Jump to content
21 21
alvaro

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus

Recommended Posts

A do symphony Ci nie ida cany? Po co do licznika chcesz isc po nie?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Wiesz nie wiem . Od tego gościa co kupiłem zrobił mi taki poradnik jak to podpiąć i właśnie zostały mi te 2 kable . Podobno one predkac podają do navi . Nie wiem dlatego chce się spytać jak to jest bo poza radiem to mi nic nie działa. Muszę podjechać zakodowac to i wtedy będę pisał co jeszcze dolega mojej rnse. Dzięki za zainteresowanie i szybką odpowiedź 

Tzn jakie 2 kable Ci zostaly? Cany?
Zobacz na rozpisce ze starej symphony gdzie byly i tam je podpinaj bez kombinowania.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Słuchajcie

Przesiadłem się z Symphony 2 na RNS-e i mam problem: Nie mam sterowania z kierownicy ani tytułu danej piosenki na Fisie. Nie działa również podświetlenie przycisków. Co mam zrobić konkretnie ?

Czytałem coś o przełączaniu CAN-ów - Nie znam się na tym więc wolę zapytać : co mam konkretnie zrobić? Czy po tym przełączeniu muszę podpinać komputer i coś programować?  Z góry dzięki za wyrozumiałość

EDIT:

Wszystko ogarnięte. Post można usunąć

Edited by PawelGiee
Pomyłka

Podpowie mi ktoś jaką mam nabyć przejściówkę od anteny fm, obecnie posiadam radio chorus i będę rzeźbił sobie rns-a i nie wiem czy mam kupować tą jakąś z diverse czy bez? dodam tylko choć nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam na dachu antenę płetwę:)

Marzenie małego chłopca :audi: Sport Quattro i biały kruk RS2 limo

Hej czy faktycznie konieczne jest podpięcie masy dwa do rnse ? Oryg miałem concert 2 i tego kabelka nie było .przesiadam się na rnse i teraz nie wiem czy tak zostawić..w końcu chyba nie każde auto posiadało fabryczny alarm musieli jakoś to rozwiązać 

I jeszcze pytanko ma ktoś wymiary ile przyciąć klimatronik? Przejrzałem  wszystkie tematy ale niestety nic nie znalazłem

Edited by buczek136

Witaj buczek136

Gdy nie podepniesz masy DWA, rnse będzie rozładowywało akumulator. Trzeba pociągnąć przewód z wtyczki do modułu komfortu. Wymiary klimatronik były w temacie o odcinaniu, podawał je kolega o nicku domin79

https://postimg.org/image/a2yff2lbv/

Też dokladałm RNSe w w miejsce concert 2, i żadnej masy DWA nie ciągnąłem. Żadnego rozładowania akumulatora też nie zauważyłem. 

A4 B7 2.0TFSI tiptronic quattro 

I otóż to. W sobotę dokładalem rns i nie wpinalem masy a mimo to radio przechodzi w tryb uśpienia i po kilku minutach jak zgaśnie przycisk awaryjnych radio się wyłącza na stałe . Także wszystko hula plug&play . 

A czy ktoś z kujawsko pomorskiego dałby rade nagrać płytę z mapami ? Dam na dobre piwo 

Witam, Panowie czemu w RNS piosenki , np set który ma 30 minut zaczyna się zawsze od początku po wyjściu z auta i wejściu ponownie ? :ninja:

k5x6V52.jpg

Motoryzacja to nie tylko samochody , to ta magiczna więź łącząca kierowcę z jego samochodem....

12 godzin temu, jozek726 napisał:

Witam, Panowie czemu w RNS piosenki , np set który ma 30 minut zaczyna się zawsze od początku po wyjściu z auta i wejściu ponownie ? :ninja:

Zebyś się nauczył tylko pierwszych 15min seta na pamięć, a reszte zostawił sobie od święta na trasę 😂 A tak serio, to RNSE to technologia sprzed kilkunastu lat i tak po prostu działa, irytujące jest też wolne przewijanie, bo mi się często zdarzało przez to, że nawet choć bardzo chciałem to nigdy nie udało mi się uslyszeć końcówki danego seta, bo ciągle od nowa się włączał a przewijanie trwało wieki:D

Witam chcę założyć RNS E a obecnie mam Symphony 2 w aucie jest też nawigacja jakie dokładnie adaptery będę potrzebował 

tylko te i czy w ogóle dobre wybrałem 

http://allegro.pl/zlacze-iso-adapter-plug-play-audi-a2-a3-a4-a6-rns-i7083072639.html

http://allegro.pl/zlacze-2x-fakra-radio-audi-rns-e-diversity-iso-i7149220434.html

czy jeszcze coś potrzebne 

dzięki za pomoc pozdrawiam 

Ma ktoś spolszczenie do leda ??

