Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

No pięknie wyszedł ten kolor na dyfrze :good: masz numer tego lakieru, czy dobierałeś jakiś nie audi ? W blacku wygląda :kox: ale tylko jeśli wszystko jest zrobione właśnie tak jak u Ciebie :good:

kolor lakieru to grafik z kratek grilla s-line nie wiem jaki to kolor zostawiłem mojemu lakiernikowi gril i powiedzialem taki ma być kolor :wink4: i wyszedł fajny.

Dzięki wszystkim za mile słowa , no przyznam ze w końcu mi sie moje auto podoba.Miałem swój wzór na ktorym sie opierałem ( a raczej przechodziłem obok dzień w dzień wracajac z pracy ) :rolleyes: a wszyscy wiemy jak to jest kupić auto używane dokładnie jakie sie chce to praktycznie nie możliwe ( kolor wyposazenie silnik itp.itd.) , ale w końcu udalo sie mam B7 w kolorystyce o jakiej marzylem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kusi mnie ten dyfuzor...

Tu masz dyfuzor już polakierowany, forumowicz draco de extreme pisał do mnie, czy nie znajdę chętnego, trochę przesadził z opisem :decayed: , ale sam dyfuzor wygląda, że jest ok:

http://allegro.pl/oryginalny-dyfuzor-audi-jedyny-na-allegro-a4-b7-i1276288161.html

Co to za kolor Matrix Quarc Metalik :mysli: ma ktoś numer vag ?

Żeby nie było, że ot :wink4: Turdzi czy masz fotę jak to wygląda bezpośrednio z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, rewelacja absolutna, wszystko fajntastycznie zgrane :good:

czarna aptyka jest fantastyczna, ale tylko utrzymanie auta w czystości graniczy z cudem :wink4:

przynajmniej w polskich warunkach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kusi mnie ten dyfuzor...

Tu masz dyfuzor już polakierowany, forumowicz draco de extreme pisał do mnie, czy nie znajdę chętnego, trochę przesadził z opisem :decayed: , ale sam dyfuzor wygląda, że jest ok:

http://allegro.pl/oryginalny-dyfuzor-audi-jedyny-na-allegro-a4-b7-i1276288161.html

Troche przesadził? buhaha nieźle sie uśmiałem z opisu :-) nie wiem czy naprawde ktoś uważa że część wisząca na małych śrubkach i wcisku może pomagac w dociskaniu auta :-)

Druga sprawa że jak ktoś szuka takiego spojlera i widzi taki opis to nie wiem czy kupi częśc bo opis jest do bólu z cyklu "nie dla idiotów"

Turdzi daj lusterka w czerni, nie masz chromów ani srebra na aucie więc lusterka trochę dajjhą po oczach.

A wózek po za tym baaardzo fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna aptyka jest fantastyczna, ale tylko utrzymanie auta w czystości graniczy z cudem :wink4:

przynajmniej w polskich warunkach

spoko teraz do pracy jadze rowerem wiec jak wstawie czyste auto do garazu to czasem i 3 tyg. tak wytrzyma :wink4:

Turdzi daj lusterka w czerni, nie masz chromów ani srebra na aucie więc lusterka trochę dajjhą po oczach.

A wózek po za tym baaardzo fajny

jak by co mam orginalne obudowy wiec jak mi sie znudzi to zmnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co mam orginalne obudowy wiec jak mi sie znudzi to zmnienie :)

Wg mnie jest perfecto :good: lusterka łamią "monotonię" czarnego koloru i nadają sportowego charakteru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko, super mody ale zreszta i tak koledzy ci juz przysłodzili, a ja mam pytanko? ten grill pasuje P&P czy trzeba zrobic małe mody aby było git ??

do zderzaka S-line pasuje P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, mam takie pytanie: Dales ten dyfuzor pomalowac na polysk czy matt? Bo caly czas mysle o takim odcieniu na felgi i nie wiem wlasnie czy dac je w macie zrobic, czy w polysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi: kjempe fin B7 :)

Naprawde wyszlo Ci to wszystko. Mam nadzieje ze znajdziesz jakiegos napalenca w Norkowni. Kogos kto bedzie szukal wlasnie takiego autka i zaplaci dobrze w NOK :)

Pamietaj ze dobre ogloszenie w norkowni to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex _Makki_ przy twoim sprzecie to i tak skromnie :wink4::cool1:, co do samego ogloszenia to nie wczesniej jak marzec , kwiecien........ a tak BTW czy ten twoj znajomy oclil juz to B8 3.0TDI ? Jesli tak to rzuc jakies info. na PW jak to wyszlo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie cyknac pare fotek na szybko ale mod jeszcze nie kompletny bo zostaly wspomniane relingi chodz i tak z tymi listwami i czarnym grilem wyglda niebo lepiej.Szkoda tylko ze juz na znimowkach.Miala byc zmiana felg zimmowych ale chyba juznie bede inwestowac jak bym chcial sprzedawac ja w przyszlym roku......

GCoD0-a8df6576.jpg

GEaSr-d8225aca.jpg

GEYLi-473b66a4.jpg

GGG0r-436366f9.jpg

Super wyglada w black optik :evil:

Oklejales chrom za granica czy moze gdzies w PL bo nie doczytałem nigdzie... :rolleyes:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...