Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wielkie za podpowiedź z tą trasą a czy w Słowacji też będę jechał autostradą czy zwykłymi drogami i gdzie kupić najlepiej winietki jak coś bo w drodze do CRO na stacji BP na końcu polski winietka na Czechy i Austrie na 10 dni wychodziło 130 zł a zaś na pierwszej stacji w Czechach czyli stacja Shell za te same winietki zapłaciłem w przeliczeniu na polskie przez bank to poszło z konta 95 zł

W Slowacji maly odcinek trasy tylko autostrada wiec mozna dac na nawigacji zeby omijal platne odcinki. Ew winietka najtaniej przez internet mozna kupic i zaplacic karta. Nie trzeba nic przyklejac do szyby jadac przez Slowacje i Wegry bo maja rejestracje auta w systemie. Pozdro

Tapniete z SGS7

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wielkie za podpowiedź z tą trasą a czy w Słowacji też będę jechał autostradą czy zwykłymi drogami i gdzie kupić najlepiej winietki jak coś bo w drodze do CRO na stacji BP na końcu polski winietka na Czechy i Austrie na 10 dni wychodziło 130 zł a zaś na pierwszej stacji w Czechach czyli stacja Shell za te same winietki zapłaciłem w przeliczeniu na polskie przez bank to poszło z konta 95 zł

W Slowacji maly odcinek trasy tylko autostrada wiec mozna dac na nawigacji zeby omijal platne odcinki. Ew winietka najtaniej przez internet mozna kupic i zaplacic karta. Nie trzeba nic przyklejac do szyby jadac przez Slowacje i Wegry bo maja rejestracje auta w systemie. Pozdro

Tapniete z SGS7

Dobra czyli w Węgrach autostradami a w Słowacji lepiej brać zwykłe trasy czy autostrady i czy w ogóle tej słowacji jest duzo km bo nawet nie wiem.

dał byś namiary na jakąś stronkę gdzie mozna kupić takie winietki tak jak mówisz

Opublikowano

Wegry to autostrada z Chorwacji caly czas prosto do Budapesztu leci kolo Balatonu wiec mozna wyskoczyc i sie wykapac po drodze :) Slowacja to tylko 15km platnej autostrady ale kosztuje 10eur wiec tez nie majatek. Winiety masz opisane tutaj: http://www.dalnicni-znamky.com/pl/slowacja.html

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Ja juz niestety wrocilem :( Oto pare fotek :)

nnva00.jpg
1fvfpc.jpg
34felj6.jpg
2nurwh1.jpg
2reto2f.jpg
143jqja.jpg
2e0o87b.jpg

W tym roku jechalem objazdem autostrady w Słowenii i powiem wam ze warto bo : droga nie jest zla i nie jest trudna , i ominalme spora czesc korka do granicy :) I dodatkowo zaoszczedzilem 30 euro :)

Opublikowano

skąd te zdjęcia ? co to za mieścina ?

Opublikowano

ktoś się wybiera z forum po 20 sierpnia?

Opublikowano

3 września :cry:

Opublikowano

3 września :cry:

My też ;)

ktoś się wybiera z forum po 20 sierpnia?

Opublikowano

skąd te zdjęcia ? co to za mieścina ?

Riviera Makarska, wszystko od strony Makarskiej w prawo, Zavigosce, Mala Duba, Igrane :) Sporo ladnych i malo uczeszczanych plaz tam jest , tylko trzeba podjechac do innych miasteczek :)

Opublikowano

skąd te zdjęcia ? co to za mieścina ?

Riviera Makarska, wszystko od strony Makarskiej w prawo, Zavigosce, Mala Duba, Igrane :) Sporo ladnych i malo uczeszczanych plaz tam jest , tylko trzeba podjechac do innych miasteczek :)

A kwaterę gdzie miałeś? Gdzieś blisko tych plaż? Bardzo fajne te plaże coraz ciężej trafić taką gdzie nie ma full ludzi w sezonie :kwasny:

Opublikowano

Stanley i Steav jedziecie z dziećmi? Też bym sie wybrał bo samemu troche ryzyko jechać a z kimś raźniej. Mozecie mi napisać jakies szczegóły na pw. Na ile dokąd itd

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja startuje również na poczatku września 5/6 z mazowsza wiec jak ktoś chętny żeby jechać razem to bardzo chętnie.