Ogarnia ktoś rozkodowania RNSE Led cały Poznań objechalem i tylko rnse zwykle potrafią rozkodowac 

"Ogarnia ktoś rozkodowania RNSE Led cały Poznań objechalem i tylko rnse zwykle potrafią rozkodowac "  jak rozkodować. O co chodzi? 

Witam . Mam pytanie  w związku z tym ,że padł mi wzmacniacz antenowy i chcę przejść na RNS-E mam dylemat jaki wzmacniacz kupić ? Z jaką końcówką 8e5035225  ??

Zastanawiam się czy schemat który wklejam na dole pasuje również do Rnse ?

82CF9678-2732-4A51-8E9B-C41FE49E8290.png

Co to jest rns-e Led a zwykły , jeżeli jest kod jak rozkodowac??

Witam! Problem z kodowaniem A4 B7

Przesiadłem się z Symphony 2 na rsn-e. Wszystko działa tylko nie przednie głośniki. Rnse wyciągnięte z auta w którym było Bose. Przejściówki również z tego auta. Wydaje mi się że robie coś źle z kodowanie. Kodowanie ustawiam na 0301115. Moje auto bez Bose z Multifunkcją. Próbowałem różnych sposobów lecz w przednich głośnikach dalej cisza. Pomoże ktoś?

Witam

Mam fabryczne radio Chorus 2+. Wstawiłem RNSE 193G. Wymieniłem wzmacniacze w tylnej szybie dorobiłem kabelki, zakodowałem cangateway 37- Nawigacja i parę innych w long koding i adaptacji. VCDS nie pokazuje żadnych błędów, super śmiga z wyjątkiem radia i gali. Radio działa tak jak gdyby nie działał wzmacniacz. Sprawdziłem w bloku pomiarowym wszystko ok. W engineering mode prędkość pokazuje, gala -5 nie działa. Co ciekawe zanim posprawdzałem VCDS wymieniłem trzy jednostki i wszystkie miały te same usterki. Na chłopski rozum coś zakłóca pracę radia. Chciałem się  poradzić co zrobić, może trzeba jeszcze coś dokodować?

20180806_221634.jpg

Panowie czy w RNS-E jest jakiś wskaźnik głośności? Chodzi mi podczas zwiększania lub zmniejszania głośności był widoczny wskaźnik.

macie koledzy może polskiego lektora? albo wiecie skąd i czy w ogóle jest gdzieś na necie do ściągnięcia? bo na pewnym portalu ogłoszeniowym wołają po 300zł za lektora:/

Marzenie małego chłopca :audi: Sport Quattro i biały kruk RS2 limo

Ja byłem w Bydgoszczy w firmie zajmująca się car audio i leda ogarnęli w 10 min 150zl za kod dorzuciłem 100plnow i wgrali polski język gwarantując ze nie zniknie jak wrzucę nowe mapy oczywiście ąęćó wszystkie polskie znaki śmigaja pełna profeska  tv na poczekalni w biurze można pooglądać :) poszukam wizytówki bo spolszczenie tez powinni ogarnąć

ogólnie mam pytanie do leda z Seata z końcówka 193 da rade podpiac kamerę cofania ? Ciężko przeczytać tu wszystkie strony w tym temacie 😁

Edited by buczek136

W dniu 6.09.2018 o 16:09, YoGi1984 napisał:

macie koledzy może polskiego lektora? albo wiecie skąd i czy w ogóle jest gdzieś na necie do ściągnięcia? bo na pewnym portalu ogłoszeniowym wołają po 300zł za lektora:/

U mnie kupisz..

Mapy do RNS-E / MMI 2G / 3G DVD / 3G HDD / 3G+ + spolszczenia i lektor

Oryginalne Rozrządy / żarniki D1S / D2S / VCDS - obsługa wszystkich modułów w B6/7 i nie tylko

W dniu 9.08.2018 o 15:30, Skypl napisał:

Panowie czy w RNS-E jest jakiś wskaźnik głośności? Chodzi mi podczas zwiększania lub zmniejszania głośności był widoczny wskaźnik.

Nie  👈

MONTAŻ NAWIGACJI KONWERSJE MIB MMI 3G 3G+ PL MENU LEKTOR USA EU