Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi


Hey,

przejrzalem troche opinii itd przymierzam sie do wymiany całego zawieszenia z przodu - wszyscy go chwalą ori LEMFORDERA... ale gdzie go kupić? w Inter Cars nie ma... a jak złoże z cześći po rabatach wychodzi 3k...
na allegro jest tylko do modeli B5 i ew do 2002

mam adui A4 B6 1.8 T BEX Avant rocznik 2004, ktoś ma jakieś dojścia zeby kupic Lemfordera ? I jaki to $$ ?

dzięki

odezwij się na pw z vinem - powinienem w 2k się zamknąć za taki zestaw.

Pozdrówki
marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twoje 20 letnie auto miedzy innymi dlatego że wolisz wsadzić części za grosze jest warte 3-5 tysięcy, jest pare osób na tym forum które nie sprzedały by swoich A4 z 96r za mniej niż 20tys i duży wpływ mają na to oryginalne częśći w które inwestują i które wytrzymują wielokrotnie większą ilość km i świadczą poprostu że właściciel dba o auta a nie poprostu się nim toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje 20 letnie auto miedzy innymi dlatego że wolisz wsadzić części za grosze jest warte 3-5 tysięcy, jest pare osób na tym forum które nie sprzedały by swoich A4 z 96r za mniej niż 20tys i duży wpływ mają na to oryginalne częśći w które inwestują i które wytrzymują wielokrotnie większą ilość km i świadczą poprostu że właściciel dba o auta a nie poprostu się nim toczy.

Brawo Ty !!

...normalnie nie mogłeś tego lepiej ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele osób pisze, żeby kupić zawiechę LM "bo jest dobre". OK. Firma znana i ceniona, ale według mnie leci troch na opinii. Do tego czy jest sens kupować zawieszenie za 1700 PLN do 20-letniego samochodu wartego jakieś 3-5 tysięcy? Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.



Do tego trwałość zawieszenia zależy od stylu jazdy i stanu dróg. Jak ktoś nie umie jeździć to nawet zawiecha LM posypie się po kilku tys.



Pozdrawiam i szerokości :)

leci na opinii ?:) na jakiej podstawie tak mówisz ? Miałeś jakieś reklamacje?:) bo ja od 9 lat tym handluje, codziennie, także w hurcie i reklamacji miałem łącznie 2 :) jeden sworzeń w clio ze szkoły jazdy a druga wahacz dolny nośny kolegi z forum Mystic ale on zrobił na nim naprawdę mnóstwo km i wymienił od razu na kolejny lemfordera.

Wg mnie to najlepsze bez dwóch zdań co można włożyć, wkładają zawias lema masz po dobrym montażu nie gwarancje paru tyś a wielu lat i przynajmniej 100 tyś km.

Ja nie znam nikogo kto zamęczył wahacze po kilku tyś km, to jakieś farmazony :) chyba że źle zamontowane to pozrywasz tuleje inaczej nie ma opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwole się wypowiedzieć że wg mnie kolega Pablo ma dużo racji.

Oczywiście, że jest wiele aut w które warto kłaść oryginalne części, jednak nie oszukujmy się - cała masa 20 letnich aut jest już wymęczona i ich żywot w ciągu 4-5 lat dobiegnie końca.

Cena LMO wynika w dużej mierze ze zdobytej w przeszłości renomy, w obecnych czasach wszyscy producenci części produkują w różnych krajach gdzie tylko można zaoszczędzić na sile roboczej/podatkach.

My oferujemy zestaw SKV w cenie ok 440zł LMO w cenie 1700zł. - sprzedaliśmy blisko 6000 zestawów w ciągu 4 lat i nie mieliśmy tak samo reklamacji co powoli zostaje udowodnione na tym forum. Są już użytkownicy testu którzy zrobili ponad 30 000, znamy też klientów którzy zrobili na naszym zawieszeniu ponad 80 000km. Przypominam do dnia dzisiejszego nie mieliśmy żadnej reklamacji na oferowane zawieszenie.

