Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale pomimo tego S4 Malika objechało 2.0 TFSI Kuredu, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

już poprawiam :decayed: z tego co wiem to było kilka prób i co najwyżej było równo, a tak to Kuredu trochę z przodu :wink4:

a z tego co mi Bartek mówił to jechali 2 lub 3 razy... wiem że prowadził i Malik i Łukaszr i za każdym razem im odjeżdżał... nie pamiętam już czy o metr czy dwa ale jakoś super różnicy nie było... ale fakt faktem esa była w tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o! A Skąd żeś cenę pół bańki wziął? :) Rozmawiamy o S4 czy S6? :P

No niestety Norge to fajny kraj ale jak wszedzie ma minusy.Pierwszy to wysokie podatki a drugi kto ze wzgledu na polityke celna ( pamietaj na kraj wielkosci niemiec pracuje tylko 4,5 miliona ludzi :wink4:) wrecz zaporowe ceny samochodow.Sredni ceny dwa razy wieksze niz w europie.Taka Eska u mnie kosztuje 1.100000 koron co przy dzisiejszym kursie daje 550 tys. + jakies dodatki i niewyjete 600 tys :rolleyes:Nawet ci nie bede pisal ile dalem za moje roczne ( w zeszym roku ) 170Km TDI.Powiem ci tylko tyle, ze dolozyl bym do tego wartosc STI + jakies 20K i wyjechal bym w PL nowka sztuka taka jak twoja.Boli..... nawet bardzo :) Ale suma sumarum bilans i tak wychodzi na plus :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze mówiąc.. to się kalkuluje.. Bo auta kosztują 2 razy więcej, ale prawda jest taka, że zarabiasz dobrze ponad 2 razy więcej ;) Trochę się w tym orientuje bo kuzynka mieszka w Norwegii, na północy, w Tromso i czasem sporo opowiada :)

Poza tym, nowy WRX STi kosztuje u nas niewiele mniej od S4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze mówiąc.. to się kalkuluje.. Bo auta kosztują 2 razy więcej, ale prawda jest taka, że zarabiasz dobrze ponad 2 razy więcej Trochę się w tym orientuje bo kuzynka mieszka w Norwegii, na północy, w Tromso i czasem sporo opowiada

zalezy w jakim zawodzie , ale dobrze opowiada :) Tromso .....dalego go wywialo , ale tam przynajmniej prawdziwa Norwegia

Poza tym, nowy WRX STi kosztuje u nas niewiele mniej od S4

moj nie taki juz nowy bo to rokcznik 04 :wink4: ale jescze jary ..... a kalkulowa to pewnie ze tak bo i tak takimi autami nie ma tu gdzie jezdzic , a tak to kupno i utrzymanie takiego auta mnie grosze kosztuje w porownaniu ile bym tu palcil za ubazpieczenie , serwis itp. a tak to latam sobie na weekendy do PL od czasu do czasu i mam tam fajny dupowoz.A tu .... i tak do pracy jak jade to stoje w 90% trasy w korku......ok nie robie ci juz OT.Jak bede w okolicy to sie spikniemy na jaks kreske :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONA opowiada, kuzynka ;) Mówi czasem jak śmiesznie wyścigi spod świateł do 50 km/h, bo za przekroczenie prędkości duże mandaty dają.. i startuje takie ferrari i po sekundzie hamulec :)

Spoko, jasne że sie widzimy kiedyś tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym jeszcze zobaczyl s5 elba z twoja s4 .... ( http://www.a4-klub.pl/smf/inne_2009_s5_42_v8_fotki_str_6-t76914.0.html )

:) jego s5 niby takie szybkie ....

fajnie by bylo zobaczyc jakies porownanie ;) bo wkoncu s4 i s5 ( te z 3.0T ) to te same auta tak naprawde

a elb ma 4.2 v8 i podobno objezdza rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s5 ( te z 3.0T )

a jest takie? na stronie audi s5 ciagle ma 4.2 pod maska...

