Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pewien jesteś że ten LCD z allegro nie przypasi? Chcesz przecież wymienić sam panel. Jakie znaczenie mają przyciski?

Ja w temacie jestem zielony - sprzedający pytał mnie jaki mam model navi, dzwonił do jakiegoś swojego kumpla magika i ten mu powiedział, że jak na panelu nie mam przycisku MEDIA tylko CD/TV to nie będzie pasować bo są jakieś inne wtyczki ( chyba o jakieś wtyczki samego ekranu chodziło ) osobiście się nie znam więc nie zaryzykuje kupna :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewien jesteś że ten LCD z allegro nie przypasi? Chcesz przecież wymienić sam panel. Jakie znaczenie mają przyciski?

Ja w temacie jestem zielony - sprzedający pytał mnie jaki mam model navi, dzwonił do jakiegoś swojego kumpla magika i ten mu powiedział, że jak na panelu nie mam przycisku MEDIA tylko CD/TV to nie będzie pasować bo są jakieś inne wtyczki ( chyba o jakieś wtyczki samego ekranu chodziło ) osobiście się nie znam więc nie zaryzykuje kupna :confused4:

z tego co ja wiem monitory sa identyczne w kazdej navi podlaczenie z tylu navi jest inne ale kabelbaum jest w kazdej navi identyczny oprocz z touchscreen tam jest dodatkowa wiazka poprowadzona

w nowych navi do seata sa nowszej generacji displaye maja wieksza rozdzielczosc i tam moze byc sterownik inny dopytaj z jakiego auta to wyciagniete albo do jakiego dedykowane

przycisk media czy cdtv nie ma zadnego znaczenia sa rozne warinaty do roznych aut i maja rozne oznaczenia tych przyciskow tak samo jak edycje na eu albo usa

8j - to seat czyli moze to byc display wiekszej rozdzielczosci ale jak do tego bedziesz mial sterownik to mazs kurde navke z rev2 bebechy sa identyczne jak w standardzie

zreszta za 200zeta to ja bym na probe kupil bo za tyle zawsze sprzedasz!!!! one smigaja po okolo 200-300euro za display

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron bierz wyswietlacz, bedzie pasowal, to jest navi z USA stad inne oznaczenie przycisku, ale ekran sam w sobie bedzie pasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem jeszcze tutaj http://navitechnik.pl/navi/

i powiedziano mi, że jak najbardziej ten ekran może do mojej navi nie pasować :(

zgłupiałem totalnie - jeżeli sam sprzedający chcąc w sumie sprzedać mówi mi że nie będzie pasować to pewnie mówi to na jakiejś podstawie :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:35_________________________________________________w tej chwili właśnie jeszcze rozmawiałem ze sprzedającym i powiedział że na 100% nie bedzie ekran pasował, jest to navi wkładana do najnowszych modeli i jest w nich inna taśma - co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie odszczekuje to co powiedzialem wczesniej, to jest rns 2010 ktory idzie np do tt i nie spasi ekran bo tam jest 800x600

swoja droga ciekawe czy da sie tego rnsa wsadzic do nas w calosci nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie odszczekuje to co powiedzialem wczesniej, to jest rns 2010 ktory idzie np do tt i nie spasi ekran bo tam jest 800x600

swoja droga ciekawe czy da sie tego rnsa wsadzic do nas w calosci nowego :)

dobrze, że zawsze olewam co piszesz bo bym miał teraz ekran, który mógłbym sobie przyczepić do zagłówka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie odszczekuje to co powiedzialem wczesniej, to jest rns 2010 ktory idzie np do tt i nie spasi ekran bo tam jest 800x600

swoja droga ciekawe czy da sie tego rnsa wsadzic do nas w calosci nowego :)

dobrze, że zawsze olewam co piszesz bo bym miał teraz ekran, który mógłbym sobie przyczepić do zagłówka :decayed:

jezelli mialbys sterownik do tego ekranu i tasme to jak najbardziej by podszedl bo rozmaiarami sa identyczne ale bez sterownika displaya to mozesz sobie go jako obrazek na scianie powiesic :))) tak jak pisalem 8j- to definitywnie z seata exeo

calosc by sie dala zaadoptowac bo nawet kieszen jest identyczna wiec trzeba by pewnie kuknac czy kostki maja identyczne a podejrzewam ze to moglo by tez przypasic w sumie exeo to kopia b7 tylko optycznie zmieniona nie sadze zeby kabelbaum zeminiali bo to za duzo kasy w entwicklung idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie odszczekuje to co powiedzialem wczesniej, to jest rns 2010 ktory idzie np do tt i nie spasi ekran bo tam jest 800x600

swoja droga ciekawe czy da sie tego rnsa wsadzic do nas w calosci nowego :)

dobrze, że zawsze olewam co piszesz bo bym miał teraz ekran, który mógłbym sobie przyczepić do zagłówka :decayed:

wyswietlilbys sobie na nim moje zdjecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dawid propostu przesadziles. Tak to jest jak chce się mieć najgrubsze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dawid propostu przesadziles. Tak to jest jak chce się mieć najgrubsze :polew: :polew: :polew:

I SIE MA :naughty: ty z kolei dazysz w przeciwnym kierunku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i towarł dotarł - OSKARO :notworthy:

e2bb5b7b7e3a2ddbm.jpg

a3535cfb601297ddm.jpg

niestety na pełny zestaw kasy nie miałem (inne wydatki) :confused4:

Zobaczymy co tymi preparatami uda się osiągnąć i na ile odświerzyć to moje matowe padło :)

Dziś wieczorkiem powinno już być po zabiegu - może i zrobię jakieś foto ale nie wiem czy odda ono efekt i różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na efekty.:)

Również planuję taki zestaw, ale za kilka dni mam urodziny, więc nie ma co wychodzić przed szereg. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: mam zamiar umyć swoją ciężarówkę szamponem Meguiars :good:

BTW dizel to ma tak być przewrotnie ? jak już to napisz klekot :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...