Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

86 tys na gornych LMO i zero luzu. Tylko jedna koncowka drazka guma sie naderwala ale jeszcze daje rade tylko dodam ze koncowek nie wymienialem jak kupilem a4 czyli zrobilem juz ponad 130 tys km na koncowkach. Jezdze na taxie:) MS kolega testowal i po chwili padly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

86 tys na gornych LMO i zero luzu. Tylko jedna koncowka drazka guma sie naderwala ale jeszcze daje rade tylko dodam ze koncowek nie wymienialem jak kupilem a4 czyli zrobilem juz ponad 130 tys km na koncowkach. Jezdze na taxie:) MS kolega testowal i po chwili padly

LMO naprawdę robi takie przebiegi? Przy nastepnej wymianie zainwestuje chyba w komplecik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym autem nie będę robił 40 tysięcy, aż tyle nie śmigam ;) Mam nadzieję, że ogarną chociaż ze 20 - 25 tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wiem ze to temat o MS planuję sobie też zakupic ten komplecik i końcówki drazka lem czy febi przy okazji tez bym drazki wymienił i tez waham sie lem czy trw ewentualnie febi. ma ktoś założone końcówki drązków i drążki febi np?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o wahaczach firmy Kraft bo jeden sprzedawca mnie do nich zachęca?

only lem albo febi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi i trw, mialy kiedys swoje lata swietnosci a teraz to jedna wielka Qpa, teraz LMO panuja i te polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś zamówiłem zestaw MS więc po montage przyłączam się do testu końcówy będą LEM razem z drążkami LEM gnaty MS zobaczymy co z tego wyjdzie. Tez właśnie słyszałem że TRW zeszło na psy . Ale Febi chyba nie jest aż tak złe .Chociaż może względem zawieszenia Febi się mylę nie wiem nie testowałem . Tuleje tylnej belki mam febi i jak narazie od pół roku jest spokój

PS. grzesiek26sg dobre spalanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś zamówiłem zestaw MS więc po montage przyłączam się do testu końcówy będą LEM razem z drążkami LEM gnaty MS zobaczymy co z tego wyjdzie. Tez właśnie słyszałem że TRW zeszło na psy . Ale Febi chyba nie jest aż tak złe .Chociaż może względem zawieszenia Febi się mylę nie wiem nie testowałem . Tuleje tylnej belki mam febi i jak narazie od pół roku jest spokój

febi ogolnie dobra firma, ale kumpel co robi w sklepie mowi, ze zawieszenia to im sie nie udaja :no:

PS. grzesiek26sg dobre spalanie :kox:

wiesz, gornik po szychcie musi sie napic :decayed: . A ponadto jak tu sie nie napic...cale zycie z wariatami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kupiłem dzisiaj MASTER SPORTA, w poniedziałek chyba będę montował :guma: Nareszcie koniec skrzypienia, stukania i piszczenia zawiechy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahaczkpl-a4-passat-a6-oryginal-i1712217882.html

znalazlem cos takiego, myslicie ze warto? do tego dwa drazki po niecale 100zl czyli 1400 razem z wysylka, tyle ze mam w woreczkach ASO wszystko :kox:

czy moze lepiej odrazu zamowic od kolegi TOM77 za 50zl wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj kurier zawitał z nowymi Mastersami:) Zobaczymy ile są warte... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na MS coś ponad 15 tyś nie zanotowałem dokładnie przebiegu i niestety coś już z lewej strony zaczyna pukać dodam że końcówki drążków mam oryginalne i są ok także chyba na przyszłość sobie odpuszczę zobaczymy co będzie dalej bo mam zamiar ten rok na ms dojezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę was zmartwić miałem zamontowany ten komplet i jeszcze na gwarancji padły mi wszystkie cztery górne cóż z tego że zwrócili kasę jak trzeba było ponownie robić przejechałem coś 12-13tys :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahaczkpl-a4-passat-a6-oryginal-i1712217882.html

znalazlem cos takiego, myslicie ze warto? do tego dwa drazki po niecale 100zl czyli 1400 razem z wysylka, tyle ze mam w woreczkach ASO wszystko :kox:

czy moze lepiej odrazu zamowic od kolegi TOM77 za 50zl wiecej?

