Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

kiedys byly nawet za 899zl i byly nowe ori lema tylko z 06r...nowak zg je kupywal takze mozna trafic,a te rzeczywiscie wygladaja jak zregenerowane tylko gumy wymienione i srodki od str.karoseri...ciekawe czy tam tez sa znaczki lema bo powinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a slyszeliscie o takiej firmie ABS?? pod spodem jest logo tego na fotce, gosc z motoryzacyjnego polecal mi to dzis ma niby kosztowac 850zl, podobno jest godne uwagi, zna ktos lub wie ktos cos na ten temat?

d556dc69d1e5e471med.jpg

[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:30_________________________________________________http://www.absallbrakesystems.com/

to jest adres tego producenta niestety po niemiecku /nieznam/ niemiecka firma, może kichy nie odwalają co Wy o tym sądzicie??

też już kiedyś pytałem o te wachacze, nikt nic nie podpowiedział, w zaprzyjaźnionym sklepie też mi je polecali, kosztował komplet coś ok 800 - 900 zł, ale i tak wybrałem MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy ale to NIGDY nie polecam nikomu wahhaczy MS ! Nie wytrzymaly 25 tys. Na 4 zrobily sie luzy jezdzilem tak jeszcze jakis czas i wkoncu jeden wahacz dolny po prostu sie posypal i wypadl blokujac mi kolo - cale szczescie ze na miejscu i przy prawie zerowej predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak stuka sie nie jezdzi ... Zycie...

Kiedys wyjmowalem klientowi dolny wachacz mimo ze na trzepakach wyszlo tylko ze gorne kiepskie a dolny 5 mm luzu :naughty: Jakbym nie przyuwazyl pewnie mialby tak jak ty...

One sa o tyle zdradliwe ze ciagle sa napiete i rzadko kiedy halasuja : dociska je z gory sprezyna z amorem ciagle do ziemie i malo halasuja mimo ze maja juz cholerny luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zwiazku z tym ze u mnie tez zaczyna stukac zawiecha mam pytanie prosze o info czy ktos ma dojscie do wahaczy lemfordera kompletu w miare dobrej cenie i nie podróbek

nie idź na łatwiznę... :szukaj:

W rabatach i promocjach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ms niecały rok i już mi nap***a <chinski chłam> nie polecam

No OK tylko ile przez ten rok przejechałeś? Można 6000km, można i 60000..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaproponuje żeby może ci co mają na MS przejechane powyżej 5000km niech się wypowiadają po kolei postami ile przejechali i po jakich drogach to pomogło by tym co się zastanawiają - między innymi i mi. Ma ktoś może kogoś zaufanego co tym handluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...