Opublikowano

ktoś we wrześniu do Baśki się wybiera?

Edytowane przez dzik

Opublikowano

Ja mam dwójkę małych dzieci i wiem że nie każdemu by pasowało się "wczasować" z taką małą bandą

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Stanley i Steav jedziecie z dziećmi? Też bym sie wybrał bo samemu troche ryzyko jechać a z kimś raźniej. Mozecie mi napisać jakies szczegóły na pw. Na ile dokąd itd

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

dokładnie wyjeżdżamy 03.09. w nocy, jedziemy na Ciovo. mamy 12 noclegów

Będzie trójka dzieci 2, 5, 6 lat

Opublikowano

Ciovo super wysepka tylko te korki na moscie wkurzajace ;)

Tapniete z SGS7

Opublikowano

skąd te zdjęcia ? co to za mieścina ?

Riviera Makarska, wszystko od strony Makarskiej w prawo, Zavigosce, Mala Duba, Igrane :) Sporo ladnych i malo uczeszczanych plaz tam jest , tylko trzeba podjechac do innych miasteczek :)

A kwaterę gdzie miałeś? Gdzieś blisko tych plaż? Bardzo fajne te plaże coraz ciężej trafić taką gdzie nie ma full ludzi w sezonie :kwasny:

Kwatere w Makarskiej, podjezdzalismy wszedzie autem :) W Tucepi jedynie zaplacilem za parking w porcie, i na jednej z tych plaz byl parking przy samej prawie plazy za 50 kun/dzien, tak to wszedzie za free, nawet w Breli za free zaparkowalem przy drodze , choc rok temu stali tam gos kase brali za takie parkowanie :)

Opublikowano

Ja wczoraj w nocy wróciłem, wypad bardzo przyjemny. Trasa przez Słowację i Węgry do Chorwacji o taka:

https://www.google.pl/maps/dir/Nowy+Targ/Szybenik,+Chorwacja/@48.3571956,18.6051048,8z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4715e4960845d6d3:0xef2afa91a89443c5!2m2!1d20.032096!2d49.4774647!3m4!1m2!1d19.1682876!2d47.6223033!3s0x4741d1aa9cca00d7:0xd23e3fa45dd3391c!1m5!1m1!1s0x13352615d088d09d:0x400ad50862bcc20!2m2!1d15.8952045!2d43.7350196!3e0?hl=pl

I powiem tak o ile powrót udało mi się na raz w 9,5 godziny zamknąć to ta trasa w Słowacji jest prze..... zwłaszcza nocą, wąsko, ostre zakręty, pełno zwierzyny i sam jesteś zwierzyną bo miedzy 1-3 nad ranem 4 patrole policji łapiące na radar były na szczęście na mnie nie trafiło. Węgry i Chorwacja to elegancja Francja. Następnym razem pojadę:

https://www.google.pl/maps/dir/Nowy+Targ/Szybenik,+Chorwacja/@47.9753596,19.3580351,8.25z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4715e4960845d6d3:0xef2afa91a89443c5!2m2!1d20.032096!2d49.4774647!3m4!1m2!1d21.2701166!2d48.6532342!3s0x473f204ff91d5bfb:0x8203cd1534d8470f!1m5!1m1!1s0x13352615d088d09d:0x400ad50862bcc20!2m2!1d15.8952045!2d43.7350196!3e0?hl=pl

Może i trochę więcej kilometrów ale dużo bardziej spokojnie.

Opublikowano

Ja mam dwójkę małych dzieci i wiem że nie każdemu by pasowało się "wczasować" z taką małą bandą

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ja jadę drugiego o 19. sk/h/cro. rano około 7 chce być na plitvickich. docelowo Makarska 10nocy.

ktoś we wrześniu do Baśki się wybiera?

Może podjadę rowerem w jakiś dzień, zobaczymy czy starczy sił po sv.juri :decayed:

Edytowane przez Steav

Opublikowano

ktoś się wybiera z forum po 20 sierpnia?

5 września juz na miejscu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.