Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:facepalm:

co od mrogala felgi wam dziwne :decayed:, na wiosnę będą srebrne (chyba :decayed:)

Opublikowano

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:facepalm:

co od mrogala felgi wam dziwne :decayed:, na wiosnę będą srebrne (chyba :decayed:)

nie kupuje się felg od mrogala :no:

:polew:

a tak serio to jakoś ten kolor nie pasuje, ładuj we wściekły róż :polew:

Opublikowano

3 srebrny avant na tych felgach? :mysli: a które B5 już na nich jeździ? :shocked: te felgi są jak dziw... tylu już na nich jeździło :decayed::przebiegly:

Dobre koło ale kolor ch#jowy :polew:zawsze to mówiłem mrogalowi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzień roboty i będzie kolor jaki zechcę :wink4:

ku mojemu zdziwieniu między 17" a 18 nie stwierdziłem wielkiej różnicy, dużo większa różnica jest odczuwalna z 16 na 17

Opublikowano

dzień roboty i będzie kolor jaki zechcę :wink4:

ku mojemu zdziwieniu między 17" a 18 nie stwierdziłem wielkiej różnicy, dużo większa różnica jest odczuwalna z 16 na 17

Bo tam już nie ma czucia od 17" :decayed: :decayed: :decayed:

A tak już poważniej gadając, nie rób nic z tymi felami, czerwień ze srebrnym avanciorem jakoś tak ciekawie się prezentują (wg mnie oczywiście) :przebiegly:

Opublikowano

ładny kolor felg :polew: pomaluj jeszcze auto na różowo i nie bedziesz potrzebowal ramek klubowych żeby rozpoznac cie na ulicy:) a tak wogule to nawet nie musisz fele robia robotę :polew:

a tak serio gratuluje zakupu ladny wzór mysle ze efekt koncowy bedzie powalający :)

Opublikowano

ładny kolor felg :polew: pomaluj jeszcze auto na różowo i nie bedziesz potrzebowal ramek klubowych żeby rozpoznac cie na ulicy:) a tak wogule to nawet nie musisz fele robia robotę :polew:

a tak serio gratuluje zakupu ladny wzór mysle ze efekt koncowy bedzie powalający :)

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

ładny kolor felg :polew: pomaluj jeszcze auto na różowo i nie bedziesz potrzebowal ramek klubowych żeby rozpoznac cie na ulicy:) a tak wogule to nawet nie musisz fele robia robotę :polew:

a tak serio gratuluje zakupu ladny wzór mysle ze efekt koncowy bedzie powalający :)

a Ty poznajesz auto po ramkach klubowych :polew: to na większym spocie nie będziesz wiedział która jest twoja :decayed:

Opublikowano

Mam u siebie takie samo webasto masz do niego pilota?

Opublikowano
  • Autor

Mam u siebie takie samo webasto masz do niego pilota?

nie ale pewnie będzie z czasem :wink4:

Opublikowano

ładny kolor felg :polew: pomaluj jeszcze auto na różowo i nie bedziesz potrzebowal ramek klubowych żeby rozpoznac cie na ulicy:) a tak wogule to nawet nie musisz fele robia robotę :polew:

a tak serio gratuluje zakupu ladny wzór mysle ze efekt koncowy bedzie powalający :)

a Ty poznajesz auto po ramkach klubowych :polew: to na większym spocie nie będziesz wiedział która jest twoja :decayed:

miałem na myśli ze auto jest klubowe a nie że twoje, a tak wogule kto by sie ogladał za takim parchem :polew:(jak bym cię nie znał to bym przechodził kolo twojego auta szerokim łukiem bo bym bał się ze jeszcez wyskoczy na mnie jakieś homo niewiadomo) hehehe

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

No tym kolorem to dowaliłeś, ale jak będziesz malował na srebrno to oki :wink4:, a webasto to świetna sprawa coś o tym wiem :gwizdanie: , też już kupiłem 18" i teraz już na 100% nic więcej nie będę kupował do auta :gwizdanie:, graty za mody :good:

Opublikowano

Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:19_________________________________________________idzie wiosna :decayed::

20111117081153.jpg

20111117080315.jpg

20111117074059.jpg

nie ma to jak męskie fele :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No tym kolorem to dowaliłeś, ale jak będziesz malował na srebrno to oki :wink4:, a webasto to świetna sprawa coś o tym wiem :gwizdanie: , też już kupiłem 18" i teraz już na 100% nic więcej nie będę kupował do auta :gwizdanie:, graty za mody :good:

będzie zmiana na srebrny, no mi webasto od 1,5 miesiąca chodzi dziennie rano, zero drapania szyb, silnik ciepły a w aucie przyjemnie (jak mogłem żyć bez webasta :wallbash:)[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:03_________________________________________________prezent na mikołaja dla mojej A4:

daszek003v.jpg

daszek004.jpg

nareszcie będę miał daszek na głowie :decayed:

Opublikowano

No tym kolorem to dowaliłeś, ale jak będziesz malował na srebrno to oki :wink4:, a webasto to świetna sprawa coś o tym wiem :gwizdanie: , też już kupiłem 18" i teraz już na 100% nic więcej nie będę kupował do auta :gwizdanie:, graty za mody :good:

będzie zmiana na srebrny, no mi webasto od 1,5 miesiąca chodzi dziennie rano, zero drapania szyb, silnik ciepły a w aucie przyjemnie (jak mogłem żyć bez webasta :wallbash:)[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:03_________________________________________________prezent na mikołaja dla mojej A4:

daszek003v.jpg

daszek004.jpg

nareszcie będę miał daszek na głowie :decayed:

cos jeszcze chcesz ode mnie? :polew:

wlasnie amerykany przod kompletuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mnie jakoś US nie ciągnie :tongue4:

możesz mi jeszcze kompletne progi S4 z listwami załatwić i gwint kw w idealnym stanie (myślę że do świąt to załatwisz :polew:)

Opublikowano

No tym kolorem to dowaliłeś, ale jak będziesz malował na srebrno to oki :wink4:, a webasto to świetna sprawa coś o tym wiem :gwizdanie: , też już kupiłem 18" i teraz już na 100% nic więcej nie będę kupował do auta :gwizdanie:, graty za mody :good:

będzie zmiana na srebrny, no mi webasto od 1,5 miesiąca chodzi dziennie rano, zero drapania szyb, silnik ciepły a w aucie przyjemnie (jak mogłem żyć bez webasta :wallbash:)[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:03_________________________________________________prezent na mikołaja dla mojej A4:

daszek003v.jpg

daszek004.jpg

nareszcie będę miał daszek na głowie :decayed:

Oh wie schon Herr Tomasz :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.