Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś na ósemce niebieściutkie B6 WWL, kontakt nawiązany :decayed:

Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś na ósemce niebieściutkie B6 WWL, kontakt nawiązany :decayed:

Pozdrawiam :hi:

Rónież pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kolezki z rs'a dzisiaj jeb*** w puzon po 17stej na polczynskiej gdyby nie to ze zjezdzalem na stacje to bym cie dogonil :decayed: I dla kolegi od granatowego sedana b5 z naklejka na bocznej szybie na postepu.

:naughty: :naughty:

Pozdrówki :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika i pasażerki z czarnego B7 (sedan) NMR 66*K widzianego wczoraj w Wawie na Al. Jerozolimskich ok. godz. 13 :hi:

Dziękujemy i pozdrawiamy !!

Opublikowano

Pozdrawiam kierowcę żółtego S4 Avant widzianego 25.01 ok 12-13 na skrzyżowaniu Ustronnej i Ekonomicznej w łodzi;)

Opublikowano

dziś ~9.20 zielone b5 sedan (WGM chyba[; )z nalepka klubową widziane na wjeździe na Prymasa od wolskiej[;

Opublikowano

Pozdrawiam kierowcę ciemnego Avanta B5 o numerach EL853FN osadzonych w rameczkach klubowych, widzianego dziś w Łodzi na ulicy Mickiewicza o godz.15;00 prawdopodobnie skręcił w SIENKIEWICZA.

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy ( WOT xxxx B6) dziś ok 8 rano na B. Czecha w stronę Kajki :hi:

p.s. to ile ma ta "esa" koników, a nie trzeba było sobie nakleić od razu RS4? :polew:

Opublikowano

Dziś w Lublinie około 9-tej na solidarności czerrrrrwona :) b piątka taxi z naklejką

Pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj na drodze przed Częstochową jadąc od Łodzi, miałem pare wymijań B6tką z tyłu był znaczek S4 rejestracja KWA 91h... coś takiego, ja jechałem srebrnym avantem z tyłu okrągła naklejka "OGARNIJ SIĘ" :kox:

Opublikowano

dziś ~9.20 zielone b5 sedan (WGM chyba[; )z nalepka klubową widziane na wjeździe na Prymasa od wolskiej[;

hmm..a pamiętasz dalszy numer blaszek ?

Opublikowano

dziś ~9.20 zielone b5 sedan (WGM chyba[; )z nalepka klubową widziane na wjeździe na Prymasa od wolskiej[;

hmm..a pamiętasz dalszy numer blaszek ?

niestety ;) pamiętam czarną wypukła nalepkę klubową po prawej stronie klapy
Opublikowano

Dziś ok 16 na parkingu Tesco w Milanówku widziana granatowa B5 na WGMach z klubowymi ramkami oraz gładka klapą. Z auta wysiadała jakaś Pani z dzieckiem. Zajęła moje miejsce na parkingu :wink4:

Pozdrowienia od bliźniaczej B5 przejeżdżającej obok :hi:

Opublikowano

dzisiaj w Wąbrzeźnie widziałem B5 granatowe w sedanie zaparkowane przy "Starym Młynie" pozdrawiam.

wlepa na klapie kufra :good:

Opublikowano

pozdro dla kierowcy czerwonego b5 avanciaka rameczki klubowe wylot z wawki:) :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

pozdro dla kierowcy czerwonego b5 avanciaka rameczki klubowe wylot z wawki:) :hi: :hi: :hi:

:hi:

Pozdrawiam kierowce jak i pasażerkę. Gdyby nie naklejka nie poznałbym kolegi :gwizdanie:

Opublikowano

Praktycznie codziennie mijam Srebrnego Avanta B5 (charakterystyczne czarne odboje na zderzaku) na ulicy Aksamitnej w Wawie - coś tam dynda pod lusterkiem wstecznym - który to dzik ?

Opublikowano

dzis w Slupnie przed Markami namierzone i obtrabiane ciemne B5 sedan BLM***** z rameczkami klubiastymi :decayed:

Pozdro dla kolegi :good:

Opublikowano

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.

Opublikowano

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.

a na klapie 1,6, a zbierała się jak 2,7 biT? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.