Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ten czujnik u mnie w podstawie filtra to czujnik temperatury oleju??? nie ciśnienia???

musze wybadać jak przewód idzie... u mnie trochu ciężko będzie bo webasto obok filtra oleju siedzi...

cytuj normalnie bo kurde połapać sie nie idzie.. :facepalm::decayed:

bo w koncu miska jest najlepszym rozwiązaniem, bo jakby cos sie działo to będziesz wiedzial, po za tym emulator nie pokazuje temp oliwy... a przy butowaniu sie przydaje... :whistling:

Wiec juz mowie mam emula sensoru i pokazuje mi temp.oleju jestem na etapie ustawienia testowania jedyny minus to brak powiadomienia o cisnieniu o i to tyle

jak bys przeczytal ten watek od poczatku to wiedzialbys ze da sie zmontowac temp.oleju w poliftowym blacie jest opisane na tym forum ale komu chce sie czytac ogolnie to tu jest od jakiegos czasu burdel i jak taki jak ja laik o cos pyta to mu sie nie odpowiada wiec zaczolem czytac od poczatku oooo i tyle

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jest napisane i napisałem to trochę wyżej.. :whistling:

tu jest wszystko zgadza się i jest burdel jak cholera, jaki koszt był zrobienia takiego emulatora? korzystałes ze schematow z tego szwabskiego linka?

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

bo w koncu miska jest najlepszym rozwiązaniem, bo jakby cos sie działo to będziesz wiedzial, po za tym emulator nie pokazuje temp oliwy... a przy butowaniu sie przydaje... :whistling:

ja poczekam aż Ty założysz... jak będzie GUT to też se sprawie.... przy misie alu to mus będzie spowrotem osłone pod silnik założyć...

blaszna się wniotła tu i uwdzie i problemu nie było... ciekawy czy alu też taka wytrzymała...

ta plastikowa osłona kija da, chyba że się zaloży z blachy, ta plastikowa osloni Ci tylko to żeby wtyczki od sensora nie urwać.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/ :whistling:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

licznik z 2000r założony do 96, jednak...

Miał ktoś może problem ze złym wskazaniem zewnętrznej temperatury powietrza, ale i na FISie i na klimatroniku kanał 55? Temperaturę pokazują tak samo. Po włączeniu zapłonu temperatura jest ileś tam na plusie i sobie powoli spada.

Jakieś rozwiązanie problemu?

a połączone to masz z kostką B klimatronika?? bo chłopaki włąsnie dziś to przerabiali stronę wcześniej... :whistling:

Z klimatronika kostka B pin 1 brałem właśnie sygnał i takie rzeczy się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z włożeniem licznika z polifta-elektroniczny zegarek do przedlifta, da się to zrobić we własnym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma furę poliftowa 99 r a licznik stary przedliftem zwykły z czerwonym podświetleniem to immo jest juz w liczniku czy jeszcze poza i domniemam ze sensora w misie brak wtedy mimo ze polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma furę poliftowa 99 r a licznik stary przedliftem zwykły z czerwonym podświetleniem to immo jest juz w liczniku czy jeszcze poza i domniemam ze sensora w misie brak wtedy mimo ze polift?
:whistling:

trzeba organoleptycznie sprawdzic, immo w zegarach juz, a sensor, jedynie trzeba zobaczyc miske czy jest sensor czy go brak... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie jest sensor i jak wyglada:decayed:

Tylko czy byłby sens jego obecności w przypadku licznika przed liftem który nie krzyczy sensora i oil min tylko to auto kumpla i nie mam jak zobaczyć teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji taki starczy??? czy lepiej pare zł dołożyć i kupić Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

w sumie to programator do samych kości moge sobie sam złożyć... kostki mam czym wyciągać z licznika, hotair stoi w warsztacie.. :decayed:

do kostek to prog musi być do pamięci szeregowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki :decayed: wiedziałem że będziecie o mnie pamiętać i o moim uwaleniu licznika.. :whistling: Grzesiu doszedł już?

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Grześ mi przesłał mój wsad... :whistling:

wsad.jpg

cytuję... : "ale żeś upierdolił pamięc, ja tak nie potrafie :grin:"

dziękuję, pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...