Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie , jak spawaliście mocowanie podpory wału , żeby nie przepalić podłogi i wykładziny od wewnątrz ? :o

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
40 minut temu, STANIV napisał:

Panowie , jak spawaliście mocowanie podpory wału , żeby nie przepalić podłogi i wykładziny od wewnątrz ? :o

ja odkręciłem fotele i wykładzine uniosłem do góry w miejscach spawania i oczywiście butelka z woda w pogotowiu :kox:

a mocowania spawałem migiem na niskim natężeniu prądu bo cieniutka blacha tam jest

po ostygnięciu od środka wszystko fluidolem zalałem a od spodu pomalowałem epoksydem i zamazałem masą uszczelniajacą do spawów

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

No to myśle właśnie podobnie zrobić :D

Opublikowano

Ja również mam w planach wymianę podpory walu ale jakoś nie widzę potrzeby spawania na aucie. Mysle wyjac calosc pomierzyc i zrobic z dwoch podpor jedna sprawna.

Opublikowano
6 godzin temu, pb34499 napisał:

Ale jaki jest tego sens?

chociażby taki że wałów jest bardzo mało i często w stanie agonalnym. Znajdź mi ładny wał 3.0 tdi avant manual.

 

7 godzin temu, pb34499 napisał:

Jaką masz skrzynię?

w 3.0 była tylko jedna.

 

Opublikowano
13 godzin temu, roger18sx napisał:

Ja również mam w planach wymianę podpory walu ale jakoś nie widzę potrzeby spawania na aucie. Mysle wyjac calosc pomierzyc i zrobic z dwoch podpor jedna sprawna.

Roger18 czytaj ze zrozumieniem :) chodzi o mocowanie podpory wału , nie o samą podpore :decayed:

Edytowane przez STANIV

Opublikowano

przerabial ktoś swap Q z 3.0tdi? Pytam bo chciałbym zaczerpnąć konkretnej wiedzy bo mam caly swap na sprzedanie z ASB co do każdej części z 1 auta i chciałbym wiedzieć czy mogę zaoferować komus do 1.9tdi bądź 2.0tdi./

Opublikowano

jak manual to chętnie przygarnę wał.

Opublikowano

tak manual. Chwile jeszcze poczekam może znajdzie się chętny na calosc. Napisz na pw ile jesteś w stanie dac i przemysle sprawę.

Opublikowano

swap na Q z 3,0 TDI podejdzie do 1,9 lub 2,0 ,tylko musimy dać pare gratów od 6-tki manualnej tzn.sprzęgło kpl,rozrusznik i kryza.

 

Opublikowano

to git akurat mam taki zestaw także jak ktoś do diesla będzie chciał dokladac to pisać do mnie nic w zestawie nie brakuje procz tylnych zaciskow.

Opublikowano

Pany podrzuci ktoś numer pinu jaki trzeba dokupić i dołożyć z czujnika do niebieskiej kostki w liczniku? Okazuje się, że te co mam są trochę za duże i nie wchodzą.

Opublikowano
Dnia 28.06.2017 o 21:14, roger18sx napisał:

Ja również mam w planach wymianę podpory walu ale jakoś nie widzę potrzeby spawania na aucie. Mysle wyjac calosc pomierzyc i zrobic z dwoch podpor jedna sprawna.

No to dość tak.... Ja bym na twoim miejscu kupił nową z Lemfordera za 200 zł :D 

Dnia 28.06.2017 o 22:57, marcin4x4 napisał:

chociażby taki że wałów jest bardzo mało i często w stanie agonalnym. Znajdź mi ładny wał 3.0 tdi avant manual.


 

No to chyba że tak, bo mi z oznaczeniem AE udało się kupić w stanie jak nowym :D

Opublikowano
Dnia 29.06.2017 o 21:31, mara4 napisał:

swap na Q z 3,0 TDI podejdzie do 1,9 lub 2,0 ,tylko musimy dać pare gratów od 6-tki manualnej tzn.sprzęgło kpl,rozrusznik i kryza.

 

Panie, sprzęgło w v6 jest inne niż r4, rozrusznik może zostać stary. 

Opublikowano
Dnia 28.06.2017 o 21:14, roger18sx napisał:

Ja również mam w planach wymianę podpory walu ale jakoś nie widzę potrzeby spawania na aucie. Mysle wyjac calosc pomierzyc i zrobic z dwoch podpor jedna sprawna.

Jak ? 

Opublikowano
5 minut temu, davidlive napisał:

Panie, sprzęgło w v6 jest inne niż r4, rozrusznik może zostać stary. 

przecież napisałem ze sprzegło,rozrusznik i kryza.

o co Ci chodzi

Opublikowano

Sory, źle Cię zrozumiałem.  Moja wina :facepalm:

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Panowie nadal jestem przed przekladka, poniewaz nie moge znalezc zestawu od 1.8t BEX.
Czy zestaw Q od b7 2.0tfsi podejdzie P&P do b6 1.8t BEX?

 

Opublikowano

Zbiornik jest inny(idzie upchnac) ale pompa paliwa i plywak sa inne. I nie idzie wepchnac starszej wersji

Opublikowano

pamięta ktoś jak te kable przy zbiorniku połączyć?, który na masę, a który dodatkowym przewodem do licznika ? jaka ma być średnica tego dodatkowego przewodu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.