Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu(dokladnie 7tys temu i 2 mc-e) kupilem sobie 2 wahacze Meyle,ktora to firme bardzo zachwalal sprzedawca i twierdzil ze nie ma zadnych zwtorow(podobno wersja wzmocniona).

Niestety osłona sworznia sie skończyła:

5041d4b45bfbb14d.jpg

Tulejka do której mocuje sie amortyzator okazała sie z plasteliny(czyżby Teknorot maczał w niej palce?):

df692e632305451b.jpg

a843a73dc09d33a5.jpg

Oryginalna 10 letnia wyglada przy niej jak nowa:

7ac85876f7e1b509.jpg

Niedlugo wszystko rozmotuje i zobaczę czy przypadniem wszystko nie dostalo juz luzów.

Edit.Dzisiaj rozmontowalem 2 strony i niestety wahacz Meyle odsylam(sworzeń dostal luzu) do reklamacji,podejrzewam ze ten prosty tez przydalo by sie odeslac,bo tulejka jest na wykonczeniu.Mam jeszcze zamontowane laczniki i tez widze za lata swietnosci maja juz za soba po 7tys przebiegu.Musialem niestety posilic sie czesciami ze szrotu,naszczescie znalazlem w miare ciasny wahacz.Dodam ze druga strona jeszcze wszystko na oryginale i nie ma luzu.

Takze Meyle,4Max,Kager jada na jednym wózku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wymienialem po 200 000km tylko jeden z gornych wahaczy , pojechalem do sklepu kupilem najtanszy (nawet nie wiem jakiej firmy) kolo 130pln i jezdze juz na nim rok(okolo 25000km) nic nie skrzypi nic nie stuka. tak ze jak to kiedys ktos powiedzial " jesli nie widac roznicy to po co przeplacac?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te wachacze kupilem je i zalozylem pare miesiecy temu przejechalem juz dosc sporo kilometrow, i jak na razie cisza i ta cena ja placilem w sklepie 1100 zl a u kolegi 589zł + wysyłka. nastepnym razem ja sie posypia to kupuje u kolegi. W sklepie tez mowili ze jeszcze reklamacji nie mieli na wahacze tej firmy a sprzedaja je juz 1,5 roku, wiec nic tylko kupowac i zakladac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusje zaraz przeniose do innego tematu - nie róbmy tu koledze burdeliku ;)

lukaszek13ns ile dokladniej przejechales km?? Ja mam gwint wiec beda bardziej obciazone ( z 2 strony mniejszy amplituda wychylen),

95% mojej jazdy teraz to autostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ci mowie niech tylko spojrze w faktury kiedy kupilem i jak stan licznika mialem przy zalozeniu. A wiec wyglada na to ze przejechalem na tych wahaczach jakies 34 000 tysiace, droge jaka pokonuje to w 40% dziury. Jak na razie spokoj i cisza i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - moze cos dokladniej

1. Jaki felunek masz (rozmiar felg)

2. Jaki zawias - standard, obnizany...

Jak narazie wynik 34k km plasuje te wahacze w kategorii - "dobry stosunek jakosc/cena"

3x tansze od lemfordera i przejechaly (jak do tej pory 2,5raza mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorry moglem napisac wczesniej

felgi 16

opony zimowe 205/50 letnie 205/45

zawieszenie standardowe

Jak wytrzymaja do 60 000 tys. to bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony zimowe 205/50 letnie 205/45

Rozmiar opon i jednych i drugich , źle dobrany masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wynik 34k km plasuje te wahacze w kategorii - "dobry stosunek jakosc/cena"

3x tansze od lemfordera i przejechaly (jak do tej pory 2,5raza mniej)

Tak właśnie przeliczyłem po moich rabatach i powiem Tobie, że mój zakup wychodzi około 1500 zł (LEMFORDER).

Ciekawe jak ta firma ma się do Lemfordera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz wiem ile kosztuje lem ;) pisalem w rankingu wahaczy nawet od kogo sprawdzonego z allegro kupic za taka cene

Adi - dzieki za info. Ta firma produkuje jeszcze jakies wahacze w dobrych cenach??

Wiem, ze zakup jest ryzykowny, ale nie mam narazie innego wyboru (juz jest b.zle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja sobie tez bym zakupił taki komplecik. u mnie w autku zaczęły sie dziać tez dziwne rzeczy ( huki stuki itd.) na pewno sa to wahacze. wole wymienić wszystkie bo nie wiadomo czy znajdę ten właściwy zepsuty :polew:. ile kosztowało by mnie kolego Misior dostarczenie w okolice Wałbrzycha? jednak takie coś trochę waży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar opon i jednych i drugich , źle dobrany masz

Dzieki za info Hugo wiem ze sa zle dobrane takie juz kupilem razem z autem ale na wiosne i tak zmieniam tak ze jeszcze pare miesiecy musza przejezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo wazna rzecz przy kupnie "kości" z mojego punktu widzenia i doswiadczenia, to data produkcji na wahaczu-tzw.zegarek,słoneczko,itd. Jesli chodzi o osłonki gumowe,to zleżałe lecą od razu.ja kompletowałem z allegro rózne:febi,LM,ori i zauwazyłem że te z najstarsza data wazności po kilku m-cach są kompletnie sparciałe,także musze sie liczyc,ze w najblizszym czasie poleca swoznie ,jak tylko dostana wody i brudu.Podejrzewam,ze te które lezą długo na magazynach sa wyprzedawane ze wzgledu na to własnie i stąd te "ciekawe" ceny np.na allegro!

Tak poza tym to w/g mnie najepiej wygladaja u mnie "ori"/ale te ori z allegro(?)/,potem LM a na końcu febi.Z niemiec przyjechał na LM i TRW.

To tak dla ciekawości.

Pozdro :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe że wysprzedaż starej partii zleżałem na magazynach.

komplet firmy lemforder to ponad 1400zł i to cena ktora wzbudza zaufanie no i marka tez oczywiście. musowo sie dowiedziec wiecej coś na temat tej zawiechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że obecnie na rynku pojawiają się takie tanie komplety wahaczy,bo dzięki temu po jakimś czasie ori napewno trochę zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zestaw kupiłem od misiora za 589 pln. Ogłaszał sie tu niedawno,ma sklep. napisz do niego na priv lub gg 2649832. ( chyba sie nie obrazi , robie mu w końcu reklame )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...