Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 minut temu, kamil-vag napisał:

To żeś teraz doj**ał...

Każdy ma prawo do własnego zdania @kamil-vag

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to na Dębicach się bardzo zawiodłem, więcej ich już nie kupię

 

Opublikowano

Pany sam myślę nad oponami na zimę bo obecne michelin to już śmietnik i zastanawiam się nad :

1.Michelin alpin 6

2.Nokian WR D4

3.Continental ContiWinterContact TS 860

4.Dunlop Winter Sport 5 lub SP Winter Sport 4D(homologacja Audi)

Rozmiar 225/50/17,dodam,że znam kilka osób które mają Nokiany i są zadowoleni,teraz ciekaw jestem Waszych opini.

Pozdrawiam.

Opublikowano
55 minut temu, Hołowczyc20 napisał:

Pany sam myślę nad oponami na zimę bo obecne michelin to już śmietnik i zastanawiam się nad :

1.Michelin alpin 6

2.Nokian WR D4

3.Continental ContiWinterContact TS 860

4.Dunlop Winter Sport 5 lub SP Winter Sport 4D(homologacja Audi)

Rozmiar 225/50/17,dodam,że znam kilka osób które mają Nokiany i są zadowoleni,teraz ciekaw jestem Waszych opini.

Pozdrawiam.

Każda z tych opon będzie dobra.

Skoro słyszałeś dobre opinie o Nokianach to je wypróbuj. Dodatkowych plusem będzie trochę niższa cena.

Opublikowano

W tym roku kupiłem nokian wrd4 i po pierwszych kilometrach ocena bardzo pozytywna. Są bardzo ciche, na mokrym super się zachowują, na suchym też. Czekam na śnieg żeby dalej potestowac. Wcześniej były GY ultra grip 7+ I ze względu na wiek już gorzej trzymaly. Nokiany na razie pięknie sobie radzą 

Opublikowano
7 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Pany sam myślę nad oponami na zimę bo obecne michelin to już śmietnik i zastanawiam się nad :

1.Michelin alpin 6

2.Nokian WR D4

3.Continental ContiWinterContact TS 860

4.Dunlop Winter Sport 5 lub SP Winter Sport 4D(homologacja Audi)

Rozmiar 225/50/17,dodam,że znam kilka osób które mają Nokiany i są zadowoleni,teraz ciekaw jestem Waszych opini.

Pozdrawiam.

Z tego co wymieniłeś brałbym Dunlopa 4D ale najlepiej 3D jak jeszcze jest w tym rozmiarze robiony albo Conti TS850.

Conti TS860  szybko się zdziera zaróWno Dunlop 5D

Opublikowano

a co powiecie czy może ktoś ma lub użytkował opony Laufenn ?
 

opinie mają całkiem niezłe, gwarancja dożywotnia i do tego wzmacniane za dobrą cenę - właśnie szukam opon w dobrej cenie i się zastanawiam nad nimi  czy ktoś miał do czynienia z tą marką ??

https://www.oponeo.pl/dane-opony/laufenn-i-fit-195-65-r15-95-t-xl#202274705

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanie :) Czy na Oryginalne felgi Audi sline 17" 7,5Jx17H2 ET43 mogę wrzucić opony 205/50/17? Letnie mam 225/45/17 ale na zimę chcialbym mieć węższe 

Opublikowano

Co to za rozmiar z czapy? Opon nie dobiera się od tak, bo Ci się taki akurat rozmiar podoba :facepalm:

Opublikowano
W dniu 27.10.2018 o 10:23, xrollox napisał:

a co powiecie czy może ktoś ma lub użytkował opony Laufenn ?
 

opinie mają całkiem niezłe, gwarancja dożywotnia i do tego wzmacniane za dobrą cenę - właśnie szukam opon w dobrej cenie i się zastanawiam nad nimi  czy ktoś miał do czynienia z tą marką ??

https://www.oponeo.pl/dane-opony/laufenn-i-fit-195-65-r15-95-t-xl#202274705

Nie słyszałem, ale naprawdę nie szkoda Ci życia? Tańszych nie ma? Opona to jedyna forma kontaktu auta z podłożem, na nich i na hamulcach się kolego nie oszczędza...

Opublikowano
2 godziny temu, nitroo napisał:

Co to za rozmiar z czapy? Opon nie dobiera się od tak, bo Ci się taki akurat rozmiar podoba :facepalm:

To jaki rozmiar proponujesz ? 

Dużo ludzi poleca 215/50/17 ale przeważnie na lato a na zimę ?

Edytowane przez tipmaniak

Opublikowano

również posiadam goodyer ultragrip 7

Opublikowano
2 godziny temu, tipmaniak napisał:

To jaki rozmiar proponujesz ? 

Dużo ludzi poleca 215/50/17 ale przeważnie na lato a na zimę ?

Taki, jak masz na wlepce, ew. 215/50/17. Co ma za znaczenie lato, czy zima?

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
35 minut temu, nitroo napisał:

Taki, jak masz na wlepce, ew. 215/50/17. Co ma za znaczenie lato, czy zima?

Na zimę zawsze kupowało się węższe. Ok jeśli nic nie można wymyśleć z 205 to wezmę te 215.

Opublikowano
31 minut temu, tipmaniak napisał:

Na zimę zawsze kupowało się węższe. Ok jeśli nic nie można wymyśleć z 205 to wezmę te 215.

Zawsze to akurat był mit.

Opublikowano

Czemu mit ?

Opublikowano

Cześć. Co myślicie o oponach całorocznych? Auto takie jak w opisie profilu. Chodzi o to, że 80% w roku jeżdżę w małym mieście, a trasę i to taką ~200 km robię raz na tydzień i ogólnie po dobrej drodze. W sumie rocznie nie przejeżdżam nawet 7 tysięcy kilometrów. W zimę nie szarżuje, a w lato nie raz pocisnę 160km/h na prostej. Ogólnie jazda normalna 90-120km/h. Czy takie opony się spiszą? Jakie plusy i minusy tego?

Pozdrawiam.

Opublikowano
2 godziny temu, Userr napisał:

Cześć. Co myślicie o oponach całorocznych?

A raczyłeś spojrzeć na przyklejony temat niżej ???

 

Opublikowano

Witam serdecznie, poszukuję opon do mojej B6stki R17.
Czy możecie mi dać opinie odnośnie Uniroyal MS Plus 77 i Nexen Winguard Sport 2?
Ewentualnie Zeetex WH1000.
Dziękuję i pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.