Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

ja na MS-ach za 500 zł zrobiłem już ponad 80 tys. km i jeszcze nic nie stuka i jak w przyszłości będę wymieniał to tylko na MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcecie chłopaki mieć święty spokój trzymajcie się sprawdzonych rozwiązań. Unikać chińczyków i podobnej rzeźby i będzie przynajmniej przyzwoicie.

Lemforder do B6 i B7 to dramat cenowy.

TRW wahacze to droga też sprawa a nie wiem czy wiecie że TRW zostało kupione przez ZF i to już ten sam własciciel co Lemforder.

Pozdrówki

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat po polskich drogach na 17'' i 18'' i 5 lat po niemieckich w końcu coś sie zepsuło w moim aucie a już myslałem że nigdy to sie nie wydarzy i jest bezawaryjne na wieki :D Ciekawe jak sie to kształtuje na kołach 16''.

Jeszcze nie zdecydowałem się konkretnie na firmę, czekam aż mi ofertę przedstawi jeszcze dzik-u z forum.

Poza tym, chce jeszcze podjechać do innego mechanika w celu zweryfikowania jego opinii o wymianie całości, bo może by sie podratowało jeszcze na rok czy dwa wymiana tylko któregoś z wahaczy. U mnie puknięcie jest w prawym kole jak za szybko wjade na rondo i skręcam w lewo na rondzie. Pozatym na dużych nierównościach już jest głośno, słychać luzy.

Czy mając zawieszenie 1BE mogę zamówić dedykowany do 1BV ?

http://google.plczesc/wahacze-zestaw-kompletny-lemfrder-3191301,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4731-15511-100571-0-35-3191301.html

Nikt nie pisze o zestawie od Sachs. Mi akurat taki zaproponował mechanik za 1400.

na necie w podobnej cenie znalazłem moog i febi.

https://www.ucando.pl/produkt/zestaw_wahaczy-moog-vo-rk-3953/N-U18C021D996-776

Każdy mówi że Lemforder najlepszy, ale przeglądając rózne stronki natknąłem sie na zestaw od monroe za 3200zł :D

Ciekawe co tam takiego cennego jest :D

Masz zawias 1bv? ten zestaw lema jest pod 1bv właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trw chyba nie ma kompletu zawieszenia do B6. Przynajmniej nie jest to katalogowane. Lemforder do BV to Wandej jak yeti :) podobno istnieje ale nikt nie widział no i 2000zł zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trw chyba nie ma kompletu zawieszenia do B6. Przynajmniej nie jest to katalogowane. Lemforder do BV to Wandej jak yeti :) podobno istnieje ale nikt nie widział no i 2000zł zakup ;)

Wiem :wink: W carsie mają nr`ki więc jak ktoś się uprze to miesiąc czekania i sciągną temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zmianie zawieszenia kupiłem meyle hd cały komplet poprzednio miałem przez 3 lata meyle i zrobiłem na nich 100tys a ile przede mną właściciel w Niemczech to nie wiem. Mechanik był zdziwiony jak komplet wyglądał po takim czasie Wybity jeden górny przedni po stronie kierowcy i dwa dolne proste z obu stron, banany jeszcze dobre były więc polecam jak najbardziej meyle Samochód jeździ na glebie kw i 18 w zimie na sprężynach hr -35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wynik bardzo zacny Dominik, szkoda że różnica między lemem a meyle hd jest generalnie żadna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oczywiscie . I lm pada czasami po 30tysiach .to juz lepiej kupic ms za ponad 2x mniej

nie spotkałem się z tym by tak było :)

jeden klient po 8 latach odezwał się że tuleje pozrywane i od pół roku ma mi podesłać wahacze do ewentualnej reklamacji a przejechał bodajże 10 tyś km.

Na kilkaset kompletów sprzedanych w tym czasie nikt się z niczym nie odezwał, czy przed czy po gwarancji. Nic.

Wszystko źle zamontowane padnie. Jak dobrze zamontowane to na lata spokój.

80 tyś na mS Damian wynik malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorne wahacze MS kompletne na obie strony kosztuja 150zł to jak nawet padna po 40 tyś to i tak bardzo dobry wynik jak za tą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać testować i informować.

40 tyś na górze MS to super wynik.

Oby każde tak jeździły.

Pozdrówki

Marcin

ps. Zestawu trw nima specjalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...