Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Machina chodzi mi o to ze w jaegerze to kolko jaśniejsze może być w innym miejscu niż vdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz i obczaj czy to kółko jest dokładnie nad czujnikiem:wink: Można też zrobić test bez tarczki, poświeć latarką i zobacz czy zegary i klimatronik się rozjaśniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u was z podświetleniem licznika ?

Podświetla się cały po zapłonie czy dopiero po włączeniu conajmniej pozycji ?

Bo na gebelsie podswietlalo mi dopiero po światłach. A na Eu podświetla juz po zapłonie bez świateł

Druga sprawa czy te liczniki maja jakiś czujnik natężenia światła, bo wydaje się mi ze blado świeci a tarcze prędkościomierza mam docieta jaegera i nie wiem czy jeśli jest to czy go przypadkiem nie przeslonilem, arre widziałem dzisiaj na alledrogo minilifta benz za dwiesta złoty rzekomo fis 100 %

daj linke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zapalaniem po zapłonie nie wiem wcześniej miałem fisa z 95 roku i po zapłonie nie zapalało się nic tzn tylko kilometry dopiero jak włączyłem światła to świecił licznik i konsola z nawiewami oraz kratki. A jak włożyłem od licznik z fisem od A4 wyd że już pełny II lift z białym podświetleniem tylko anglik to świeci od razu po przekręceniu w pozycje zapłon oświetlenie konsoli środkowej i przycisków może tak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy panowie o tym, że po moich hexach kolega misiek547 ogarnął (a ja chwile po nim) lokalizację komórek odpowiadających za poszczególne elementy. Potem były próby i było też rozpracowane które komórki podświetlają wszystko na liczniku łącznie z konsolą. To już mamy za sobą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo czytam i czytam i kurcze tak myślę a moze jest ktoś z okolic małopolski i zechciał by mi pomóż wymienić taki liczniczek z przedlifta na pełen fis z polifta no oczywiście nie za free i może jakie %% byśmy odrazu jak wypali obalili:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie kratek i klimatronika zapala się dopiero po światłach , licznik już po zapłonie ale ogólnie ten wsad jest dziwny, inspekcje olejowa mam ustawiona na 255 000 km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij wsad to zobaczymy co i jak może się coś wyjaśni bo ja np. bym chciał podświetlenie po zapłonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy panowie o tym, że po moich hexach kolega misiek547 ogarnął (a ja chwile po nim) lokalizację komórek odpowiadających za poszczególne elementy. Potem były próby i było też rozpracowane które komórki podświetlają wszystko na liczniku łącznie z konsolą. To już mamy za sobą :whistling:

Dobra ide na skroty (jak kazdy) i nie szukam gdzie to bylo no to Kaju ....to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy panowie o tym, że po moich hexach kolega misiek547 ogarnął (a ja chwile po nim) lokalizację komórek odpowiadających za poszczególne elementy. Potem były próby i było też rozpracowane które komórki podświetlają wszystko na liczniku łącznie z konsolą. To już mamy za sobą :whistling:

Dobra ide na skroty (jak kazdy) i nie szukam gdzie to bylo no to Kaju ....to jak to jest?

To jest dobre 50 stron nazad... Jutro wkleje która komórka i jakie wartości, gdzieś to zapisałem. Dzisiaj mam za dużą bombe, oblewałem B6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórka 1DE jeśli dobrze pamiętam, wartości tam były B5, F5 i coś tam jeszcze, ale które co i jak - rozpiszę jutro. Chyba, że któryś poleje i posypie jakiegoś dobrego prądu, to poszukam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo czytam i czytam i kurcze tak myślę a moze jest ktoś z okolic małopolski i zechciał by mi pomóż wymienić taki liczniczek z przedlifta na pełen fis z polifta no oczywiście nie za free i może jakie %% byśmy odrazu jak wypali obalili:D

jest rozpiska co i jak w dziale warsztat a i tak masz blisko do mnie więc coś tam zawsze mógłbym pomóc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak tam u mefja ? Bo widziałemm ostatnio nie radzi sobie z kontrolkami oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak tam u mefja ? Bo widziałemm ostatnio nie radzi sobie z kontrolkami oleju

U niego historia była strasznie poyebana, bo totalnie się rozpiska nie zgadzała. Podejrzewam, że mu się pin poluzował, innej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ma ktos rozpiske do przedlifta (kostki zolta i niebieska) licznik ma kostki zielona niebieska i czerwona kostki mam...

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

panowie a ma ktos rozpiske do przedlifta (kostki zolta i niebieska) licznik ma kostki zielona niebieska i czerwona kostki mam...

juz mam;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo czytam i czytam i kurcze tak myślę a moze jest ktoś z okolic małopolski i zechciał by mi pomóż wymienić taki liczniczek z przedlifta na pełen fis z polifta no oczywiście nie za free i może jakie %% byśmy odrazu jak wypali obalili:D

jest rozpiska co i jak w dziale warsztat a i tak masz blisko do mnie więc coś tam zawsze mógłbym pomóc :decayed:

no proszę i świetnie jak tylko będzie chwila to się i odezwe i moze coś wymyślimy konkretnego i abdykujemy moje stare zegary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...