troche to dziwne ale audi jakos tak komplikuje sobie zycie ;]

s4 = 3.0T

s5 = 4.2 v8 i nie ma w cenniku silnika 3.0t dla a5.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to juz nie ma silnika 4.2 v8 w s5 tylko jest wlasnie montowany 3.0T 333KM w s5

bylo mowione nawet o tym od poczatku produkcji s5 ze silnik 4.2 v8 bedzie zastapiany niedlugo 3.0T

dlatego nawet w watku u Elba pisalem czy 4.2 bedzie kupowac czy juz 3.0T

dziwne ze na stronie audi jeszcze tego nie ma ....

http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t59511.html

sory za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem .

jest jeszcze smieszniej.

w coupe jest 4.2

ale cabrio i sportback jest juz z silnikiem 3.0T :kox: :kox:

przewaga dzieki ... zamieszaniu ;]

EDIT:

a jeszcze smieszniej ze na audi.de wystepuje s5 sportback a na polskiej stronie nie ma :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wersja 3.0 V6 kompressor dostępna będzie niestety dopiero od stycznia 2010 - to było moje pierwsze pytanie jakie zadałem." wypowiedz elba z racingforum[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:15_________________________________________________

wlasnie sprawdzilem .

jest jeszcze smieszniej.

w coupe jest 4.2

ale cabrio i sportback jest juz z silnikiem 3.0T :kox: :kox:

przewaga dzieki ... zamieszaniu ;]

EDIT:

a jeszcze smieszniej ze na audi.de wystepuje s5 sportback a na polskiej stronie nie ma :gwizdanie: :kox:

hm dziwne

po zg jezdzi a5 sportback.... powiem ze malo sie rzuca w oczy... mysallem ze jest bardziej kozacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto rewelacja. gratuluje. co do moich sparingów z S4 malika to za każdym razem auto było delikatnie z przodu.dodam że jechałem z ponad 100kg Adamoo na pokładzie i szerokich 18, teraz jeżdze na wezszych 16 i auto sie ciut lepiej zbiera także próbe zrobić możemy tak od 50 do 200, myślę że daleko w tyle nie zostanę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koniecznie ja nagrajcie z ktoregos z aut aby bylo czarno na bialym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagramy nagramy. Mój pasażer będzie kręcił, podobnie jak tu :) :

Tak przy okazji. Auto było już porównywane w jeździe równoległej na wszelkiego rodzaju prędkościach na autostradzie, z Mercedesem E320 CDI. Jesteście w stanie przewidzieć wynik?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Auto było już porównywane w jeździe równoległej na wszelkiego rodzaju prędkościach na autostradzie, z Mercedesem E320 CDI. Jesteście w stanie przewidzieć wynik?? :)

mietek dostaje baty jak się patrzy :gwizdanie: :evil:,

ja miałem taki poedynek z nową 530d i tez go robiłem i to dość znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Auto było już porównywane w jeździe równoległej na wszelkiego rodzaju prędkościach na autostradzie, z Mercedesem E320 CDI. Jesteście w stanie przewidzieć wynik?? :)

Skoro piszesz to z takim uśmiechem na końcu to wynik oczywiście na plus dla Twojego S4 :naughty: A o ile ?... Hm? myślę, że mogłeś uciec mu na pewno ponad 10 metrów, może nawet 20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no szczerze mówiąc to nie bardzo było co porównywać.. Nawet miał prawo pierwszy depnąć, bez żadnego znaku.. i tak to nic nie pomogło.. Eh.. poprzednim autem jakie miałem (A4 B7 3.2) było bardzo wielu chętnych na wyścigi. Teraz niestety jakby mniej chętnych. :no::disgust: Chociaż znaleźli się tacy jak:

Range Rover Sport HSE

Skoda Superb

Hyundai Sonata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Mercedesem E320 CDI

miałem S320cdi i przecież to nie jedzie więc po co takie próby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...