Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W b7 jest inny zbiornik.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jak wyjąć pin z wtyczki od pompy abs? piny wyjęte i zmienione

Edytowane przez STANIV

Opublikowano
5 godzin temu, PASSATB5 napisał:

W b7 jest inny zbiornik.

Co dokładnie jest inne 

Opublikowano

Kształt. Kosz pompy paliwa.

Opublikowano

Pany,  pilne jak odpowietrzyć pompe ABS, grupa 1,2 ERROR

Opublikowano
Dnia 11.08.2017 o 07:53, PASSATB5 napisał:

Kształt. Kosz pompy paliwa.

Przeczytałem cały wątek i niektórzy montowni zestaw z B7 do B6 .Co do pompy to będzie z dawny 

Opublikowano

Ciekawe z jakiego b7 bo mialem od 2.0tfsi i byla lipa.. nawet plywak byl inny.

Opublikowano

:hi:

Koledzy macie jakieś sposoby na wycentrowanie(wypoziomowanie) wału napedowego tak żeby szedł w prostej lini od skrzyni do dyfra przed spawaniem mocowań?

 

Czy tylko podnosicie wał do góry z przykręconymi mocowaniami i łapiecie na oko?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jak jest ze zbiornikiem b6 z sedana do avanta oraz osłony termiczne ? podejdą bez problemu? 

Opublikowano
29 minut temu, Miras95 napisał:

A jak jest ze zbiornikiem b6 z sedana do avanta oraz osłony termiczne ? podejdą bez problemu? 

Podchodzi bez problemu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na jakie kodowanie zmienić żeby wskoźnik paliwa dobrze pokazywał w B7 teraz jest 0006118

Opublikowano

Panowie jestem świeżo po montażu quattro z 2.0TFSI DTM do B7 1.8T i pasuje plug & play.

Nie było problemu z bakiem, o czym wcześniej było wspominane w przypadku wersji B6.

Opublikowano
Dnia 14.08.2017 o 16:23, MemberA4 napisał:

:hi:

Koledzy macie jakieś sposoby na wycentrowanie(wypoziomowanie) wału napedowego tak żeby szedł w prostej lini od skrzyni do dyfra przed spawaniem mocowań?

 

Czy tylko podnosicie wał do góry z przykręconymi mocowaniami i łapiecie na oko?

Koledzy ponawiam pytanko :)

po swapie jesteście przekonani ze wał macie wycentrowany? że od skrzyni do dyfra idzie idealnie w prostej lini? ja po sprawdzeniu laserem musiałem na podporze go wyregulować bo powodowało to wibrowanie

W necie znalazłem taką samoróbkę narzedzie do tego celu

DSCN4104.JPG

2.JPG

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
3 godziny temu, MemberA4 napisał:

Koledzy ponawiam pytanko :)

po swapie jesteście przekonani ze wał macie wycentrowany? że od skrzyni do dyfra idzie idealnie w prostej lini? ja po sprawdzeniu laserem musiałem na podporze go wyregulować bo powodowało to wibrowanie

W necie znalazłem taką samoróbkę narzedzie do tego celu

DSCN4104.JPG

2.JPG

Jeździłeś po swapie , że stwierdziłeś wibrowanie ? :o

pytam z ciekowości , a pomysł bardzo dobry :P

Opublikowano

Tak, juz 2 rok się zaczyna jak jezdze i dopiero teraz mogę powiedzieć ze pozbyłem się uciążliwych wibracji wymieniając przy tym multum części i chyba przesunięcie podpory walu o 2cm w prawo spowodowało ze duze wibracje zniknęły.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 1.09.2017 o 11:27, MemberA4 napisał:

Tak, juz 2 rok się zaczyna jak jezdze i dopiero teraz mogę powiedzieć ze pozbyłem się uciążliwych wibracji wymieniając przy tym multum części i chyba przesunięcie podpory walu o 2cm w prawo spowodowało ze duze wibracje zniknęły.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

a kiedy dokładnie miałeś wibracje ?

 

Opublikowano

Od samego początku po swapie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja wspawałem od razu ze tak powiem celnie;p ale to dlatego że człowiek razem z podporą mi z pół podłogi auta wysłał;p i miałem jakieś punkty odniesienia;p

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jaki jest problem z bakiem z 2.0 TFSI do B6 ? W czym jest problem jeśli będę miał cały bak z pompą i pływakiem ? I też co z pompą ABS'u ? Mam 2001 rok a będę miał pompę z 2007. Pompa p&p czy ostra rzeźba jakaś ? 

Opublikowano

ktoś z podkarpacia co ogarnia przekładki ja coś PW jestem zainteresowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.