapas, wneka na kolo w bagazniku jest sporo wieksza - nie rozumiem tego :gwizdanie:

3. taka sobie widocznosc do tylu, chociaz specjalnie mi to nie przeszkadza

4. parujace bi-xenony :evil:

5. twarde sprzeglo w 2.5TDi

6. przecietne wyciszenie wnetrza

btw, o dziwo do tej pory u mnie nikt nie narzekal na brak miejsca z tylu - nawet ojciec po dluzszej trasie [300km], ktory jezdzi passatem b5 powiedzial, ze bylo ok - wzrost 185cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie B5 trzeba sie nieźle nagimnastykować, żeby tylną szybe od środka dokładnie umyć :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie B5 trzeba sie nieźle nagimnastykować, żeby tylną szybe od środka dokładnie umyć :disgust:

To raczej w kazdym sedanie... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy sedan, także nie wiedzialem jak to jest w innych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki 2,5 tdi

:cool1:

No bez przesady :wink4:

1. Czujniki parkowania. Po pierwsze padaja jak muchy a po drugie by je wymienic trzeba zderzak sciagac.

2. Stosunkowo krotkie przelozenie pierwszego biegu (skrzynia manual 6 biegow).

3. Klapka gdzies w okolicy prawego tylnego blotnika ( Avant B7) ktora wchodzi w drgania od basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie wchodzi centala od perkusji 22", nigdzie nie chce wejść, jedynie na przednie siedzenie, ale zasłania widok

dla perkusisty A4 w sedanie sie nie nadaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie minusem jest to, że marka Audi powoli robi się jak BMW. Coraz więcej dresiarzy jeździ Audicami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...