Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzieki za spotkanko jeszcze przed samym wyjazdem. Dawno Was nie widzialem i milo bylo. Pozdro Panowie, spot mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja takze thx za zaproszonko, musialem troche przetasowac swoj harmonogram niedzielnego wieczoru ale pojawilem sie chociaz by na chwilke. Jak widac mozna sie zorganizowac. Bylo fajnie i mam ochote na wiecej :)

Widzialem ze ktos tam VAGiem paradowal ale ze musialem sie ulotnic to nie zdazylem poprosic o przysluge.

Czy ktos bedzie mial VAGa na spot piatkowy w kluczewie by mi skasowac IN1 oraz IN2??

Do nastepnego razu jak cos

CORNEK czekam na dokladne info co do ustawki na piatkowe kluczewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spotkanie było zacnie 7 furmanek :>

Corn jaki piracie co ty gadasz?? ja tak normalnie latam sobie :naughty: a swoją drogą niezły powrót do domu był. Jeszcze potem na światłach jakiegoś gościa w Volvo złoiłem aż miło trochę był zdziwiony. Trzeba się na tej kresce postawić bo ciekawie może być :tongue4:

Pozdrawiam wszystkich i do następnego spontan spota :)

hehhee wiem który :D napinał się całą drogę ale po prostu nie był w stanie nadążyć ;P[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 19:52_________________________________________________Już jutro Piątek 11 listopada czyli Zlot na Kluczewie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę na bank. Będziemy z Aruzzem przed 11 na lotnisku chyba że się widzimy na biedronce o 10.30 bo ja o 10 jadę do aruzza żeby trochę zbędnych kg zostawić u niego w garażu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grila wezme :) wiec jakas kielbase bierzcie i jak ktos ma węgiel to też moze zabrac :good:

to spotkamy sie prawdopodobnie na miejscu chyba ze uda mi sie wyjechac przed 10 to bede do Ciebie Galec dzwonił bo nikogo innego numeru nie mam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, knujemy cos w niedziel (pierwsza niedziela miesiaca)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za oczywiście jak nie bedzie padało :) chyba ze nie zależnie od pogody spotkamy się np na parkingu carefura bądź jakiegoś mcdonalda np koło makro, kazdy zamówi coś za 3 zł i nas nie wygonią hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakis spot przed swiateczny albo swiateczny w co bardzo watpie :gwizdanie: ale przed mozna by w wiekszej grupie podsumowac kolejny roczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa herbata lub bułka z cukrem i koperkiem w kfc i byłoby piknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny..

moze uda mi sie zgarnac sasiada z b7 ale jak beda trzy osoby to nie bede go brał bo wstyd :wink4:

proponuje znalesc jakis termin np nastepna niedziela, umowic sie gdzies np kfc na mieszka pierwszego bo jest parking a na struga przez te roboty jest taka droga ze szkoda auta;d

lub

jakis parking, moze cos w lesie.. miejsce gdzie latwo dojechac z okolic Stargardu jak i z okolic gryfina ( najlepiej gdzies niedaleko autostrady) i moze uda sie spotkac w wiecej autek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest miejscowka przy rozjeździe płytówki chociwel świnoujście przy samym rozjeździe jeszcze przed lotniskiem jadąc od szczecina są stoliki i ławki i widać to miejsce z drogi problemu żeby trafić napewno nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalam tam ale chyba troche dalej chociwelska na to wolaja czesto BMW klub robi tam drift treningi jest kawalek placyku a zas moze juz snieg bedzie aby sie powyglupiac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...