Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi zmienia swoje logo

Które logo jest ładniejsze??

  1. 1. Które logo jest ładniejsze??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie nikt z was nie wiedząc o tym nawet nie zauważyłby różnicy w pierścieniach. Kosmetyczne różnice. A co do napisu to cóż... ten stary był jakiś taki.....stary :decayed: moim zdaniem może być ten nowy :naughty: A przecież i tak nie macie go na aucie

Opublikowano

znaczek :good: napis :thumbdown:

Opublikowano

znaczek :good: napis :thumbdown:

Dokładnie, też jestem tego zdania.

Jeśli ankieta jest tylko stare i nowe to głosuje na stare..;-)

Ciekawe czy też takie w trójwymiarze będą pierścienie na autkach, hehe

Opublikowano

nie sadze aby cokolwiek z tego bylo prawda :cool1:

Jak mozesz kwestionowac poprawnosc informacji Prezesa?

Zanim cos napiszesz poinformuj sie i sprawdz jezeli masz watpliwosci.

Wystarczylo wpisac w wyszukiwarce :doh1:

http://www.bild.de/BILD/auto/2009/08/audi-logo-neu/signet-vier-ringe-markenzeichen-emblem-firmenzeichen.html

Albo to:

http://moto.onet.pl/1572374,1,audi-zmienia-swoje-logo,artykul.html?node=2

Sam Prezes wpisał źódło informacji. :)

A wracając do tematu:

...kupa wyszła , już mogli gotykiem jebnąć , to by to lepiej wyglądało :przebiegly:

:oklaski: No Proszę jak wszyscy się zgadzają. Pierścienie cool, napis... :thumbdown: Ale Napisu i tak brak na autku więc tragedii nie ma! :hi:

Opublikowano

Logo :good: , napis :sick3:

PS. Trzeba dodac nowy pkt do ankiety :naughty:

Opublikowano

Czcionka napisu to jakaś masakra, jak za parę lat kupie jakieś Audi z nowym logo i znaczkiem to zmienię je na te, które jest dzisiaj, to będzie taki mod :polew: Faktycznie jakby to arial był. :gwizdanie:

Opublikowano

Raczej nie bo na paru stronach już o tym pisali. Linki masz powyżej.

Opublikowano

I znaczek i napis kupa.

Znaczek wyglada jak 4 podkladki (ktore zapewne beda sie kojarzyc z tym ze audi sie jebia)

A czcionka wyglada jak napisana na WORDZIE.

A tak w ogole to czekam az debilki z wszystkiego ponizej B8 beda wkladac to do swoich aut.

B8 - bo zapewne jak bedzie lift to i znaczek zmienia.. :rolleyes:

Opublikowano

mi osobiście znaczek podoba się ale napis powinien zostać stary !!

Opublikowano

I znaczek i napis kupa.

Znaczek wyglada jak 4 podkładki (które zapewne będą sie kojarzyć z tym ze audi sie jebią)

A czcionka wyglada jak napisana na WORDZIE.

A tak w ogolę to czekam aż debilki z wszystkiego poniżej B8 będą wkładać to do swoich aut.

B8 - bo zapewne jak będzie lift to i znaczek zmienia.. :rolleyes:

Popieram w 100% znaczek i napis :thumbdown: porażka

Opublikowano

A mi się nie podoba ani nowy znaczek ani napis :disgust:

Szczególnie napis :thumbdown:

Opublikowano

Nowe jest :kox:

Opublikowano

Co tu dużo pisać.

Jak i poprzednicy.

Znaczek fajny. Bez rewolucji (o to przecież chodziło), ale jest powiew świeżości.

Napis kompletna porażka. Akurat stary mi się za***iście podoba :gwizdanie:

Opublikowano

Stary znaczek czy nowy znaczek, stary napis czy nowy napis, stare audi czy nowe audi... i tak czy fajny czy niefajny ten znaczek albo czy fajny czy niefajny ten napis to i tak kazdy by wzial nowe audi z nowym logiem i napisem niz stare. Cos trza zmieniac od czasu do czasu a ludzie tak czy tak to beda kupowac. Ale fakt faktem to wyjechali z tym arialem troche mocno. Stara czcionka mi sie bardziej widziała.

pozdr

Opublikowano

swoją drogą ciekawe ile kasy zgarnął ten projektant za ten lifting :polew: bo jak dla mnie to go z roboty powinni wywalić :thumbdown:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

moja zona powiedziala ze napis nowy i stare koła :) ja mysle ze ile ludzi tyle gustow i pomyslow. wazne aby kazdy sie uśmiechnoł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak, jestem za zmianami, ale na lepsze. Nowe logo ładne, ale jednak stare ładniejsze :cool1:

A napis to już w ogóle porażka. Taki jakiś tandetny, prosty. Już z windowsowym Notatniku jest ładniejsza czcionka :hi:

Nie wiecie od kiedy nowe logo będzie obowiązywać?

Opublikowano

Możemy sobie tak gadać a i tak już ktoś za to wziął grubą kasę i po sprawie... :slina::naughty:

Opublikowano

jemy czy roztrząsamy??? :hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jedno co jest pewne w tym nowym logo to fakt ze napis jest strasznie PASKUDNY :/ Powinni zostac przy starym :) Jest calkiem ładniutki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.