Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto uzywane przez kobiete na dojazdy do pracy. Uzywane glownie w miescie. 

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. Podobno na miasto najlepsze jest Continental.

Opublikowano

Jakis konkretny model?

Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

Jakis konkretny model?

W drugim aucie jeżdżę na ContiWinterContact TS850 i są ekstra. Na Goodyearach UG też mi się znakomicie jeździło, czego nie mogę powiedzieć o Nokianach. Nigdy więcej ich nie kupię - są przereklamowane.

Opublikowano
4 godziny temu, nitroo napisał:

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. Podobno na miasto najlepsze jest Continental.

I tu niespodzianka: Dębica Frigo HP2 jest Made in Germany. Robiona w fabryce Goodyear z tej samej mieszanki co opony klasy wyższej, tylko o innym wzorze bieżnika. 

Opublikowano

I się wyjaśniło, czemu jeszcze żyję.:decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, julo23 napisał:

Co myślicie o Bridgestone ?  Dobra cena jest na oponeo

https://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-205-55-r16-91-h#225468214

frigo hp2 ma lepsze parametry

 

Opublikowano

Myślałem nad Dębicą ale ponoć lipa na mokrym.  

Opublikowano
7 minut temu, julo23 napisał:

Myślałem nad Dębicą ale ponoć lipa na mokrym.  

to czemu ma przyczepność na mokrym B ? ludzie często mylą frigo hp2 z frigo a to zupełnie inne opony

 

Opublikowano

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu  :D

Poza tym, kupuje do auta żony,  jak usłyszała Dębice to był tylko krzyk:   - Ja nie chce Dębicy !!!    LOL

 

Edytowane przez julo23

Opublikowano
1 minutę temu, julo23 napisał:

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu  :D

 

kupowałem drogie opony i po wpadkach z nokianami stwierdziłem że nie warto przepłacać

na lato wkładam tylko presto uhp 2 a na zimę frigo hp2

sprzedawałem nie dawno b6 letnie i zimowe dębica nikt nie wybrzydzał tylko się cieszyli że opony w bardzo dobrym stanie

Opublikowano

Ok, zamówiłem Frigo HP2  i czekam na ostrą zimę  :)

Opublikowano
21 godzin temu, julo23 napisał:

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu

Kup continentale ale jak będziesz auto sprzedawał to dokup opony bo z continentali po dwóch sezonach nie ma nic. Dobrze kleją ale i dobrze bieżnik sp***dala :D

Opublikowano

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Opublikowano
11 minut temu, Userr napisał:

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Taki sam.

Opublikowano
15 godzin temu, Userr napisał:

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Rozmiar możesz sobie lekko skorygować - standard 205/55/16" a troszeczkę wyższe 205/60/16" lub 215/55/16" tylko standard najlepiej wypadnie cenowo bo kupowałem 215/55/16" HP2 w ubiegłym roku za około 1150 zł

Dębicę FRIGO następnie FRIGO2 i ostatnio HP2 używam na kilku autach od 8 lat i moim zdaniem jest godna polecenia, na OPLU mam 195/65/ 15" FRIGO 2 kupione 2014r  zrobione w trasach z 35 tys. i bieżnik 6mm z kawałkiem.

Edytowane przez s27

Opublikowano
W dniu 22.10.2018 o 11:33, nitroo napisał:

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. 

Dlaczego nie ufasz ? Miałeś kiedyś takie opony ?

Opublikowano

Miałem Dębica Navigator. Nigdy więcej. Dla mnie to siara jeździć Audi na Dębicach.

Opublikowano
9 minut temu, nitroo napisał:

Dla mnie to siara jeździć Audi na Dębicach.

To żeś teraz doj**ał...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.