Wakacje w Chorwacji

Flyer

Myślałem żeby lecieć tak 11, 12.08 bo urlopu mi nie starczy, gdyż 08.08 lecę z rodzinką na Ostrów Wielkopoolski. A Chorwacja to tak mi się jakoś urodziła, w sumie to nigdy nie byłem ale chętnie bym się podłączył pod kogoś kto ogarniał już tę trasę. Zaznaczam że jechałaby z nami nasza 3 letnia córcia :)

• Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawigacja i bez problemu dasz radę.

Chętnie bym pomógł ale ja mam wyjazd 25.07.2014.Znam trochę Chorwację ,kilka razy byłem tam jako kierowca autobusu.Wiem gdzie jechać i ile co kosztuje.Wracam 1 lub 2.08.2014 do kraju

jadę 22 sierpień kierunek Wien po szwagra i od razu cisniemy na chorwacje a gdzie to sie okaże :naughty:

na pokładzie niszczyciele:decayed: szt dwie 3,5 i 2 :kox:

Ja jadę chyba 1 Września w okolice Pula na 2 Tygodnie - spontan, bez planowania.

:grin: spontan :decayed:

zostało jedynie 1,5 miesiąca :decayed:

He he- no tak, bo mimo ze jest czas na planowanie to nie będę planował. :)

Panowie mam pytanko (jadę w ciemno), wyjeżdżam jak pisałem wcześniej 11.08 tak pod wieczór ale jeszcze nie wiem do jakiej miejscowości (trasa będzie brzmiała tak:Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja), macie sprawdzone miejsca i co polecacie? Winiety to gdzie najlepiej kupić? Będę leciał na Ostrawę A1.

Na pierwszej stacji benzynowej w kraju w który wjedziesz (czechy i austria), przez słowenie zwykłymi drogami (ok 80km) a w chorwacji są bramki.

Witam !!!

Widze żę wiele osób z forumowiczów troszke już podróżowało do Chorwacji . Wybieramy się tam ze znajomymi w połowie Września na 2 tygodnie . Docelowo podobno Split ale oczywiście po drodze chcielibyśmy zwiedzić innne Kraje i Miasta . Czy Ktos jest w stanie z czystym sumieniem polecić jakąś Trasę/Miasto/Hotel/Restauracje ?? Czy jest ktos w stanie pomoć Mi zaplanować to jak najlepiej ??Jedziemy łacznie w 13 osob tj 3 auta. Pozdrawiam

ja co roku smigam do makarskiej, mozna jechac na slepo - jeden warunek : trzeba byc tam na 8 rano aby znalesc dobry nocleg, klima to podstawa

Witam !!!

Skąd wyruszacie?

Z tym hotelem to chodzi ci o nocleg po drodze czy docelowo?

Czy ktoś z Klubu jest obecnie w Cro ? Jak kształtują się ceny apartamentów 2+2 na Riwierze Makarskiej od Baska Voda do Podgory .Mam wstępną rezerwacje po 90euro doba :kwasny: termin 15.07-27.07 może ktoś jest w fajnej kwaterce proszę o PW.:wink:

Właśnie wróciłem z Chor.miasto Trogir .Za 2+2 płaciłem 70 euro/na dobę.

Baska Voda - problem z zaparkowaniem auta. Wąskie uliczki, parkingi małe czesto trzeba innych zastawiac. Makarska oblegana ceny zróżnicowane zależne od tego czego sie oczekuje. Jechac w ciemno zawsze można i coś znajdziesz. Pytanie za ile i jaka lokalizacja :)

dokladnie zalezy kto co lubi, w makarskiej ciezko o wolne miejsce na plazy, to chyba jedyny minus, dla mnie plusem sa : wypozyczalnia skuterow i tych na kolach i tych wodnych, super widoki, rejsy statkami miedzy wysepkami, dla ludzi mlodych lubiacych balet do bialego rana jest mnostwoatrakcji , z Torunia wyszlo 1760 kilometrow i 200 metrow :D jechalismy na 2 kierowcow bez pospiechu 20 godzin :D mala kimka w aucie w czechach , polecam zamontowac tempomat :D

My jesteśmy na Pagu.Prawie przez całą drogę lał deszcz 1280 km.Dojechaliśmy na miejsce pogoda się wyklarowała, czasem są chmurki ale ogólnie upał.

DSCF5791_zps832d854e.jpg

Dziś Novalja woda bardzo ciepła.

a jak z wiatrem na PAGu ?

,

Ja wrocilem dokladnie tydzien temu tez z Pagu (Povljana),wiatr raczej slaby, ale mielismy kilka deszczowych dni. Ogólnie jest tam tanio

,

dwa lata temu jechaliśmy we wrześniu i na forum cro.pl kilka osób odradziło PAG we wrześniu :wink: ostatecznie wybraliśmy Tucepi i nie żałujemy, aczkolwiek na PAG na pewno kiedyś się wybiorę :kox:

ja też :naughty::whistling: