Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX


badboy

Jaki kolor dekorów???  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34


Rekomendowane odpowiedzi

mody dość ciekawe :good: a te listwy drewniane obklej tak jak to zrobił KERCZI :decayed:

A jak oklejał KERCZI ?? On ma szczotkowe alu :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_kercziwoz_update_07042010-t53839.0.html;msg1523319#msg1523319

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupka wyglada surowo, ale fajnie... mam tylko pytanie - czemu dokladka zderzaka ma taki dziwny kolor? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupka wyglada surowo, ale fajnie... mam tylko pytanie - czemu dokladka zderzaka ma taki dziwny kolor? :blink:

Flyer Perfekcjonisto :P a wiesz że b6 w sedanie cierpi na chorobę brudnej dupci :P

po za tym dokładka odbija kolor podłoża (przypatrz się flyer :P) i dlatego to tak na zdjęciu wyszło

tutaj fotki z lepiej padającym kątem światła specjalnie dla Flyera :P

ea6f4f3ed8205f2amed.jpg

0b85b60fcb91ba05med.jpg

zdjęcia czasami bywają złudne - tak samo jeśli chodzi o barwę lamp one w rzeczywistości nie są tak ciemne i surowe jak wyglądają na zdjęciach.

pozdro[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 14:00_________________________________________________6d689cac3257e24dmed.jpg

7a9322a4e58b2ea1med.jpg

6732c55b3dd4bfdbmed.jpg

60c3d766eccf85d9med.jpg

b2e0a82577995ed7med.jpg

wiem wiem gleba to raz felgi to drugie :P wszystko w swoim czasie...

póki co jest allroad dlatego nie przepraszam za uświnione opony :P

proszę koledzy o VT - felgi Dotz Mugello + przyciemnione szyby (2 foto)

z góry dziękuję

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tylny znaczek poszedł w czarny mat to, to samo bym zrobił ze znaczkiem z przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tylny znaczek poszedł w czarny mat to, to samo bym zrobił ze znaczkiem z przodu ;)

Tomku logika wskazywała by właśnie na taką czynność lecz wg mnie znaczek przedni stracił by wtedy na efekcie...

a znaczek tylni miał spowodowac po prostu taki ładny kontraścik i pasuje do tylnich lamp :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:16_________________________________________________a o to najnowszy nabytek czekający na swoją kolej u lakiernika :naughty: :naughty: :naughty:

aa6f2d03c15af654med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak :good: tylko teraz nie mozesz zrobic za mocnej gleby bo on bedzie sporo nizej niz seria :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak :good: tylko teraz nie mozesz zrobic za mocnej gleby bo on bedzie sporo nizej niz seria :gwizdanie:

znowuż sporo niżej to on nie jest... jest po prostu masywniejszy...

po za tym nie mam w planach jakieś mocnej gleby - jak dla mnie wchodzi w grę jedynie zawias ori s line przy obecnym stanie PL dróg w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to najnowszy nabytek czekający na swoją kolej u lakiernika :naughty: :naughty: :naughty:

aa6f2d03c15af654med.jpg

Nie powiem, na srebrnym mi się podoba - na ciemnym lakierze już mniej. Planujesz cały bodykit czy tylko front?

cara_audia4_front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Andrzej będzie rezanko sprysków ?? :naughty: :naughty:

Tak szczerze mi osobiście bardziej jednak podoba się s-lina a najlepiej s4 :kox:

I nie mam parcia na ori części :polew:

Tylko tak jak Bartii napisał na srebrnym wygląda dużo lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, na srebrnym mi się podoba - na ciemnym lakierze już mniej. Planujesz cały bodykit czy tylko front?

cara_audia4_front.jpg

Całkiem fajnie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - miałem kupować ten zderzak do siebie, ale albo już sprzedawca miał go zaklepanego dla Ciebie, albo jest mega pipą, bo odpisał mi, że był pęknięty, jest klejony i wszystko dokładnie widać na tym zdjęciu, które było zresztą w aukcji :wallbash::polew:

Jedyny problem, to siatkowe grille, bo wg mnie nie pasuje górny ori do dolnej siaty i zaślepek od sprysków z tego co wiem nie ma w komplecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzak jest idealny pod FMIC. Ale ogólnie nie podoba mi się. Ori S-line jest ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to najnowszy nabytek czekający na swoją kolej u lakiernika :naughty: :naughty: :naughty:

aa6f2d03c15af654med.jpg

Nie powiem, na srebrnym mi się podoba - na ciemnym lakierze już mniej. Planujesz cały bodykit czy tylko front?

