Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, kuba.goller napisał:

Ja jadę do Hotelu, więc powinno być ok. Zawsze lepiej niż nad polskie morze, gdzie długo wyczekiwany urlop może się skończyć siedzeniem w pokoju z dziećmi bo będzie 18 stopni i będzie lało, w knajpie zapłacę 2 x tyle co w Chorwacji. Kolega wrócił z Władka, był na skraju samobójstwa, tłum wszędzie, w knajpach, żresz albo won.

Nie to że nie lobię polskiego morza bo uwielbiam ale...

to po co sie pcha gdzie jest tłum ? wyjazd na półwysep to strzał w kolano

typowe polskie gadanie, jadą ze swiadomoscią że bedzie tragedia a potem gadka ze było ............o

w tym roku byłem:

Ustka - luz, ludzi jest ale nie ma cyrku z miejscami gdziekolwiek

Darłowo/ Darłówko -  wrecz pusto porównując poprzednie lata

Jarosłwiec/Wicie - j/w

Rowy - podobnie

Łeba -  zayebana po sufit,  ludzie depcza sobie po głowach, ogólnie ch...nia

Dębina/Orzechowo - nadzwyczaj spokojnie

Mielno - kibel jak zawsze, chlanie, sranie, ćpanie i ruc...anie

Kołobrzeg - ludzi sporo ale nie ma ciśnienia, deptak niespecjalnie zawalony

jak ktoś chce cisze i spokój to niech bierze Camping czy inny namiot i niech jedzie na Mazury albo w Bieszczady

odludnych miejsc jest tam jeszcze od zayebania

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To Mielno mnie po części zainteresowało :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, stanley napisał:

To Mielno mnie po części zainteresowało :decayed:

 

:kox: :polew:

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał:

ciągle sie zastanawiam po co sie pchac w ten syf ?

wqurwiac sie w samochodzie na autostradach, w korkach i ch... wie w czym jeszcze

na koniec dowiadujesz sie ze Twoje miejsce zająl jakis spasiony typ z patologiczną rodzinka na garbie

 

 

Pełna zgoda, tylko pogoda w naszym kraju jest jak teściowa z menopauzą...

 

Opublikowano
31 minut temu, Kolkov napisał:

 

Pełna zgoda, tylko pogoda w naszym kraju jest jak teściowa z menopauzą...

 

oczywiscie, to jest wiadome od dawna, w naszym kraju wszystko jest k....a  na odwrót

góry mamy na południu a morze na pólnocy a powinno byc odwrotnie :decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał:

jak ktoś chce cisze i spokój to niech bierze Camping czy inny namiot i niech jedzie na Mazury albo w Bieszczady

Z tym już też nie jest tak oczywiste. Od roku jest taki ruch w interesie (kupno-sprzedaż) przyczep/kamperów, że na PL kempingach też tłok i ludzi którzy zaczynają z tym przygodę mnóstwo, co wiąże się z tym że o spokój do wypoczynku w tych miejscach też trudno.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bf8de9be2f80d8e6a2d3853dd9bbdea2.jpg

Opublikowano

Panowie, pilna sprawa. Jesteśmy w Orebic a kolega zgubił kluczyk od samochodu, zapasowy jest w Warszawie, czy ktoś z Was nie jedzie na południe Chorwacji np jutro?

mila dzisiaj lecieć samolotem ale się popsuł hahaha

Opublikowano

Na wakacje z jednym kluczem ?

Bravo  !!!!!

Opublikowano
22 godziny temu, kuba.goller napisał:

Panowie, pilna sprawa. Jesteśmy w Orebic a kolega zgubił kluczyk od samochodu, zapasowy jest w Warszawie, czy ktoś z Was nie jedzie na południe Chorwacji np jutro?

mila dzisiaj lecieć samolotem ale się popsuł hahaha

Jadę w czwartek wieczorem, tylko jestem z Podhala 

Opublikowano
W dniu 18.08.2021 o 07:39, Góral65 napisał:

Jadę w czwartek wieczorem, tylko jestem z Podhala 

Gdzie tym razem?

Opublikowano
16 godzin temu, Wandej napisał:

Gdzie tym razem?

Troszkę niżej, Podgora

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Po roku przerwy klepnięty urlop 2022 w Cro :wink:

Wracamy na Półwysep Pelješac

 

received_330898191938591.jpeg

Edytowane przez stanley

Opublikowano

I kto bogatemu zabroni ??? a biedny człowiek nie ma nawet na paliwo żeby pojechać do sąsiedniego miasta na zakupy....

Opublikowano
W dniu 19.12.2021 o 13:13, Dev napisał:

I kto bogatemu zabroni ??? a biedny człowiek nie ma nawet na paliwo żeby pojechać do sąsiedniego miasta na zakupy....

Było się uczyć:decayed: Za rok też jak się uda będzie Chorwacja. Ciekaw kiedy skończą Via Baltica może będzie trochę szybciej i taniej:whistling:

Opublikowano

Ja myślałem, że będę wcześnie rezerwować bo chciałem w lutym ,a tu widzę że niektórzy już rezerwują :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 19.12.2021 o 10:08, stanley napisał:

Po roku przerwy klepnięty urlop 2022 w Cro :wink:

Wracamy na Półwysep Pelješac

 

received_330898191938591.jpeg

Tez planuje tam w tym roku, znajomi byli na tym półwyspie i namawiają :thumbup1:

Wcześniej jeździłem do Omis tez bardzo mi się podobało :dance:

Jak mi kiedyś opowiadali o Chorwacji różni znajomi to myślałem ze ich pogięło… No i pojechałem i się zaczęło :cool1:

Opublikowano
W dniu 21.12.2021 o 16:39, piotrekekm napisał:

Ja myślałem, że będę wcześnie rezerwować bo chciałem w lutym ,a tu widzę że niektórzy już rezerwują :D

Klep szybko bo trochę już zajęte. Ja  w tym roku powrót do Promajny:kox: O dziwo kolega trafił na kwaterę odpowiednią dla nas 50m od miejsca gdzie byliśmy pierwszy raz w 2015:decayed:

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

 Ja  w tym roku powrót do Promajny:kox: O dziwo kolega trafił na kwaterę odpowiednią dla nas 50m od miejsca gdzie byliśmy pierwszy raz w 2015

W jakim termin ?:)

Opublikowano
32 minuty temu, Góral65 napisał:

W jakim termin ?:)

10-17 lipca. Tez tam planujesz? Ciekawy jestem jak się zmieniła Promajna przez te 7lat?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.