Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja swoje autko sprowadzałem osobiście z Niemiec jakiś 1 m-c temu :> samochodzik cały czas serwisowany , jeden właściciel , mam całą historię serwisową wydrukowaną z ASO :naughty: przebieg 146 000 , autko po prostu SUPER :)

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1,9 tdi 1997 rok i podobno 237tyś. Dokładnie nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale jak na razie, a mam auto już ponad 3 lata i zrobiłem ponad 80 tyś wszystko gra. Od wymiany do wymiany weźmie jakieś pół litra oleju, ale w sumie to nic wielkiego. Te silniki są żywotne, jak diabli. Mój ojciec ma Passata z '93 r. i silnikiem TD 75 konnym i z przebiegiem prawie 480 tyś z czego jest to przebieg udukomentowany, nic poważnego w nim jeszcze nie robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9TDI 90KM AHU 1997 przebieg 209000.po ostatniej zimie wymieniona turbawa,szklanki,pompa paliwa,płyny,filtry,uszczelki i śmiga aż miło

Oj to chyba nie jest oryginalny przebieg albo poprzedni właściciel miał jakieś destrukcyjne zapędy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9TDI 90KM AHU 1997 przebieg 209000.po ostatniej zimie wymieniona turbawa,szklanki,pompa paliwa,płyny,filtry,uszczelki i śmiga aż miło

Oj to chyba nie jest oryginalny przebieg albo poprzedni właściciel miał jakieś destrukcyjne zapędy :gwizdanie:

Dokladnie, mam tez w rodzinie AHU b5 tyle ze 00rok z ori przebiegiem 210k km, sam sie zajmowal znalezieniem tego auta, historie z aso od poczatku do konca mam, ksiazke itp tak samo. Nie widac po nim zadnych oznak zużycia. Tym bardziej silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu po 200-400 tys, a w dziale sprzedam już po 150 tys. lub na allegro :polew:

a wogóle to bez sensu ten temat, bo każdy ma przebieg jaki chce..

Takie rzeczy nie dzieją się u nas w klubie (chyba).

nie będę mówił u kogo, więc nie czaruj się że u nas w klubie nie ma takich macherów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam paska b5 1.9tdi 90km co ma 800tys najechane dla nie wierzacych a potrafiacych

sprawdzic zapraszam gdyz licznik wyzerowany w tej chwili na 250tys

prawie z okresu swojej mlodosci :) wszystkie kremowki jedzace po

polskich drogach nie maja mniej niz polmiliona na blacie.

specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.search

InFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&features=

TAXI&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_

EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&id=131527287&pageNumber=3'>http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?__lp=47&scopeId=C&sortOption.sortBy=

specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.search

InFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&features=

TAXI&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_

EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&id=131527287&pageNumber=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chili 256 tyś. Przy zakupie 2 lata temu miała audiczka 197 tyś. Początkowo jeździłem nią ok 15 tys km rocznie. Teraz z oiwidu zmiany pracy od kwietnia zrobiłem już 25 tyś beż żadnych problemów silnikowych :)) Pod koniec roku będzie miała pod 300 tyś idale będę nią kręcił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nalatane ponad 170 kkm potwierdzone :), wujek miał 80- ke chyba 2.0 + podtlenek elpegie, nalatane miał około 400 kkm i auto chodziło jak marzenie, do tego to była pierwsza jaką widziałem B3 z klimatronikiem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT :

Nie porównuj :audi: 80 ( B3 czy też B4 ) z :audi::a4fan: - to całkiem inna "bajka"

PS. też miałem B3 i wiem ile ten samochód był w stanie wytrzymać ( zresztą jeździ do dziś , kupił go ode mnie kuzyn i chwali sobie , ma ~ 400 kkm i nie bierze ani kropelki oleju od wymiany do wymiany ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT :

Nie porównuj :audi: 80 ( B3 czy też B4 ) z :audi::a4fan: - to całkiem inna "bajka"

PS. też miałem B3 i wiem ile ten samochód był w stanie wytrzymać ( zresztą jeździ do dziś , kupił go ode mnie kuzyn i chwali sobie , ma ~ 400 kkm i nie bierze ani kropelki oleju od wymiany do wymiany ) :wink4:

Nie porównuję :wink4:, napisałem taką małą ciekawostkę, EOT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na liczniku 270 tys a ze sterownika silnika wyszlo 220 tys.

po sprawdzeniu okazalo sie ze licznik i auto maja dwa rozne numery VIN pewnie poprzedniemu wlascicielowi padl fis i wymienil calosc:)

ATJ z 2000 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją Auduske kupiłem w kwietniu tego roku z przebiegiem 186tyś. udokumentowany przebieg i papier TUV z badania technicznego zaszłego roku- przy przebiegu 183tyś. auto od starszych ludzi. w tej chwili na blacie mam 198500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niby 243000 a jak kupilem w grudniu to mialo 221000 troche standardowy ten przelot w porownaniu z innymi z tych rocznikow na rynku ale coz, no i niby jeden wlasciciel w Austrii od nowosci jakas babka ale to wszystko "niby" prawdy sie nie dowiem moze to i lepiej bo autko generalenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja o swoim napiszę..

A4 silnik AHU.. rok 1997.. przebieg 293 tyś. km.. na oleju full syntetyk motula nic nie cieknie oleju nie bierze.. także nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nie ma sie co bac 1,9 tdi z 300tys km najechanymi?? Jestem na etapie szukania.Mysle nad B5 1,9tdi maks 20 tys zł.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:40_________________________________________________Czyli jednym słowem nie ma sie co bac 250-300 tys przebiegu?? Pytam bo mam zamiar kupic B5 1,9tdi do 20 tys wiec rocznik 2000. Co myslicie koledzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...