Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu sprzedajesz ? Kurde co tu się wyrabia ostatnio same fajne paździerze na zbyciu ostatnio :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja ślepy. Zamiast poszukać to pytam... Autko fajne ale w tej cenie chyba nie pójdzie zbyt prędko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu, że w tej cenie prędko nie pójdzie... jakoś Rosemeyer, Piero, Alvaro nie mieli problemów ze sprzedażą w dobrej cenie...

jakie plany jak się auto sprzeda...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu, że w tej cenie prędko nie pójdzie... jakoś Rosemeyer, Piero, Alvaro nie mieli problemów ze sprzedażą w dobrej cenie...

jakie plany jak się auto sprzeda...?

tylko Piero miał auto wystawione za 58,900zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez niestety nie wierze, ze pojdzie za 66k.

Piero za 58, Rosemeyer'a tutaj nawet nie ma co porownywac - o niebo lepszy wypas, quattro, BRD, swiezszy rocznik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... jak Ese wystawiłem to też mało kto wierzył, że pójdzie w takich pieniądzach.

Wystarczy cierpliwie poczekać i auto na pewno znajdzie nabywcę. Oczywiście to co możesz zabrać z dodatków to zabierz i przywróć do serii bo za to nikt nie dopłaci.

Najważniejsza sprawa. Kluczem do sprzedaży przez sieć są odpowiednie zdjęcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, że jak ma znaleźć nabywcę to nawet i w większych pieniądzach znajdzie. my jak wystawiliśmy Mini z 2003 roku w zeszłym roku za 43000 to wszyscy się pukali w głowę, że za tyle nie pójdzie ale po 3 miesiącach na allegro poszła w końcu za 41000;) malik ma też rację, że dobre zdjęcia to bardzo ważny element ogłoszenia.. jak ludzie widzą ładne i przejrzyste ogłoszenie z ładnymi zdjęciami to chętniej na nie patrzą (ale ładne fotki to u fotografa raczej normalny element) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa. Kluczem do sprzedaży przez sieć są odpowiednie zdjęcia :good:

Dokładnie, dlatego też np. nowy właściciel Poźkowego A4 nie może go sprzedać, bo zdjęciami nie zachęca do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że auto znajdzie szybko własciciela.

Jest zadbane, środek ładnie się prezentuje, ładne kubełki nie powycierane, oginalny przebieg bezwypadkowe, a to w dzisiejszych czasach duzo znaczy, dla tych co chcą miec porządne i pewne auto.

Gdybym miał jeszcze 20 tysi na koncie to już bym sie nim woził.

Auto naprawdę godne polecenia

P.S. wrzuć klika fotek srodka do ogłoszenia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hp Ci zostawie ale 400 Nm nie pogardzę :good: :>

Jak Swapy schodzą w przyzwoitych pieniądzach to pewny egz również, tym bardziej że właściciel nie jest przypadty do muru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hp Ci zostawie ale 400 Nm nie pogardzę :good: :>

Jak Swapy schodzą w przyzwoitych pieniądzach to pewny egz również, tym bardziej że właściciel nie jest przypadty do muru :wink4:

dokaldnie , sa ludzie ktorzy maja na B7 40K a sa inni dla ktorych te auta zczynaja sie od 60K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu masz taniej oddawac jak jestes auta pewien, ja zawsze cenie auta bo pomie sa jak spod igly jak komus sie cena nie podoba i niwidzi powodu dlaczego doplacic za czyste , zadbane bezwypadkowe i uczciwie serwisowane auto , to dosylam na allegro , i mimo pozornej arogancji nigdy nie bujalem sie z autem wiecej niz pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chłopaki powiem tak.. ze sprzedażą mi się nie spieszy. Wiem czym jeżdżę, dla mojej A4 nic nie dolega nic nie boli, uważam, że jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, kto się skusi przyjechać i obejrzeć auto sam się przekona. Jeśli chodzi o następne auto to nie będę zdradzał tajemnicy. Dopiero jak sprzedam swoją "niebieską strzałkę" to się pochwale :> Poczekam jeszcze parę dni i może wrzucę ogłoszenie do sieci. Szkoda mi się z nią rozstawać bo auto jeździ i prezentuje się bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...