Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zima kontra nasze niunie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie szybki pomarzły od środka bo welurowe dywaniki mam

i akumulatorek podupadł już leciwy chyba pora na zmianę :mysli:

Opublikowano

A u mnie pali na strzał (w garażu), nic nie marznie itd.

Tylko kur... coś mi zaczęło skrzypieć w bagażniku (na wybojach) :wallbash:

Roleta, fotele, boczki sprawdzone. Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze?

Opublikowano

U mnie płyn zmarzł (letni), nie wiem jak go odmrozić. Odpala od razu, no i dziś też zaczęło coś skrzypieć w bagażniku :)

Opublikowano

panowie wierzycie czy nie ale ....auto palilem w 2006 przy -32 C :) i odpalilem

znalazlem stara fote...

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=157419098&albumID=89082&imageID=3242959

na MySpace ... tylko trzeba sie zarejestrowac :)

Opublikowano

Moja odpala za 2 razem przez zły kat wtrysku poza tym śmiga idealnie, a z Quattro śmigam sobie jak po asfalcie wówczas gdy inni nie mogą zapanować nad autem i tańczą po całej drodze :naughty:

Opublikowano

ja narazie nie mam problemów ze swoją niunią. Wcześniej przygotowałem się do zimy wymieniłem świeczki, oczywiście płyn zimowy z orlenu brałem - nie narzekam, następnie wymazałem uszczelki jakims preparatem (przyznam szczerze ze nie wiem co to jest nie pamietam nazwy ale to cos było w sparyu) grunt ze działa i nie mam problemów z otwieraniem dzrzwi nawet przy temp. -20.

A u mnie pali na strzał (w garażu), nic nie marznie itd.

Tylko kur... coś mi zaczęło skrzypieć w bagażniku (na wybojach) :wallbash:

Roleta, fotele, boczki sprawdzone. Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze?

sprawdź czy jest dokręcone koło zapasowe bo byc moze ze ta osłona trzeszczy - sugestia :gwizdanie:

pozdrawiam!

Opublikowano

Przejściówka płyn do -12 zamarzł. Ale zalany juz -22.

Opony przód lato, tył zima (żeby budą za mocno nie rzucało).

Zdążyłem na jesień zrobić "serwis" rozrusznika. Bo jakiś kret prędzej nałożył tam smaru który wysechł, stwardniał i wszystko strasznie opornie chodziło... przy okazji bendix, szczotki, tulejki, łożysko. Poza tym, mój kąt leży i kwiczy - 0 stopni.

Rano dwa grzania, zakaszle i gra muzyka. Ale popołudniu po pracy przy podobnej temperaturze były o wiele większe problemy... nie wiem dlaczego, ale następne 3-4 odpalania w podobnej temperaturze tak w miarę 3-5 sekund i chodzi.

Tylko żeby zimniej nie było bo ropę szlak trafi...

Opublikowano

a ja sobie dzis do domku jade i na poczatku bylo -14,5 a po dojechaniu na wioske takie cos :) teraz jest chyba jeszcze zimniej z tego co pokazuje termometr za oknem

1bObUJ.jpg

po calej nocy na dworzu przy -15oC aku nie ogarnia tematu i ledwo kreci.... :(

Opublikowano

ja mam wstawioną na szczęście nówkę sztuke 81A Dynac'a i pali od strzała nawet po takich nocach :notworthy:

Opublikowano

Mój ogólnie daje radę - płynu miałem tylko trochę letniego - przymarzł, więc pora wlać zimowy. z drzwiami jeszcze nie miałem problemu, tylko tylna klapa ciężko miała się otworzyć. Szyby elektryczne też po długim postoju auta na dworzu przymarzły do prowadnic i dopiero po kilkuminutowym nagrzaniu auta hulają- trzeba posmarować czymś prowadnice;) Akumulator mam ori - kręci dobrze, natomiast silnik przez chwilkę chodzi nierówno - podgrzewam świecami 2x i problem znika (wszystkie sprawne), ale zastanawiam się, czy nie podkręcić vag'iem dawki rozruchowej. Poza tym - dobrze znosi zimę, tylko wiadomo - długo się nagrzewa i więcej pali.

