Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy ma ktos moze na zbyciu albo wie gdzie mozna kupic ta dodatkowa 20 pinowa wtyczke do fisa bo niemoge znalez na allegro niewidzialem,wiem ze mozna zrobic z tasmy ale ja jestem zieolny w tym temacie

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciężko będzie znaleźć samą wtyczkę, najprędzej dostaniesz ją w ASO, ale pewnie będzie drogo... Zrób z tej taśmy od dysku i będzie ok - jakieś 10 min roboty...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pod ktory pin podpiąć kontrolke od swiec zarowych? licznik z białym podswietlaniem od benzyny

Opublikowano
Cytuj

A i pin nr w 4-ro pinowej kostce do oleju to jest od gory czy od dolu?

dobra udalo mi sie ustalic co jest co,

ponizej obrazek

teraz pytanko mam manetke pod fisa do audi z 96 roku do avanta,

niestety nie mam tych 6 pinow ktore ida w manetce podpietych do kostki tylko wisza luzem, ma ktos moze schemat ktory kolor kabla do czego?

kable sa koloru

czarny

czerwony

zielony

niebieski

zolty i szary

moze ma ktos adres stronki z takimi schematami ?

pzdr

Wielkie dzięki mrogal za schemat wtyczki FIS-a :notworthy: oszczędziłem dzięki niemu zdrowie :decayed:

pochwale się zdjęciami puźniej :P

Opublikowano

Budy B6?? Audi A4 B6?? od audi a4 B6 jest inny

Opublikowano

pod ktory pin podpiąć kontrolke od swiec zarowych? licznik z białym podswietlaniem od benzyny

i mnie to zastanawia co z kontrolką świec? w liczniku z :hi:benzyny?

Opublikowano

Jeśli ktoś miał problem taki ze : po włożeniu licznika z benzyny i przekodowaniu go na diesla nie gasła kontrolka od airbag , to znalazłem rozwiązanie hehehehehhe, większość mówiła ze po prostu ci co mieli wcześniej zegary UKNSI mieli inne sterowanie poduchami z minusa na plus i odwrotnie, dlatego niby teraz źle pokazywało licznikowi i się świeciła kontrolka AIRBAG,

Rozwiązanie:

tydzień temu kopiłem okazyjnie na allegro 140zl licznik z fisem z 96roku w stanie jak nówka ;) oczywiście diesel ;) po wyjęciu tego od benzyny i założeniu nowego skasowałem błędy i lampka gaśnie jak w uknsi !!!! czyli po prostu benzynki maja inne sterowanie !!!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fis wyreazny :kox: :kox: :kox:

44ecca6f9977c47bmed.jpg

Jeszcze nie wiem pod które piny w radiu podlaczyc przewody z wyswietlacz zeby byl RDS na fisie

e4b7b0a5e38ab621.jpg

Opublikowano

Opis dla 20 pinowej wtyczki od FIS nie wiem czy w szarej 32 pinowej jest tak samo.

CLOCK na pin12

DATA na pin13

ENA na pin15

Opublikowano

podpinamy 2 kable czy trzy?

Opublikowano

Trzy jak widać CLOCK, DATA, ENA

Opublikowano

connector for multifunction display, 32-pin, grey

1 -Switch menu guide (menu)

2 -Switch menu guide (out A)

3 -Switch menu guide (out B)

4 -Switch menu guide (Enter)

5 -CAN high speed Display (high +)

6 -CAN high speed Display (low -)

7 -CAN high speed Display (screen)

8 -Door contact, passenger side

9 -Door contact, rear right

10 -Door contact, rear left

11 -Enable

12 -Clock

13 -Data

14 -Brake light

15 -Washer fluid level

16 -Tail lights/dipped beams

17 -On-board computer, left

18 -On-board computer, right

19 -On-board computer reset

20 -not used

21 -not used

22 -not used

23 -Key branch 1 Navigation system

24 -Key branch 2 Navigation system

25 -Key branch Telematics

26 -not used

27 -not used

28 -not used

29 -not used

30 -not used

31 -not used

32 -not used

Rozumiem ze cos takiego

Opublikowano

Witam. A jak to jest z ustawieniem obecnego przebiegu w nowym liczniku? Mam juz zegary z fisem z 96r i zamierzam je założyć...przebieg ustawia sie jakoś vagiem czy co...??? :decayed:

Opublikowano

Vag tacho USB :kox:

nie byłbym pewny czy tacho usb ugryzie ten licznik, ja nawet zakupiłem pod swój licznik z '97 VDO (w sumie bez FIS-u) vag tacho usb ale niestety nie dało rady...

Opublikowano

Mi Vag tacho USB 3,01 odczytał pin z licznikow 1/2 fis 2000r. Problem byl z fisem ale on byl z 2003r.

Opublikowano

Ja wymieniając u siebie licznik na fis poradziłem sobie bez problemu VAG Tacho 2.5 zarówno z immo jak i z ustawieniem przebiegu.

Opublikowano

Czyli trzeba będzie podjechać do jakiegoś szpeca żeby ustawił licznik bo niestety nie posiadam vaga :thumbdown:

A ze starego licznika przed wyciągnięciem go z auta trzeba coś zgrywać??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.