Spotkania na drodze

Traviz

dziś na ósemce niebieściutkie B6 WWL, kontakt nawiązany :decayed:

Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla kolezki z rs'a dzisiaj jeb*** w puzon po 17stej na polczynskiej gdyby nie to ze zjezdzalem na stacje to bym cie dogonil :decayed: I dla kolegi od granatowego sedana b5 z naklejka na bocznej szybie na postepu.

:naughty: :naughty:

Pozdrówki :hi:

Pozdrawiam kierowcę żółtego S4 Avant widzianego 25.01 ok 12-13 na skrzyżowaniu Ustronnej i Ekonomicznej w łodzi;)

Pozdrawiam kierowcę ciemnego Avanta B5 o numerach EL853FN osadzonych w rameczkach klubowych, widzianego dziś w Łodzi na ulicy Mickiewicza o godz.15;00 prawdopodobnie skręcił w SIENKIEWICZA.

Dziś w Lublinie około 9-tej na solidarności czerrrrrwona :) b piątka taxi z naklejką

Wczoraj na drodze przed Częstochową jadąc od Łodzi, miałem pare wymijań B6tką z tyłu był znaczek S4 rejestracja KWA 91h... coś takiego, ja jechałem srebrnym avantem z tyłu okrągła naklejka "OGARNIJ SIĘ" :kox:

dziś ~9.20 zielone b5 sedan (WGM chyba[; )z nalepka klubową widziane na wjeździe na Prymasa od wolskiej[;

hmm..a pamiętasz dalszy numer blaszek ?

hmm..a pamiętasz dalszy numer blaszek ?

niestety ;) pamiętam czarną wypukła nalepkę klubową po prawej stronie klapy

Dziś ok 16 na parkingu Tesco w Milanówku widziana granatowa B5 na WGMach z klubowymi ramkami oraz gładka klapą. Z auta wysiadała jakaś Pani z dzieckiem. Zajęła moje miejsce na parkingu :wink4:

Pozdrowienia od bliźniaczej B5 przejeżdżającej obok :hi:

dzisiaj w Wąbrzeźnie widziałem B5 granatowe w sedanie zaparkowane przy "Starym Młynie" pozdrawiam.

wlepa na klapie kufra :good:

pozdro dla kierowcy czerwonego b5 avanciaka rameczki klubowe wylot z wawki:) :hi: :hi: :hi:

:hi:

Pozdrawiam kierowce jak i pasażerkę. Gdyby nie naklejka nie poznałbym kolegi :gwizdanie:

Praktycznie codziennie mijam Srebrnego Avanta B5 (charakterystyczne czarne odboje na zderzaku) na ulicy Aksamitnej w Wawie - coś tam dynda pod lusterkiem wstecznym - który to dzik ?

dzis w Slupnie przed Markami namierzone i obtrabiane ciemne B5 sedan BLM***** z rameczkami klubiastymi :decayed:

Pozdro dla kolegi :good:

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.