Ps. Weźcie też pod uwagę, że wielu z użytkowników aut 1700zł nawet może nie zarabiać miesięcznie - postawcie się w ich sytuacji i zastanówcie się co wy byście wybrali - kupno dziecku książek do szkoły czy wahacze z najwyższej półki (mimo, że na rynku są już zamienniki które nie odbiegają znacznie jakośćią od LMO)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwole się wypowiedzieć że wg mnie kolega Pablo ma dużo racji.

Oczywiście, że jest wiele aut w które warto kłaść oryginalne części, jednak nie oszukujmy się - cała masa 20 letnich aut jest już wymęczona i ich żywot w ciągu 4-5 lat dobiegnie końca.

Cena LMO wynika w dużej mierze ze zdobytej w przeszłości renomy, w obecnych czasach wszyscy producenci części produkują w różnych krajach gdzie tylko można zaoszczędzić na sile roboczej/podatkach.

My oferujemy zestaw SKV w cenie ok 440zł LMO w cenie 1700zł. - sprzedaliśmy blisko 6000 zestawów w ciągu 4 lat i nie mieliśmy tak samo reklamacji co powoli zostaje udowodnione na tym forum. Są już użytkownicy testu którzy zrobili ponad 30 000, znamy też klientów którzy zrobili na naszym zawieszeniu ponad 80 000km. Przypominam do dnia dzisiejszego nie mieliśmy żadnej reklamacji na oferowane zawieszenie.

Ps. Weźcie też pod uwagę, że wielu z użytkowników aut 1700zł nawet może nie zarabiać miesięcznie - postawcie się w ich sytuacji i zastanówcie się co wy byście wybrali - kupno dziecku książek do szkoły czy wahacze z najwyższej półki (mimo, że na rynku są już zamienniki które nie odbiegają znacznie jakośćią od LMO)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem wypowiedzią.

czyli powoli można ryzykować stwierdzenie że ten kto kupuje wahacze LMO to zwykły frajer skoro może kupić SKV za 440 zł ? :)

myślę że dalej mimo wszystko ludzie nie będą darzyć zaufaniem mało znanych firm........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty przykład mojego auta, zawias lemfordera oprócz łączników wytrzymał 250tys i jeździ do tej pory. Ile zestawów SKV trzeba by wsadzić aby przejechać tyle km ????

Ja stwierdzam że auto mam po to by za***rdalać nim ze swoją rodziną i wsadzam praktycznie tylko oryginalne częśći i jeśli mam kaprys jechać do Chorwacji to dziś wsiadam do auta i jade bez myślenia czy moje auto dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie chodzi o trwałość zawieszenia ale i tak jak jest komplet innej firmy niż LEM to inaczej auto się prowadzi na tańszych zamiennikach. także nic innego bym nie założył do swojego auta tylko LEM

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cczyli powoli można ryzykować stwierdzenie że ten kto kupuje wahacze LMO to zwykły frajer skoro może kupić SKV za 440 zł ?

Nie. Nie frajer tylko ktoś kogo stać na to i jest gotów przepłacić w zamian za sprawdzoną przez lata jakość. Są ludzie jednak których nie stać na LMO najnormalniej w świeie, Nie każdy jest w stanie oddać miesięczną wypłatę (lub wiecej nawet) na nowe zawieszenie.

Ile można zrobić km na SKV - tego nikt nie wie są ludzie co zrobili 80.000 km i dalej jeżdża. Dolny limit nie został jeszcze ustalony, bo jak wspomnialem przez 4 lata nikomu sie nie wysypaly.

Czy każdy z was kupuje buty NIKE - czy jednak wielu też chodzi w zwykłych butach mniej znanych firm i nie uważam że jest to powodem by nazywać kogokolwiem frajerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z zycia i na chlopski rozum odpowiedzcie sobie czy kielbasa po 8zl za kg jest smaczna czy jednak lepsza jest ta za 24zl za kg.

