Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak już totalny kosmos mam podłączyłem się viakenem do kompa  chce odczytać ten pin z VDO przez Commandera

  I CO?

Na zegarach wyskakuje  mi tam gdzie dzienne KM fail  po tym jak skończy analizę  fail znika i już wszystko  jest po staremu

i teraz juz cholera wie czy końcu ten zegar to VDO CZY Jaeger 

Edytowane przez BlackHazelAudi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżeli zrzut ekranu z poprzedniego postu jest twój to masz Jeagera - Kombi+Wegfahrspehre M73 o tym świadczy 

Opublikowano

no ale skoro masz immo2 to Tobie Pin z Jeagera niepotrzebny

 

 

dobra teraz przebranąłem przez te posty poprzednie - spróbuj kablem KKL i VAg Epprom Programeer 1.19 

Edytowane przez Banan

Opublikowano

czyli rozumiem ze do tego dziada potrzebuje VAg tacho ?

 

ok sprobuje jutro z tym programem

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano

Kabel kkl, eeprom 1.19 podłączam kkl  chce odczytać i ... Nic się nie dzieję

Nie chce nawet połączyć z kompem dziwne kabel viakena kkl i nic zero reakcji

jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano
W dniu 8.04.2018 o 22:57, Fazii napisał:

Jedziesz według tego --> http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_II_Key_Matching_(Cluster)

Pin Commanderem, kabel zwykły kkl

Witam ponownie jest problem kabelek łączy ale w każdym z programów wyskakuje komunikat o rejestracji tak jakby niepełne wersje były bo chyba tego kabla nie trzeba jakoś rejestrować? 

IMG-20180411-WA0001.jpg

Edytowane przez kichy

Opublikowano

A czemu kolega zakupił na eBayu na allegro masz oficjalnego dostawce viakena kkl i on wysyła i płytkę i po przekazaniu info może również wysłać to w formie elektronicznej (zwłaszcza  jak ktoś w lapku nie ma stacji dysków cd/dvd jak ja)

Opublikowano

Bo siedzi w Niemcach ?on też dostał płytkę ale też podobno mu wyskakuje że jest niezarejestrowana i trzeba placic, tak więc pomocy

Edytowane przez kichy

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, a ja mam takie pytanie.. polift 2001 silnik AJM, czy czujnik poziomu oleju daje też temperaturę oleju? Koleś co mi zakładał fullfis powiedział, że nie trzeba żadnej wiązki ciągnąć, bo jeżeli mam oryginalny czujnik i jest on sprawny to właśnie ten czujnik (w misce olejowej) powinien podawać temperaturę oleju, prawda to? Co prawda nie mam oryginalnego czujnika, bo z SKV, ale błędu żadnego nie wywala. Jak faktycznie na oryginalnym działa temperatura oleju to zapytam się w SKV czy ich czujniki faktycznie są uboższe o czujnik temperatury..

Opublikowano

Tak temp. Oleju idzie z tego czujnika - jak nie pokazuje na zegarach to albo czujnik strzelony albo byly kombinacje w sofcie w zegarach

Spotkalem sie z sytuacja ze chinski zamiennik dzialal jak emulator - brak blexu na desce a temp. rosła w funkcji czasu niezależnie od warunków

Opublikowano

Czujnik z Hella z IC będzie to miał, czy muszę do ASO dzwonić za tym? Średnio uśmiecha mi się 400 zł płacić..

Opublikowano

Tak hella to ori - ja kupiłem używkę ori za 29 zl

Opublikowano

Już raz używkę miałem, po dwóch dniach wyskoczył błąd.. z tego co widzę to trochę potaniały, bo były po 500 zł w ASO i ok 420 w IC, a teraz widzę za 290, może się skusze..

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pany poszukuje osoby która wymieni wyświetlacz fis w liczniku poliftowym prosze info z cenami na pW  tak aby cena już była z nowym wyświetlaczem

Opublikowano

Pany a jak zrobić aby wyświetlana była otwarta tylna klapa jest możliwość 6 pin zielonej kostki gdzie podpiąć bo u mnie nie pokazuje otwartej klapy ? licznik poliftowy fis

 

Opublikowano

Pany ktoś na forum przerabiał wskaźnik temperatury oleju gdzieś trza coś przylutowąć tylko nie moge znajść ma ktoś coś nie chodzi tu o emulator prosze o info 

Opublikowano

A pokazywała  wcześniej?

Opublikowano

Na przedliftowym fisie chodzila ale na poliftowym nie. Ale byla gdzies rozpiska u nas jak przerobic bez eymuany tylko omija sie ktores sciezki itp gdzues kabelkami na liczniku tylko.nue moge znajsc ale bylo na pewno

Opublikowano

Czyli rozumiem że kostki masz 16 pinowe  ?

Bo jak 32 to musi to działać

wejdź w poradnik soulmastera  tam masz opis wszystkich kostek 32 pinowych  do zegarów i sprawdzaj po koleji  każda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.