Lemforder, oryginały z allegro za 1200zł... Panowie ;)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 02:04_________________________________________________

A słyszał ktoś o wahaczach firmy Kraft bo jeden sprzedawca mnie do nich zachęca?

najgorszy szmelc[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 02:05_________________________________________________Panowie, sprzedaliśmy w przeciągu 2 lat przynajmniej 100-150 kompletów lemfordera, żaden z moich klientów których także na naszym forum było sporo nie odezwał się do mnie z jakimkolwiek problemem. Żadnego nawet najmniejszego zastrzeżenia do końcóweczki. NIC NIGDY na wahacze lema!

Najlepszy był klient - bezcenny który powiedział mi taką historię robiąc kolejne zakupy...

gdy brał od nas lemfordera - jego kolega kupił równolegle oryginalne wahacze audi vw i śmiał się że On zapłacił za zamiennik więcej niż za ori...

to było rok temu, kilka miesięcy póżniej kolega wymieniał już pierwsze padnięte elementy w wahaczach ori Audi z allegro a kolega pomyka na lemforderze i :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za wahaczami Lema z Allegro kryje się lepsza historia :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o wahaczach firmy Kraft bo jeden sprzedawca mnie do nich zachęca?

only lem albo febi :wink4:

Mi febi od toma zaczęły stukać po 30kkm po waiwe wiec interes średni :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o wahaczach firmy Kraft bo jeden sprzedawca mnie do nich zachęca?

only lem albo febi :wink4:

Mi febi od toma zaczęły stukać po 30kkm po waiwe wiec interes średni :thumbdown:

na śląsku są większe dziury a u mnie ori febi śmigają pewnie kupiłeś falsyfikat :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam poważny problem a propo zawieszenia. Jakieś 500 km (!!!) temu zmieniłem komplet zawieszenia na nowy, przyznaję się bez bicia, że za wszystko (wahacze, końcówki, łączniki, nawet komplet śrub był) zapłaciłem tadamm... 550zł. Był to jakiś no name, elegancko zapakowany w solidny karton; każda część osobno w folii i w dodatkowym mniejszym kartonie. Do tego komplet śrub.

Miałem do zmiany 4 wahacze. W sklepie zaśpiewali za nie 440 zł (Febi), no i facet namawiał mnie na cały komplet, opowiadał jak to klient jeden zachwalał, że zrobił na nim 40.000 km zanim zaczęło stukać.

Pomyślałem, że może to i będzie dobry pomysł, że się uda przycwaniakować i oszczędzić sporo kasy. No i chyba się nie udało, bo cały przód znowu tłucze! Lewa jak i prawa strona, słyszalne na wybojach, nawet najmniejszych. Kiedy jest zimniej to mocniej tłucze!

I tu pytanie: Czy to możliwe, żeby coś się wyrobiło po 500 km (SŁOWNIE: pięciuset kilometrach)?? Może to nawet jakaś chińszczyzna, ale 500 km? Sam się słabo znam, do mechanika, który to wszystko wymieniał się wybieram w następnym tygodniu. Dodam, że samochód jest obniżony, był już na sportowym zawieszeniu jak go kupiłem. Obawiam się cholernie mocno, że znów będę musiał wymieniać zawieszenie, a akurat cienko stoję z funduszami, zmiana rozrządu, filtrów, płynów i inne pierdoły konieczne do zrobienia po zakupie osuszyły mój portfel, teraz to. ;(

Może to jednak coś innego?

Mogło się coś na śrubach tylko poluzować?

Proszę o rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...