Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuje jak ch***j, ze nie wziąłem 1.8TQ :wallbash:

:buahaha::jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje jak ch***j, ze nie wziąłem 1.8TQ :wallbash:

a widzisz ???? nie słuchasz starszych i teraz masz :thumbdown:

ciekawe czy jeszcze ma stara, moze juz zostala wymieniona na diengi :naughty:

stara chyba gdzies leży , ale najwyżej przełoże ją po programie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 10:33_________________________________________________

Żałuje jak ch***j, ze nie wziąłem 1.8TQ :wallbash:

w sumie to kazdy właściciel dizla tak mysli , ty sie wyróżniasz bo akurat sie do tego przyznałeś i chwała ci za to :good: reszta zyje w zakłamaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne auto to napewno juz 2.0 TFSI no chyba ze diesel 3.0 TDI ale za duza akacyza wiec pewnie padnie na 2.0 TFSI a nie ciulam 100 000 rocznie zebym potrzebowal diesla :decayed: Ale napewno nie wsadze podtlenku LPG do benzyniaka :evil:

to jezdzij klekotem do konca zycia i jeden dzien dluzej, nigdy nie poczujesz co to 6tys rpm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napewno nie wsadze podtlenku LPG do benzyniaka :evil:

i to jest największy błąd :wink4:

nigdy nie poczujesz co to 6tys rpm :kox:

:good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to kazdy właściciel dizla tak mysli , ty sie wyróżniasz bo akurat sie do tego przyznałeś i chwała ci za to :good: reszta zyje w zakłamaniu

ja sie przyznaje nigdy nie piałem nad dieslem :tongue4:

chociaz jak widze spalanie 4,2L/100 to sie micha jarzy :naughty: jeszcze biorac pod uwage ze za liter place poniej 3 pln :gwizdanie:

ale najbardziej zaluje ze nie mam Q a nastepnie ze nie pokusilem sie na 1,8T ale juz mowilem na temat butli z gazem :gwizdanie: a na benke mnie nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba po znajomosci masz jakos ponizej 3 zl. ja ostatnio 4.15 tankowalem :shocked:

troszke wiecej niz za liter gazu tankuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba po znajomosci masz jakos ponizej 3 zl. ja ostatnio 4.15 tankowalem :shocked:

troszke wiecej niz za liter gazu tankuje :gwizdanie:

jak lejesz paliwo zza wschodniej granicy to nie ma sie co dziwic ze tyle kosztuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jezdzij klekotem do konca zycia i jeden dzien dluzej, nigdy nie poczujesz co to 6tys rpm :kox:

:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba po znajomosci masz jakos ponizej 3 zl. ja ostatnio 4.15 tankowalem :shocked:

troszke wiecej niz za liter gazu tankuje :gwizdanie:

jak lejesz paliwo zza wschodniej granicy to nie ma sie co dziwic ze tyle kosztuje :gwizdanie:

:no: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne auto to napewno juz 2.0 TFSI no chyba ze diesel 3.0 TDI ale za duza akacyza wiec pewnie padnie na 2.0 TFSI a nie ciulam 100 000 rocznie zebym potrzebowal diesla :decayed: Ale napewno nie wsadze podtlenku LPG do benzyniaka :evil:

to jezdzij klekotem do konca zycia i jeden dzien dluzej, nigdy nie poczujesz co to 6tys rpm :kox:

przeciez mowie ze nigdy diesla juz nie kupie :decayed: a benzyniaka nigdy nie zagazuje :decayed:

mialem honde z v-tec i krecila do 8k rpm :decayed: benzyna to benzyna :evil:

redukcja z piatki na trojke bezcenna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznaje nigdy nie piałem nad dieslem :tongue4:

ale najbardziej zaluje ze nie mam Q a nastepnie ze nie pokusilem sie na 1,8T

Żałuje jak ch***j, ze nie wziąłem 1.8TQ :wallbash:

rozwiązały sie chłopakom, języki i wyszło szydło z wora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznaje nigdy nie piałem nad dieslem :tongue4:

ale najbardziej zaluje ze nie mam Q a nastepnie ze nie pokusilem sie na 1,8T

Żałuje jak ch***j, ze nie wziąłem 1.8TQ :wallbash:

rozwiązały sie chłopakom, języki i wyszło szydło z wora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja nie zaluje jak c**j, jest dobrze jak jest w moc nie ide wiec mi styka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zaluje jak c**j, jest dobrze jak jest w moc nie ide wiec mi styka

no chyba ,ze tak to loooz :good:

to jest w dizlach (1.9) lipne ze ograniczenia są do pewnej mocy i wyżej chója nie podskoczysz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla diesla 1.9 montowanego w be piuntkach 180KM to jest taka sensowna granica. Potem sie nie oplaca modzic, chyba ze sie zrobi swapa jakiegos jak np. dudi..

no ale zrobisz swapa wsadzisz w c**j kasy na silnik/wtryski/fmic/turbo inne badziewia i masz max 210-220 KM i wiecej ni c**j nie bedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w diselkach troche ekonomiczniejsza jazda , no i zeby z 1.8TQ tbylo ze 270KM to tez trzeba zainwestowac troche monety wolalbym kupic odrazu S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w diselkach troche ekonomiczniejsza jazda

to albo sie robi auto ekonomiczne albo zapierdalacz :wink4:

no i zeby z 1.8TQ bylo ze 270KM to tez trzeba zainwestowac troche monety wolalbym kupic odrazu S4

idziesz na łatwizne :thumbdown:

we wszystko trzeba ładować kase tylko w przypadku 1.8T granica mocy jest jednak troche wyzej niz w 1.9 , mi chodzi o to a nie o kase włożona w projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w diselkach troche ekonomiczniejsza jazda

to albo sie robi auto ekonomiczne albo zapierdalacz :wink4:

no i zeby z 1.8TQ bylo ze 270KM to tez trzeba zainwestowac troche monety wolalbym kupic odrazu S4

idziesz na łatwizne :thumbdown:

we wszystko trzeba ładować kase tylko w przypadku 1.8T granica mocy jest jednak troche wyzej niz w 1.9 , mi chodzi o to a nie o kase włożona w projekt

No wlasnie, jesli ci nie chodzi o kase to kupic S4 i modzic w tedy jak aw69 , sid .Ja sie tak wlasnie zastanawiam czy nie zapodac takiej S4 i zrobic ja na 400KM z hakiem jak aw69 toszto mala rakietka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kle Kle kle... Darmowy masaz... :D Diesel ok ale do ekonomicznej czasami szybszej jazdy a nie na wyscigi czy do upalania ( nie mowie o nielicznych przypadkach wyzylowanego 1,9 w jakiej malej skorupie). Skonczci temat juz bo gdzie nie zajrze to 1.8T ws 1.9TDI :) I to ma plusy i to. Jesli chodzi o osiadi wygrywa 1,8 T jakby nie patrzec jesli o ekonomie 1,9 TDI ... A tak wogole to :ot::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...