Opublikowano

Póki co po uzytkuje A3 benzyne i 0 problemow z jazda, odpaleniem itd itp :kox:

Opublikowano

Używam tego samego środka. Używałem go w starej b5 przez kilka lat; nieraz nocowała pod chmurką przy blisko -30 i nigdy nie miałem żadnego problemu. Teraz I raz wlałem do nowej niuńki, na razie też bez problemów. Dodam, że poczciwy stary jedenzecior na zimę dostawał V-powera lub vervę... nowy motorek bpw cały czas jest tym paliwem karmiony.

Co by nie pisać, to sprawny akumulator plus ON z normalnej stacji i wymieniony w porę filtr paliwa - to podstawa na zimę jeśli nie chce się mieć rano zdziwionej miny gdy fura "strzeli focha"...

a taki dodatek do gnojówki na pewno też nie zaszkodzi, chociaż te zachwalane przez sprzedawcę "kosmiczne" technologie użyte do produkcji należałoby brać raczej z przymrużeniem oka...

Opublikowano

Używam tego samego środka. Używałem go w starej b5 przez kilka lat; nieraz nocowała pod chmurką przy blisko -30 i nigdy nie miałem żadnego problemu. Teraz I raz wlałem do nowej niuńki, na razie też bez problemów. Dodam, że poczciwy stary jedenzecior na zimę dostawał V-powera lub vervę... nowy motorek bpw cały czas jest tym paliwem karmiony.

Co by nie pisać, to sprawny akumulator plus ON z normalnej stacji i wymieniony w porę filtr paliwa - to podstawa na zimę jeśli nie chce się mieć rano zdziwionej miny gdy fura "strzeli focha"...

a taki dodatek do gnojówki na pewno też nie zaszkodzi, chociaż te zachwalane przez sprzedawcę "kosmiczne" technologie użyte do produkcji należałoby brać raczej z przymrużeniem oka...

z tego co wiem V Power... Verva itp maja juz takie dodatki...a takie zastosowanie jak ma ten plyn ma też denaturat wlany do ON tak z 300-400 ml na zbiornik :)

Opublikowano

z tego co wiem V Power... Verva itp maja juz takie dodatki...a takie zastosowanie jak ma ten plyn ma też denaturat wlany do ON tak z 300-400 ml na zbiornik

No do benzyny to słyszałem że dolewa się denaturat ale do ON??? Denaturat ma przeganiać wodę z układu paliwowego a depresatory mają zapobiedz żeby z ropy nie wytrącała się parafina :naughty:

Opublikowano

Jedynym objawem zimy w Audi jest zamarzający zimowy płyn na szybie. :cool1:

W Busie już zgubiłem lewe lusterko, zauważyłem,że im mniejsze auto tym więcej miejsca potrzebuje na drodze zwłaszcza obwieszone światełkami golfy3 i ospojlerowane calibry. :decayed:

Tradycją przed świętami są wycieczki krajoznawczozakupowe, które są plagą na wąskich,źle odśnieżonych Kaszubskich drogach.

Auta z koncernu VW są od lat odporne na zimowe warunki i nie miałem z żadnym najmniejszych problemów związanych z zimową aurą :hi:

Opublikowano

talib1990 denaturat może niszczyć przewody...Zamiast dykty radził bym zalac nafty do wachy :wink4: ale po co lać jakis denaturat jak mamy na stacjach specjalne dodatki do paliwa :good:

Opublikowano

Mnie z kolei resetuje się licznik przejechanych kilometrów(tych dziennych) :gwizdanie:

Opublikowano

no i stalo sie droga w szwecji od Malmo do Ystad tak zajeba....sniegiem i lodem,stracona kontrola i zaliczona banda autko skasowane od strony pasazera,

Opublikowano

no i stalo sie droga w szwecji od Malmo do Ystad tak zajeba....sniegiem i lodem,stracona kontrola i zaliczona banda autko skasowane od strony pasazera,

:no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.