Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mystic.pl szalenie mi się podobają te aluminiowe pedały i podstopnica. Wiesz może, lub któryś z szanownych kolegów jakie sa nr częsci?? Chciałbym sobie takie zamówić, ale potrzebuje fakturę na firmę i chyba pozostaje mi tylko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl szalenie mi się podobają te aluminiowe pedały i podstopnica. Wiesz może, lub któryś z szanownych kolegów jakie sa nr częsci?? Chciałbym sobie takie zamówić, ale potrzebuje fakturę na firmę i chyba pozostaje mi tylko ASO.

Niestety numerków jeszcze Ci nie podam, bo pedały jeszcze leżą u bajka, niestety chłopina nie domaga ostatnio i nie ma kiedy na pocztę się coolnąć wysłać upragnione pedały do prawowitego właściciela :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

w poniedziałek zdejmuję i polecą do Ciebie :naughty:

A tego dużego gdzie sobie założyłeś :mysli: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu starczyło tylko na podmiankę głośników i pociągnięcie wiązki. W tygodniu raczej nic nie zrobię więcej, myślę, że w next weekend zakończę montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest na forum opisana taka operacja podmiany głośników seryjnych na Bose? czy trzeba coś rezać w kablach, czy kostki pasują.

Jak mam Concerta II z 8 + sub... to musze dokładac kable czy idą po tych samych? kostki są te samę? P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest na forum opisana taka operacja podmiany głośników seryjnych na Bose? czy trzeba coś rezać w kablach, czy kostki pasują.

Jak mam Concerta II z 8 + sub... to musze dokładac kable czy idą po tych samych? kostki są te samę? P&P?

Głośniki podchodzą P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii też jest, tylko inny, podmieniać zwykły centralny na centralny od bose można dopiero po podpięciu wzmaka bose.

Jest cały temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE ON BOARD :) Z całą stanowczością stwierdzam, że jeśli ktoś lubi słuchać muzyki w dobrej jakości to ten mod powinien być wykonany jako pierwszy w jego samochodzie. Te same płyty a jakby inne :kox:

IMG_1067.jpg

Zostały jeszcze blendy w drzwiach do podmianki ale to już zrobię w lecie jak będzie cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, nie starczyło czasu na wszystko, w weekend posprzątam auto bo syf jest po montażu audio, założę pedały i rzucę nowe chodniczki :gwizdanie:

BTW przygotowałem sobie takiego a'la manuala do montażu, jak by ktoś potrzebował jak krowie na rowie, to niech pisze do mnie na maila (nie na PW) :wink4: [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:49_________________________________________________Panowie szukam koszyka/ramki do zamocowania zmieniarki cd/dvd do zwykłego schowka bez lodówki. Nr ramki to 8E0 035 113.

Jakby ktoś miał na zbyciu to przygarnę w rozsądnych pieniądzach :)

Takie cuś chciałbym zamontować:

1e423917b00969fc.jpg

a ramka wygląda tak (nr 25):

ramka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...