Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi


nie sądzę, żeby do B6 były droższe od B5

A to niby dlaczego?


co sądzicie o swagu

Info w pierwszym poście: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6901-all-ranking-wahaczy-a4-b5-b6-b7-lemforder-febi-trw-moorg-ms/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ciekawe - bo ja jak pytałem o zestaw wahaczy na przód do B6 to usłyszałem 1100zł (nie sądzę, żeby do B6 były droższe od B5), co jest totalnie nieopłacalne. Przy cenie 900zł za komplet można zastanowić się, chociaż sam wybrałbym Delphi w podobnej cenie.

Są droższe. Swag i febi jednym towarem pakowane. Nie wiadomo co sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszał ktoś o zawiesz firmy "verticle" czy cos podobnego nie znam dokładnej nazwy kpl kosztuje 600 -700 zł i koleżka mi mówił ze gostek a6 zrobił 50tys i sztywne dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o wahaczach fortune line ktos słyszał ? Ostatnio w sklepie mi to proponowali lecz nie wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - jak sama nazwa wskazuje musisz miec fortune chcac to kupic... bo zaraz trzeba bedzie szukac nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze ze tego nie wziąłem :) A jakie drążki polecacie bo mam jeden do wymiany,brać lema czy jest cos Jeszcze godnego polecenia ? Bo o ile wahacze MS są dobrej jakości to drążki juz nie bardzo :)

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie MSy mają obecnie około 16 tys. Rozbierałem ostatnio aby sprawdzić stan i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze ze tego nie wziąłem :) A jakie drążki polecacie bo mam jeden do wymiany,brać lema czy jest cos Jeszcze godnego polecenia ? Bo o ile wahacze MS są dobrej jakości to drążki juz nie bardzo :)

Delphi też możesz wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wy tak kombinujecie. chcecie mieć na dłuższy czas spokój to kupujcie LEMA bo wiadomo że na tanią role psy sr** chodzą.

Edytowane przez rafal9119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie meyle się właśnie kończą(skończyły),nie wiem kto i kiedy zakładał ale ja nalatałem na nich 65tk przez prawie 6 lat w tym około 3 lata na 18'' i zawiecha -35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zastanawiam się nad MEYLE kupiłem moje b5 ponad 3 lata temu w Niemczech z tymi wahaczami zrobiłem nim od dnia zakupu 03.2012 ponad 100tys (237 obecnie 340) i dopiero teraz poddały się górne więc dla mnie idealny zawias bo na pewno z połowę przebiegu zrobiły na dość sporej glebie na kw i 18, więc pytanie ma ktoś z forum pewne źródło tego zawieszenia i tak żeby z gwarancją nie było problemu ( producent daje 4 lata gwarancji bez limitu kilometrów ) bo nadal zamierzam robić przynajmniej po 30tys kilometrów rocznie jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat po polskich drogach na 17'' i 18'' i 5 lat po niemieckich w końcu coś sie zepsuło w moim aucie a już myslałem że nigdy to sie nie wydarzy i jest bezawaryjne na wieki :D Ciekawe jak sie to kształtuje na kołach 16''.

Jeszcze nie zdecydowałem się konkretnie na firmę, czekam aż mi ofertę przedstawi jeszcze dzik-u z forum.

Poza tym, chce jeszcze podjechać do innego mechanika w celu zweryfikowania jego opinii o wymianie całości, bo może by sie podratowało jeszcze na rok czy dwa wymiana tylko któregoś z wahaczy. U mnie puknięcie jest w prawym kole jak za szybko wjade na rondo i skręcam w lewo na rondzie. Pozatym na dużych nierównościach już jest głośno, słychać luzy.

Czy mając zawieszenie 1BE mogę zamówić dedykowany do 1BV ?

http://google.plczesc/wahacze-zestaw-kompletny-lemfrder-3191301,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4731-15511-100571-0-35-3191301.html

Nikt nie pisze o zestawie od Sachs. Mi akurat taki zaproponował mechanik za 1400.

na necie w podobnej cenie znalazłem moog i febi.

https://www.ucando.pl/produkt/zestaw_wahaczy-moog-vo-rk-3953/N-U18C021D996-776

Każdy mówi że Lemforder najlepszy, ale przeglądając rózne stronki natknąłem sie na zestaw od monroe za 3200zł :D

Ciekawe co tam takiego cennego jest :D

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...