Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupiłem RTS niby 4 lata gwarancji po 25 tysiącach cisza absolutna dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rok temu wahacze MS chyba od użytkownika Wandej. Zrobiłem na nich 20k (połowa po mieście). Dzisiaj na przeglądzie żadnych luzów. Sprawują się elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich nie oszczedzam, codziennie jezdze po szutrowej drodze i jak sa opady to takie dziury sie robia ze glowa mala, niesposob ich ominac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się też, że mam MS od samego kupna auta bo sam poprzedni właściciel zmieniał, nalatane 20tysi i narazie cisza, nic nie pozrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem. Przypomnę że 8 lat temu wymieniałem kompletne wachacze na Lemforder. Było to przy przebiegu 209.000. Dziś mam 291.000 więc zbliżam się do 100kk na tych wachaczach i nadal cisza:). Dodam że drogi u mnie w Gorzowie są dziurawe więc eksploatowane są w nie najlepszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni wymiana calej zawiechy z przodu. Kupilem zestaw master sporta. Jedyne co slyszalem ze drazki kierownicze mozna od razu wywalic do smieci. To prawda ? Idac tym tokiem myslenia dokupilem dwa drazki lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoich MS'ach mam nalatane juz ok 50tys km i na dzień dzisiejszy na jednej końcówce drążka mam luz, reszta trzyma sie bez żadnych luzów i stuków. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz foto MS górnego po przelocie około 50tk i pięciu latach,sworzeń wyszedł bez problemu

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/LoJMaoLr4NZZ2PpwexoL9ffyxdbJ13

gdzie meyle dwa lata wcześniej zakładane i sa w znacznie lepszej kondycji

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też na swoich 50tys zrobiłem i dopiero teraz jednego banana wymieniałem. Reszta ok

A najlepsze że też nie złapał luzów tylko ta tuleja odkleiła sie od odlewu aluminiowego, mechanik mi mówił żeby to skleić ze sobą :grin:

Edytowane przez stomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledy, a gdzie najlepiej kupić MS`y. Muszę mieć je na przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Podpinam się pod temat ? Ma ktoś sprawdzone źródło do kupna wahaczy z firmy MS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego ktory tymchamndluje ,bralem od niego u mnie bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Podpinam się pod temat ? Ma ktoś sprawdzone źródło do kupna wahaczy z firmy MS ?

ja do swojej byłej B6 osobiście brałem od Wandeja. Ostatnio kupowałem górne dla chłopaka który kupił ode mnie tą B6(przejechał na nich około 70k) z tego sklepu u mnie w mieście i uważam że cena też ok. http://allegro.pl/wahacze-master-sport-kpl-audi-a4-8e2-b6-2001-2004-i4987762131.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...