Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 20.09.2017 o 18:17, Makale napisał:

Panowie jaki jest problem z bakiem z 2.0 TFSI do B6 ? W czym jest problem jeśli będę miał cały bak z pompą i pływakiem ? I też co z pompą ABS'u ? Mam 2001 rok a będę miał pompę z 2007. Pompa p&p czy ostra rzeźba jakaś ? 

bak i pompa paliwa p&p z tego co wiem

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu Thursday, August 31, 2017 o 20:58, Kubal2216 napisał:

Panowie jestem świeżo po montażu quattro z 2.0TFSI DTM do B7 1.8T i pasuje plug & play.

Nie było problemu z bakiem, o czym wcześniej było wspominane w przypadku wersji B6.

skrzynia, sprzeglo i wydech podchodzi z 2.0tfsi?

Opublikowano
2 godziny temu, barb123 napisał:

skrzynia, sprzeglo i wydech podchodzi z 2.0tfsi?

Tak, wszystko pasuje.

Opublikowano

Bak nie pasuje, pompa jest inna pływak też! 100% bo sam sie wrocbiłem ... z  3.0 asn pasuje .

Opublikowano
11 godzin temu, PASSATB5 napisał:

Bak nie pasuje, pompa jest inna pływak też! 100% bo sam sie wrocbiłem ... z  3.0 asn pasuje .

W B7 nie było problemu.

Opublikowano

Ja zakładałem do b6 od 2.0tfsi i zbiornik jest troche wyższy idzie upchać ale ,, to nie to,,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy ja juz jestem po przekladce  z oski na quattro. I jestem mega zadowolony.  Czas pracy to 8~9godzin . Robilem sam z kolega na warsztacie 

Opublikowano

 Panowie może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób przelewa się paliwo z  jednego zbiornika do drugiego.Mam taki problem że w lewym zbiorniku nie mam paliwa a tam gdzie jest pompa jest pełno .Chyba że tak ma być ale nie wydaje mi sie 

Opublikowano

Zalej w końcu auto do pełna, to rozwiejesz swe wątpliwości..

Opublikowano

W pojazdach z napędem na cztery koła zbiornik paliwa jest podzielony na lewą i prawą komorę. 

Tak zwana pompa ssąca -2- służy do dostarczania paliwa z komory zbiornika paliwa po lewej stronie do obudowy przegrody jednostki dostarczającej paliwo -9- z prawej strony. 

Druga pompa ssąca -8- znajduje się w odpowiedniej komorze zbiornika paliwa i służy poprawie dopływu paliwa do właściwej komory zbiornika paliwa do obudowy przegrody jednostki dostarczającej paliwo.

Pompy ssące działają zgodnie z zasadą przepływu płynu: strumień paliwa z rury -6- rozgałęzienie z przewodu dostarczającego paliwo -5- jest dostarczany do pomp ssących -2- i -8- poprzez element łączący -7-. Tam paliwo przechodzi przez dyszę i jest w ten sposób przyspieszane. Przyspieszony strumień paliwa pobiera otaczające paliwo i dostarcza go do obudowy przegrody jednostki dostarczającej paliwo. Odpowiednia pompa ssąca -8- dostarcza paliwo bezpośrednio do obudowy przegrody, lewa pompa ssąca -2- dostarcza paliwo przez oddzielną rurę -4-. 

Paliwo wracające z silnika jest dostarczane bezpośrednio do obudowy przegrody za pośrednictwem rury powrotnej -3.

A8HHTylLPik8AAAAAElFTkSuQmCCAA==

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

podpowiedzcie czy sprzęgło od bexa 6 biegów podejdzie mi do avj 5 biegów quattro.  kupiłem już graty z avj tylko nie popatrzyłem na sprzęgło czy podejdzie ?

Opublikowano
5 godzin temu, ziomek435 napisał:

podpowiedzcie czy sprzęgło od bexa 6 biegów podejdzie mi do avj 5 biegów quattro.  kupiłem już graty z avj tylko nie popatrzyłem na sprzęgło czy podejdzie ?

Podejdzie.

Opublikowano

Świeżo założone Quattro kilka tyś km i praca poszła  na marne.... 

20171021_173453-3120x1752.jpg

20171021_173507-1168x2080.jpg

20171021_151705-1752x3120.jpg

20171021_173517-1752x3120.jpg

20171021_172339-1752x3120.jpg

Opublikowano
Świeżo założone Quattro kilka tyś km i praca poszła  na marne.... 
20171021_173453-3120x1752.thumb.jpg.77efed5cd7d5219b5d502f0193ff9cd7.jpg
20171021_173507-1168x2080.thumb.jpg.3fa9007e247c4753940a5dc3d0e5d79c.jpg
20171021_151705-1752x3120.thumb.jpg.74bb068c2e31fddf6c53bfbe9cff3330.jpg
20171021_173517-1752x3120.thumb.jpg.cf2e9bdc4b8bdc875e605ae745fdd72b.jpg
20171021_172339-1752x3120.thumb.jpg.977139ae143fe48f30d95f67f734b497.jpg
Niestety niektórych rzeczy nie przewidzisz.
Prawdopodobnie nie ma co naprawiać?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak mi się też wydaję zobaczymy ... sprawiedliwości tak nie ma na ograniczeniu do 30km/h małlekko 100-130km samych śladów hamowania  było ze 30m włączałem się do ruchu na wstecznym nie miałem szans reakcji gadał przez tel jestem pewien reakcja hamowania była strasznie opóźniona a policja znajomki nie widzieli żadnej winy u niego abs nie działał 2 równe ślady. poprostu brak słów....

Opublikowano
Tak mi się też wydaję zobaczymy ... sprawiedliwości tak nie ma na ograniczeniu do 30km/h małlekko 100-130km samych śladów hamowania  było ze 30m włączałem się do ruchu na wstecznym nie miałem szans reakcji gadał przez tel jestem pewien reakcja hamowania była strasznie opóźniona a policja znajomki nie widzieli żadnej winy u niego abs nie działał 2 równe ślady. poprostu brak słów....
No niestety takie przepisy. Możesz włączać się do ruchu, gość będzie jechał i 200km/h ale i tak twoja wina bo ty się włączyłeś do ruchu. Smutne to ale w 99% sytuacji tak właśnie jest.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pewnie AC nie miałeś? Ogólnie auto to szkoda całkowita ale są magicy co za 3 koła to jako tako ogarną ( + części)

Opublikowano
W dniu 27.10.2017 o 15:20, PASSATB5 napisał:

Pewnie AC nie miałeś? Ogólnie auto to szkoda całkowita ale są magicy co za 3 koła to jako tako ogarną ( + części)

Miałem AC i ochrone zniżek więc spoko będzie  na części opcja pierwsza podejrzewam... Ktoś szuka swapa skrzynia 6ka quattro z wałem mostem wszystkie zimery wymienione nowe sprzęgło valeo (sztywne koło zamachowe tarcza docisk) odrestaurowany zawias tył wszystkie wachacze i gumu nowe odmalowane sanki i wszystko co potrzeba do przekładki  nowa pompa paliwa z automata została kiera z s4 z łopatkami opcja druga kupie angola a4b7 w sline z uszkodzonym silnikiem ktoś orientuje się co trzeba zrobić po przekładce jaka procedura? 

Opublikowano

panowie w którym miejscu na moście są oznaczenia ?

wyje mi bestia ale jeszcze siedzi w aucie... czas wymienić.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

żyje tu ktoś ? od dołu wszystko przekopałem i nic nie znalazłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.