Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcę kupić zestaw MSów kto na forum sprzedaje? Bo gdzieś wcześniej wyczytałem że mamy sprawdzonego użytkownika :)

Wandej,ja od niego brałem ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja kupowałem ponad rok temu,może coś się zmieniło.Ewentualnie jeszcze kolega Dzik i Tom77 może mają w ofercie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik prędzej sklep swój sprzeda niż Master sporty

dobre kolego dobre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda ? już był bliski tego żeby tym handlować " na potrzeby rynku " ale taki z niego człowiek że jednak gówna ludziom wciskać powiedział że nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedaje nic taniego, ani kamoki, ani krafta ani master sporta. Nikomu bym tego syfu nie sprzedał jeśli chodzi o zawieszeniówkę, co innego filtr powietrza bądź kabiny. To tam jeszcze ujdzie ale zawieszenie tego typu to tak naprawdę proszenie się o kłopoty.

Niech osoby które chcą takie coś montować montują, ja będę zdrowszy nie wysłuc**jąc póżniej przez telefon że rzekomo fantastyczne wahacze czy hamulce zaczęły się walić... Zero przyjemnośći. Dlatego wolę nie sprzedać albo zaproponować przynajmniej RTSa niż wciskać taniznę.

Trochę osób lata już tutaj na rtsie i raczej problemu nie ma a różnica w cenie nie jest masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: :brawo: :brawo:

..."a że chco, to niech kupujo" na MS ja temu badziewiu mówię stanowcze NIE. Kilka stron temu (str 69) pisałem co wykończył LMO (z przelotem już łohoho) inne badziewia typu ruville czy MS padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te RTS w jakiej cenie mniej więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej pisałem o rts ze jeżdżę ze kupiłem to mi koledzy z forum pocisnęli. A tu Dzik mowi ze ok i to prawda nawet 3 lata gwary dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a co powiesz o Meyle HD ? Maja na yt piekny filmik jak to przeprojektowują zawieszenie i jakie ono jest dobre... Miał ktoś to łapach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w poprzednim aucie po wymianie kompletu wahaczy na MS wystąpił problem z dokładnym ustawieniem zbieżności.

Przed wymiana auto nie ściągało itp ( jak jeszcze wahacze były ok) po wymianie ciągnęło do prawej a mechanik mówił że nie posiada sprzętu żeby to ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jeśli będziesz chciał wydać kasiurę na meyle hd, od razu dołóż 100-200zł do lemfordera.

Oni mogą przeprojektować, co z tego jak meyle nie jest producentem tylko pakowaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no i wszystko jasne... czy będę chciał.. raczej będę musiał bo pokusiłem sie o przetestowanie MSów ;) no i moje testowanie konczy sie po 1.5 roku wynik = śmieć.

Marcin jeszcze jedno pytanie Lem ma też dwa warianty jeden do zawieszenia S-line drugi zwykły - widze to w katalogu sachsa.. czy porównywałeś kiedyś oba ?

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w poprzednim aucie po wymianie kompletu wahaczy na MS wystąpił problem z dokładnym ustawieniem zbieżności.

Przed wymiana auto nie ściągało itp ( jak jeszcze wahacze były ok) po wymianie ciągnęło do prawej a mechanik mówił że nie posiada sprzętu żeby to ustawić.

to nie wina wahacza a sprzętu mechanika u mnie za 8 dych robią zbieżność w 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe bo stwierdzili że żeby to ustawić trzeba mieć jakiś dobry sprzęt, coś mi tam tłumaczył [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miesiac temu minely 3 lata(ok 40000km przejechane) od kiedy mam MSy i poki co cisza chociaz juz nie sa tak sztywne jak na poczatku ale nie stukaja jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tylu wymianach wahaczy ani razu zbieznosci nie robilam i jest dobrze .nie sciaga .opon nie tnie .jedzie prosto bez trzymania kiery .to cos nie halo z tymi autami macie .zbieznosc w b5 to mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...