Kolejna sprawa co ma kolega handlowiec powiedziec, ze to co sprzedaje to dziadostwo czy jednak sprzedaje najlepszy i najtanszy towar na rynku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze czesto nie markowe i drogie produkty sa lepsze od drozyzny .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kupie LMO ponieważ nie bedzie mnie na to stać tak jak napisałeś ale mozna wybrać coś pomiedzy i jak sie ma jeszcze jakiej dościa to zalatwić te 20% zniżki i wychodzi to w miare spoko... cały komplet wahaczy do b6 za 440 zl ?:o wszystkie wahacze ? to jest tak tanie że aż niemożliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś do b5 wybrałem zawias cos pomiedzy tanim a drogim i padło na febi potem pierwszy wahacz padł po 12tyś. potem sypały sie kolejne. potem kupiłem lema i 3 lata jeszcze jezdziłem i byl spokoj potem auto sprzedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak z zycia i na chlopski rozum odpowiedzcie sobie czy kielbasa po 8zl za kg jest smaczna czy jednak lepsza jest ta za 24zl za kg.
Kolejna sprawa co ma kolega handlowiec powiedziec, ze to co sprzedaje to dziadostwo czy jednak sprzedaje najlepszy i najtanszy towar na rynku ???

Wg mnie kolego uprawiasz zwykłą demagogie. Oczywiście kiełbasa za 8zł będzie gorsza - jednak nie w każdej grupie artykułów musi oznaczać to samo.

Dlaczego mówisz na produkt, którego pewnie nie widziałeś "dziadostwo"?

Właśnie z tego powodu, że znaliśmy jakość zrobiliśmy testy naszych wahaczy na forum publicznym. Każdy mógł się zgłosić i kupić zawieszenie w cenie 99zł.

Czy masz nas za idiotów i myślisz ze byśmy wyszli z takim testem gdybyśmy sami nie byli pewni jakości oferowanego towaru, przecież ludzie by nas zjedli - a tak każdy opisuje swoje wrażenia i jak napisałem każdy potwierdza wysoką jakość.

Oto link do wątku z testem:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353896-wahacze-skv-germany-test-lista-testerow-zamknieta/page-17

Cena zestawu do b5 to 440zł, cena zestawu do b6 będzie oscylowała w okolicach 500zł brutto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat, zarejestrowałes się na tym forum tylko po to by zarobić wiec niby co masz napisać. We wszelkich tematach piszesz ze twój produkt jest najlepszy najwspanialszy a to ze dałeś produkt na test to świadczy ze na tym zawiasie stare b5 robi się ultra wypasionym autem za minimalna kase. Prawda jest taka ze wypowiadasz się tu tylko dla kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do passata b5 w tamtym roku kupiłem zawieszenie febi , komplet nie narzekam narazie na jakieś stuki czy coś ale do swojej audi bym kupił tylko LMO , nie wiem dlaczego ale Audi to coś więcej :D tak z ciekawości czy LMO z de będzie się czymś różnić ciekawo ze sklepu pl :D? macie jakieś doświadczenia na ten temat?

Edytowane przez nut3r93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nigdy nie uwierzę w to że SKV wytrzyma tyle co LEM. osobiście się przekonałem że Master sporty sa wytrzymalsze niz febi ale nigdy nikt nie stwierdził ze MS jest lepszy od Lema. tylko kupując mastersporta kazdy wie co się mozna po tych wahaczach spodziewac i zdarzały sie przypadki ze jakis sie posypał po 5tyś. km. moim daniem jak ten SKV wytrzyma tyle co MS to będzie sukces

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem ms , ale sądzę że febi jest półkę wyżej . Wszystko też się ma do tego jak się jeździ i jak się skręci zawieche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też nigdy nie uwierzę w to że SKV wytrzyma tyle co LEM

Nigdy tego nie napisaliśmy, jednak pewni jesteśmy co do jednego stosunek jakości do ceny zdecydowanie lepiej wypada w przypadku wahaczy SKV.


moim daniem jak ten SKV wytrzyma tyle co MS to będzie sukces

A widziałeś kiedykolwiek wahacz SKV? Jeśli nie to na podstawie czego snujesz swoje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...