Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kontrolka silnika i EPC palą się po przekręceniu licznika?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko dziala po za spalaniem jak w kanale 60 zaprogramuje 1025 to itrymuje sie spalanie srednie na 15 i na postoju od 15.9 rosnie a potem jak chce jak wezme na1024 to odrazu na 51

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Dobra ogarniete kodowanie 1025 w kanale 60 i 30km jazdy

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Wsad dalej aktualny

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No widzisz APS już się komunikuje po CAN z licznikiem :)

Opublikowano

Panowie rok temu montowałem FIS do mojej b5 z silnikiem b5 zegary które kupiłem z FIS były tez od przedlifta.

Czy jeżeli bede chciał teraz założyć sobie FiS polift to poza przelozeniem pinologi w nowe kostki trzeba dołożyć emulator poziomu oleju by nie było alladyna tak? :)

Opublikowano

Panowie rok temu montowałem FIS do mojej b5 z silnikiem b5 zegary które kupiłem z FIS były tez od przedlifta.

Czy jeżeli bede chciał teraz założyć sobie FiS polift to poza przelozeniem pinologi w nowe kostki trzeba dołożyć emulator poziomu oleju by nie było alladyna tak? :)

Niestety tak, w poliftowych wszystkie juz mialy z czujnikiem poziomu oleju w misce. Ja u siebie mam taki emulator zalozony ;)

Opublikowano

A tak to więcej nie ma niespodzianek ? :)

Opublikowano

Tylko trzeba zmienic Vagiem z magistrali Can na analogowa i tam pare pier**l, ale wielkiej filozofi nie ma ;)


Tylko nie wiem czy cos z immo nie bedziesz musial zrobic bo masz przedlifta :huh:

Opublikowano

Czy czerwona wtyczka od sterownika wysokosci xenonow to to samo co w liczniku 919?

Wyglada identycznie.

To samo. Potrzebujesz? Mam trochę takich wtyczek.
Opublikowano

sam mam i chcę sprzedać i nie wiem czy do licznika się nada ;)

Opublikowano

U mnie nie ma alladyna, chyba masa na pin 25 pomogła.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Małe pytanie, czy do licznika z wsadem D18 można wgrać wsad D13?

Opublikowano

A pytanie. Mam sedana I manetke od FISa od sedana ale mam spryskiwacze reflektorów dokładane z dodatkowym pstryczkiem. Nie bardzo mi się to podobało dlatego kupiłem do tego celu manetkę od avanta, która ma włącznik spryskiwacza szyby tylnej. I do tego włącznika chcę podpiąć spryskiwacze lamp. I teraz pytanie która kostka i czy też piny odpowiadają za działanie tego włącznika? Czy może jednak ta brązowa kostka od FISa i któryś kabel za to odpowiada. Ile kabli ma ta brązowa kostka od FISa od sedana? Bo moja ma 6 (zielony, czerwony, niebieski, czarny, szary i żółty)

Opublikowano

Ale kombinujesz, ale kombinujesz ;)


Kombinator i leń ;)

Opublikowano

A pytanie. Mam sedana I manetke od FISa od sedana ale mam spryskiwacze reflektorów dokładane z dodatkowym pstryczkiem. Nie bardzo mi się to podobało dlatego kupiłem do tego celu manetkę od avanta, która ma włącznik spryskiwacza szyby tylnej. I do tego włącznika chcę podpiąć spryskiwacze lamp. I teraz pytanie która kostka i czy też piny odpowiadają za działanie tego włącznika? Czy może jednak ta brązowa kostka od FISa i któryś kabel za to odpowiada. Ile kabli ma ta brązowa kostka od FISa od sedana? Bo moja ma 6 (zielony, czerwony, niebieski, czarny, szary i żółty)

Jest obszerny temat o dołożeniu spryskiwaczy do b5. Tylko trzeba.chęci i poszukać. No i poczytać. Jest tam wszystko wyjaśnione co trzeba kupić i jak zrobić.

Opublikowano

Owszem kolego jest obszerny ale na zasadzie oryginalnego działania. A mi chodzi o użycie manetki (a raczej tego pstryczka spryskiwaczy tylnej szyby z avanta) od avanta przedlift z FISem do mojego sedana przedlift z FISem :)

Opublikowano

Może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu i będzie w stanie mi pomóc...

Auto to A4 B5 AFN z '97 licznik ori UK NSI wymieniony na VDO z FIS'em z '98. Problem polega na tym że cały czas świeci żółta kontrolka od ABS i po uruchomieniu silnika sygnalizuje na wyświetlaczu niedobór płynu chłodniczego. Sto razy sprawdzałem podłączenie i wszystko jest jak na rozpiskach znalezionych na pierwszych stu stronach wątku (przyznaję, dalej nie czytałem, bo już mi oczy wypływały).

Opublikowano

Wymień zbiornik wyrównawczy na poliftowy.

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź. Zostaje jeszcze kontrolka ABS.

Opublikowano

Co do kontrolki to podepnij się kompem i zobacz jakie masz błędy od abs jak nic nie będzie to może kabelek nie tak podpięty

By HTC Desire 820

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.