Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie siej dziwny teorii :-) W B5 zbieżność jak najbardziej ustawia się, a jak ktoś wymieni komplet wahacze + końcówki drążków to zbieżność jest konieczna. Nikt na oko nie ustawi prawidłowo zbieżności.

Co innego kąt wyprzedzenia lub kąt pochylenia - tu nie ma co ustawiać w B5/B6/B7 - chyba, że sanki są źle przykręcone i jedno z kół ma zły kąt pochylenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledze chodziło chyba o wymianę wahaczy i po tym zabiegu ustawienie zbieżności bez ruszania drążków czy końcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz jedno lub dwa wahacze na raz to nie trzeba ale wymień tylko cały komplet to zobaczysz czy bedziesz miał prawidłowo ustawioną zbierzność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez. nawet jak ostatnio wymieniałem wahacze górne z oby stron w a6 to też fajera sie skręciła . i nawet nie używałem do wymiany młotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tyś zrobiłem na komoka i na razie brak uszkodzeń ale jest różnica jeśli chodzi o komfort jazdy porównując z wyższą półką :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w IC zapytać co mają za zestawy do B7 na przód i gościu powiedział że ma Delphi dla mnie za 1200zł( mam zniżki) a jak zapytałem o lemfordera to powiedział, że na specjalne zamówienie za 2600zł może ściągnąć...

Skąd taka cena? Do b7 po tyle chodzą? Czemu nie ma ich normalnie?? Ktoś się orientuje?

Edytowane przez lukas800900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przesledzilem temat troche i mniej wiecej wiem co i jak. teraz bym chcial zapytac sie uzytkowinikow jakie posiadaja teraz wahacze i jak sprawuja sie bo czeka mnie wymiana i chce kupic w pon caly zestaw. lem troche drogi 1900zl prawie wiec raczej odpada chyba ze ktos ma dojscie za tansze pieniadze :) jakie byscie polecili do 1000-1300zl :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTS ? mało gdzie do kupienia, dzik ma u siebie od ręki ?

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe - bo ja jak pytałem o zestaw wahaczy na przód do B6 to usłyszałem 1100zł (nie sądzę, żeby do B6 były droższe od B5), co jest totalnie nieopłacalne. Przy cenie 900zł za komplet można zastanowić się, chociaż sam wybrałbym Delphi w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę ile powie mi koleżka w Intercarsie za lemy po swoich zniżkach, a co sądzicie o swagu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...