Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że ręczny Ci elegancko zrobił, ja się za to biorę w sobotę i zakładam wszystkie graty :slina:

Twój to był prototyp, tak jak mówiłeś. Teraz Ragga opatentował inny sposób i z tego co wiem to chyba jeszcze Moskalowi będzie robił tak jak mi :kox:

Mój mi się podoba w chooj, tylko musze dokleić te boki :wink4:, na czyimś musiał obczaić co i jak, ale jak na prototyp, to wyszła kosa w choooj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak na prototyp, to wyszła kosa w choooj :kox:

true :good:

tylko musisz uderzyć jeszcze w coś takiego do kompletu :kox:

Gelb-Onyx_RS4.jpg

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

na razie przejechałem z nią ~10km, ale różnica jest, może nie kolosalna, ale warto :good:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 22:50_________________________________________________ :naughty:

dscn1585d.jpg

mniaaam kórwa, moja tak bedzie lezala na wiosne, tylko nie wiem jakiego kondona kupic? 225 czy 215 w 18 calach na ori RS6 ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 215/40, albo 225/35, jaką masz szerokość tej RS6, 8J, czy 8,5J :mysli:

8j mam i dystans chcialbym dac bo et43 a an dystansie obecny kapec 234 sobie ranty klepie z przodu :wallbash: a tak na 215 bylby lekki naciag i kolo by nie bylo schowane, z tylu znowu bez dystansu talezyk z amorka wyryl sobie korytko gorzej niz u armiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 215/40, albo 225/35, jaką masz szerokość tej RS6, 8J, czy 8,5J :mysli:

8j mam i dystans chcialbym dac bo et43 a an dystansie obecny kapec 234 sobie ranty klepie z przodu :wallbash: a tak na 215 bylby lekki naciag i kolo by nie bylo schowane, z tylu znowu bez dystansu talezyk z amorka wyryl sobie korytko gorzej niz u armiego...

no u mnie 225/40, na 8J i Et35 jest spoko, tylko, z przodu ranty drze :decayed:, i bede chyba klepał błotniki na wiosnę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Żółte nici zostały już zamówione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Żółte nici zostały już zamówione :naughty:

:kox:, teraz tylko znaleźć kiere :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Ło fak cały battalion na czarnej stali :polew::decayed: Ja jeszcze dzielnie trzymam się letnich :przebiegly:

poszalały wszystkie no nie Rafalekx :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...