cara_audia4_front.jpg

planuję front z caractere tył z S4 gdyż tył caractere niezbyt mi się podoba. Na temat gustów się nie dyskutuje lecz faktem jest iż zderzak ten napewno do najbrzydszych nie należy, więcej należy do jednych z najlepiej wyglądających jeśli chodzi o b6 - ale to tylko moje zdanie. Na czarnym również to źle nie wygląda - przykład guardiana z forum.

KOval81 a kto sprzedaje zderzak caractere w idealnym stanie w kwocie 500zł gdy nowy kosztuje prawie 3000zł ? jest pękniecie na nim lecz żadnego elementu nie brakuje, co najważniejsze boki są calutkie także napewno nie będzie nigdzie wystawał. Co do pęknięcia mam znajomego co zajmuje się spawaniem głównie zderzaków i powiedział że nie ma najmniejszego problemu z tym pęknieciem. Co do sprysków - chciałem malować ori lampy środki na czarno lecz jakoś to zbyt ryzykowna zabawa dla mnie i kupuję bixenon i napewno będę montował spryski więc z tym również nie widzę problemu.

Efekt końcowy zobaczycie za jakieś 3 tyg gdyż wyjeżdżam studencko do konkurencyjnej fabryki BMW w Munchen :) wtedy można będzie go osądzić :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny ladny zderzak :good:

a jaki masz gorny grill :mysli:

1 strona Panie :P

narazie jest niskobudżetowy schwarz line :P

jak będzie zderzak będę myślał nad ori schwarz line lub ewentualnie caractere podobny tzn z siatką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to najnowszy nabytek czekający na swoją kolej u lakiernika :naughty: :naughty: :naughty:

aa6f2d03c15af654med.jpg

Nie powiem, na srebrnym mi się podoba - na ciemnym lakierze już mniej. Planujesz cały bodykit czy tylko front?

cara_audia4_front.jpg

planuję front z caractere tył z S4 gdyż tył caractere niezbyt mi się podoba. Na temat gustów się nie dyskutuje lecz faktem jest iż zderzak ten napewno do najbrzydszych nie należy, więcej należy do jednych z najlepiej wyglądających jeśli chodzi o b6 - ale to tylko moje zdanie. Na czarnym również to źle nie wygląda - przykład guardiana z forum.

KOval81 a kto sprzedaje zderzak caractere w idealnym stanie w kwocie 500zł gdy nowy kosztuje prawie 3000zł ? jest pękniecie na nim lecz żadnego elementu nie brakuje, co najważniejsze boki są calutkie także napewno nie będzie nigdzie wystawał. Co do pęknięcia mam znajomego co zajmuje się spawaniem głównie zderzaków i powiedział że nie ma najmniejszego problemu z tym pęknieciem. Co do sprysków - chciałem malować ori lampy środki na czarno lecz jakoś to zbyt ryzykowna zabawa dla mnie i kupuję bixenon i napewno będę montował spryski więc z tym również nie widzę problemu.

Efekt końcowy zobaczycie za jakieś 3 tyg gdyż wyjeżdżam studencko do konkurencyjnej fabryki BMW w Munchen :) wtedy można będzie go osądzić :)

pozdro

Trudno się nie zgodzić z tym, co piszesz - dlatego zaznaczyłem na samym początku, że pewnie miał już dla Ciebie zaklepany i dostałem mało konkretną, wymijającą odpowiedź na tzw "odwal się" :wink4:

Będzie się prosiło od razu założyć pod niego FMIC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak aktualnie jest w podkładzie prawdopodobnie jutro malowanie ;-)

potrzebne są mi jeszcze jedynie zaślepki do spryskiwaczy do pełnego skompletowania.

jeśli go w końcu założę napewno wyskoczą jakieś nowe foto's ;-)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 16:23_________________________________________________mały update na 1 stronie :naughty: zapraszam do oglądania i komentowania

pozdro

BaDBoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaczek zawsze mi sie podobal CARACTERE :wink4: a zwlaszcza jak ktos ma FMICA jest o wiele wiecej miejsca niz standard .

Dokladeczki tez w kolorek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...