Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu nie między b6 a b5 ruznica raptem w 1 wachaczu napisz do któregoś z nich to może dadzą ci dobra cenę

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu nawet w wątku jeden z nich pisał, że RTS do B6 to 1100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu nie między b6 a b5 ruznica raptem w 1 wachaczu napisz do któregoś z nich to może dadzą ci dobra cenę

niestety nie my tylko firmy ustalają cenniki

w RTS różnica jest spora, różni się tylko wahacz nośny + łączniki stabilizatora.

Czy wiecie ile różnicy jest w przypadku cennika lemfordera ? Około 800zł... a różni się raptem w 1 wahaczu i 1 łączniku.

Niestety nic na to nie poradzimy.

Rtsa - bardzo polecam, wiele osób z forum już lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sam wsadzilem MS do pasata b5 calosc oprocz galkek bo mialem okolo rok wczesniej zmienione na mooga nie ukrywam duzo na forum passata czytalem i potwierdza sie tam co piszecie lepiej kupic 2 komplety MS niz jeden LM jeszcze jak ktos sobie sam zmienia i nic go robota nie kosztuje to wychodzimy na duzy plus obecnie minelo 2,5 roku przebieg jakies ponad 40k i bede musial zagladnac bo cos zaczyna sie odzywac. Moze to koncowki drazkow bo maja nalatane ze 12k wiecej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a4 b6 avant, wielowachacz febi założony w marcu 2015 roku, do dziś przejechane 25 tys km, dodam że gania to często po drogach gdzie jazda 70km/h to max, jak narazie brak śladów zużycia,

jedyny minus to że po 5 tys km zaczęło "kwiczeć", po popuszczeniu dolnych śrub amorów i ponownym dokręceniu śmiga jak złoto i cicho.

widziałem krafta po półrocznej eksploatacji, przebieg max 10 tys km, i luzy na tulejach większe jak na zawieszeniu ori audi po 300 tys km, więc jak dla mnie porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przetestowałem wahacze firmy Kamoka.

i ...? lepiej smigac na starych ?

jak się nie zmieni to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwalam sobie wkleić info od klienta nt jakości i wytrzymałości RTS -a. Takie wiadomości to miód dla sprzedawcy a my naprawdę wiemy że to super produkt. Każdemu kto chce kupić coś taniego polecam rozważyć dozbieranie i zakup właśnie tego produktu.

Pozdrówki

"Witam ponownie,

jako ze jestem bardzo zadowolony z wahaczy rts (zrobiłem od marca prawie 50 tys i są jak nowe) wracam z prośbą o ofertę na poduszki silnika (lewa i prawa) do mojego passata b5, rocznik 97, silnik afn. Interesują mnie oczywiście ori/avon 004.gif

Pozdrawiam
Radek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Ile sobie cenisz za 4szt górnych? Zastanawiam się jeszcze nad meyle HD. Poślij ofertę na Pw :)

Edytowane przez lukas231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przedwczoraj wysłałem RTSy do reklamacji ...

...a co siadło...?? Tuleje czy "gałki" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi dzień od razu po montażu wahaczy górnych rts wahaczy zaczęło mi coś za***iscie stukać przy małych predkosciach szczególnie gdy Zawiecha dostała temperatury od hebli i w korkach. Przez 3 miechy szukałem co to może być łącznie z wymianą magla itp. Ostatecznie okazało się że to te wahacze. Wychodzi na to że od razu po montażu dwa wahacze rts miały za ciasno spasowane sworznie..... I to one ruszając się stukaly.... Tak jakby zatarte były. Po wymianie na stare lemy z przebiegiem 200tys jak ręką odjal... Nie sądzę żeby to była reguła ale ja na takie trafiłem :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek daj mi nr tych wahaczy które miałeś zamontowane i informuj proszę jak przebiegła reklamacja i jak szybko dostałeś nowy towar. Ja jeszcze never problemów nie miałem.

Pozdrówki
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek daj mi nr tych wahaczy które miałeś zamontowane i informuj proszę jak przebiegła reklamacja i jak szybko dostałeś nowy towar. Ja jeszcze never problemów nie miałem.

Pozdrówki

Marcin

Napiszesz mi po ile masz te wahacze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z Skv Germany?

Bo mam dylemat czy właśnie te skv czy Ms-a.

Na Masters już jeździłem w poprzedniej a4 i złego słowa nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrace pare slow ;)

ori zawias lema wytrzymal bez problemu 312 tysi, napisalem ze bez problemu bo nie jeden jeszcze chcialby miec wahacze w takiej kondycji

gorne wahacze w dobrym stanie, dolne proste byly najslabsze co nie znaczy ze posypane, sworzen byl miekki ale bez luzu gora dol

jedna koncowka teraz nie pamietam ktora byla juz slaba i sie odzywala

ciekawe czy RTS wytrzyma polowe tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...