Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Im wyżej tym twardziej.

kłóciłbym się z tą teorią :mysli:

Wczesniej tez bym sie klucil ale teraz widze po autku . Zeby go poniesc musisz przerecic srubu regulacyjne do gory a w tedy sciskasz sprezyne . A scisnieta sprezyne jeszcze trudniej scinnac . Jedno wiem na pewno szkoda ze tego nie zauwazylem wczesniej bo ustawil bym tak samochow w odrazu oszczedzil byl miske olejowa ,przewody od klimy , sanki podwozie , no i blotniki bo mi by na zakretach ich nie wywlekalo :cool1: .niewiem moze zle to rozumuje ale widze po zachowaniu samochodu gdy go podnioslem o 1cm nawet przy ostrej jezdzie nie wale o asfalt miska .Nie wiem moze inni maja inne wrazenia z jazdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co panikować... ja mam miskę, przewody itd... już idealnie wyprofilowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak swojego podniosłem na zimę z -60mm na -40mm to poprawił sie komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak swojego podniosłem na zimę z -60mm na -40mm to poprawił sie komfort

bo założyłeś zimówki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

gwintem manipulowałem już latem i zdecydowanie lepiej mi się śmiga jak jest on wyżej jak springi są bardziej napięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie klos sie esemesik :) Im wyzej auto stoi tym bardziej napieta sprezyna i jest sztywniejsze :) Im nizej tym bardziej miekko. Dlatego sa amory z regulacja twardosci ale nie w tanich gwintach ;) Ja mam h&r i nie mam regulacj twardosci amora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dzisiaj mam zamiar swoją jeszcze trochę opuścić to będę porównywał :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dudi nie masz problemu z trzeszczącymi gumami

jak jest zimno to trzeszczą a jak troche pojezdze to ucichają

i co jest przyczyna?

Zadne gumy mi nie trzeszcza :kox: teraz po zimie skrzypia mi wachacze ale takie problemy ma 70% posiadaczy audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi nakreciles cos? :wink4:

Na razie cos mi fura kuleje turbina od Dzo-Dza okazala sie wielka kupa tak jak sie spodziewalem :sick3: .Poprostu nie lubie jak mi z muszli od strony goracej leca spaliny a z muszli od strony zimnej zyga olejem :wallbash: Nie mam do niego z tego powodu zadnych pretesji , jest dla mnie jak rodzina :wink4: . Jak kupie druga dopracuje szczeguly to cos nakrece :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi wyslij do bialego.. on ci to poprawi mowilem ci masz gwarancje - a gdzie ci zyga olejem ? ze splywu to co nie mozesz uszczelki wymienic czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi wyslij do bialego.. on ci to poprawi mowilem ci masz gwarancje - a gdzie ci zyga olejem ? ze splywu to co nie mozesz uszczelki wymienic czy jak ?

Uszczelke dalem nowiutka ,a cieknie od muszli strony zimnej . Ale to wszystko pikus, bo z pod flanszy muszli wydechowej jest taka nieszczelnosc ze mam pol silnika okopcone spalinami i wogule ten samochod nie jezdzi . Dlatego kupie inna turbine uzywana ,nie regenerowana i mam nadzieje ze w koncu bedzie tam sucho i czysto jak na poprzednich moich turbinkach .

Dzo-DZo nie mam do ciebie zadnych pretensji, jestej dla mnie jak brat :friends: jak ja od ciebie kupowalem to ja ogladnolem i powiedzialem Ci ze to jest kupa ale i tak ja wziolem . Jakos to ogarne a jak nie to kupie z powrotem BRD i przeloze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie zalozyc inna GT22 . Wczoraj wymienilismy przeplywke i auto zaczelo jezdzic , przypuszczam ze przeplywka padla od turbiny bo gdy ja wyjolem byla cala w sadzach . Poprostu jak turbo wali spalinami , stozek zaciaga powietrze z tymi spalinami i przeplywka sie wysrala . Dlatego bede musial wymienic turbinke na szczelna bo niewiem czy da sie to jakos uszczelnic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...