Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

hehe obczajcie to hehe niezły motyw kolo skomponował hehe szczególnie z tym "wyścigiem" hahaha :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Miszka wymieniłeś te buty?! Dzisiaj dopiero przeczytałem i prawie się przewróciłem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A co do tego pożyczania autka czy tam kasy to chętnie wspomogę... :cool1::good::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że się wczoraj tymi zakupami niepochwaliłeś hehehe już to widzę każdy tarzał by się po ziemi haahha :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze smiejcie sie ale ja przychodzę wczorja do domu wyciagam z pudełka i patrze :mysli: oba rozmiar 43 :good:

patrze dalej jeden lewy i wtedy :shocked: drugi też, ja tez sam z siebie się śmiałem przez 40 min i pomyslałem, że tamat dobry do prześmiania na forum :polew: :polew:

a dzis pojechałem zwrócic jednego lewego buta...laseczka która mi je wczoraj sprzedałą właśnie była w pracy :embarrassed:

udawałem przez 5 min, że niby czegoś szukam ale w końcu sie przełąmałem i ze śmiechem na twarzy podszedłem do lady

pani się zaśmiała, oczywiście przeprosiła i póżniej znów śmiała....jak wychodziłęm pokazywała na mnie koleżance i wtedy już obie się śmiały.....a ja spier.doliłem czym prendzej na podziemny zakładając kaptur na głowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehheheehhe :polew: :polew: przynajmniej zapewniłeś im atrakcję hehehe możę następnym razem jak tam będziesz brał buty to ci dadzą większe rabaty hehehehe[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:59_________________________________________________zawijam spać trzymcię sie pany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie dali to może faktycznie zagadam o rabat i może jakieś odszkodowanie za straty moralne :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________no ja też zawijam do wyrka

ale ładnie nam śnieżek pruszy :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa Rafał aleś dowalił przed świętami z tym ogłoszeniem.. teraz mam dylemat, laptop czy fotele

Zbieram na wtryski od Keżora :gwizdanie:

Panowie szykujcie szczotki w dłoń -11 stopni jak jechałem rano i auto o 20cm wyższe od śniegu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no ja niedługo wychodzę z domu to zobaczymy a raczej poczujemy zimno, przez okno wygląda fajnie tak biało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozabijajcie się w drodze do pracy bo ja dziś rano widziałem dwóch takich co się do siebie przytulili (choć w zasadzie zakrawa mi to bardziej na stosunek analny :decayed:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozabijajcie się w drodze do pracy bo ja dziś rano widziałem dwóch takich co się do siebie przytulili (choć w zasadzie zakrawa mi to bardziej na stosunek analny :decayed:) :)

od tyłu ? :sex::sexinbed::banan1: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fajna pogoda ale ten zamarznięty płyn w spryskiwaczach i to odśnieżanie z rana mnie nieco wkurzają :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Keżor lanserze z Audi wstałeś już ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak tam kolega który ostatnio na spocie miał jeszcze wode w chłodnicy :gwizdanie: :polew:

:hi:

Keżor lanserze z Audi wstałeś już ? :gwizdanie: :gwizdanie:

studenty, a Wy balujecie w tygodniu i później nie ma komu spamować, chwyćcie sią za robote jakąś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spam co jest ostatnio na gliwickich mnie męczy.... Poza tym Miszka ty już masz wybrankę serca, a my musimy jeszcze szukać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 11:31_________________________________________________Trzeba dużo różnych model przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah to gorzej bedzie jak sie tam kiedyś spotkamy jak Ty wlecisz z jednej strony a ja z drugiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Keżor lanserze z Audi wstałeś już ? :gwizdanie: :gwizdanie:

wstołech :> teraz Twój grill S4 będzie na czarnym jeździł dopóki moje nie ożyje :gwizdanie:

czes jo wczoraj po hali na wieczor tez nie moglem sie obojetnie przejechac obok pustego parkingu z kauflanda :naughty::decayed:

to weź Ty po mnie wpadnij jak będziesz jechał następnym razem :evil: co Q to Q

Krolu, Widziałeś wczoraj kto był w spiżu ? :) Qri :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...