Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T-żółw masz rację

Ono teraz z tymi swoimi ksenonami wygląda faktycznie jak kosmita :polew:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

40de3a1471178088m.jpg

Pozdro MALIK ;)

Heh spoko. Parking pod Koźmińskim :) Ale ten Twój jakiś taki przykurzony :tongue4:

Opublikowano

40de3a1471178088m.jpg

Pozdro MALIK ;)

Heh spoko. Parking pod Koźmińskim :) Ale ten Twój jakiś taki przykurzony :tongue4:

Nie wszyscy musza mieć tak dopieszczone autka jak Ty maliku.

Opublikowano

pozdrowienia dla właściciela ładnego sedanka a4 od którego dostałem wczoraj kalendarzyk a4 klub pod marketem spar :th:

Opublikowano

pozdrowienia dla właściciela ładnego sedanka a4 od którego dostałem wczoraj kalendarzyk a4 klub pod marketem spar :th:

Do usług :hi:

:)

Opublikowano

Pozdrawiam bordowe Audi.. :naughty: ktore dzis minalem w Tarnowie na Starodabrowskiej.. KDA..GT :decayed:

Opublikowano

40de3a1471178088m.jpg

Pozdro MALIK ;)

Heh spoko. Parking pod Koźmińskim :)Ale ten Twój jakiś taki przykurzony :tongue4:

120 kilometrów wcześniej był czyścusieńki ciekawe czy w trasie się pobrudził czy ta Wawa taka brudna :decayed:

Opublikowano

I wczoraj przy wylocie z Zaketu jechałem przed zielonym B5 z megnesówką na klapie blachy LRA .. ?

To był StoRk chyba :dance: Jeśli to kombiaczek i zielony na mocnej glebie i LRA... to on na bank :>[br]Dopisany: 17 Październik 2007, 21:46 _________________________________________________

Czyje audi RS4 B5 Niebieskie O początkowych numerach rejestracyjnych KR stało w poniedziałek 1.10.2007 i 8.10.2007 na ulicy nadbystrzyckiej w Lublinie obok Politechniki.

To akurat audiczka naszego kolegi, który ostatnio nie wchodzi na nasze forum... Ja to cudeńko widuję codziennie, no prawie, a z Maćkiem (właścicielem) widuję się na zajęciach :>

Opublikowano

Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.

Opublikowano

Dzisiaj w Rzeszowie pod WSIZem widzialem b5 w sedanie kolor szary metalik i oczywiscie klubowe rameczki - ktoz to taki uczeszcza na studia tam gdzie ja ?:)

Opublikowano

Wczoraj wracałem z Radomia ok 19, pare kilometrów przed Ostrowcem uczepiła mnie się czarna A4 B6 Avant, wpuściłem ją przed siebie (ona miała CB, ja jeszcze sobie tego nie zakupiłem i lepiej niech ktoś pilotuje :)) Jechaliśmy razem dluższy czas, przed Ożarowem zjechała na jakąś wieś. Nr rej. WR 203.C.

Może, to któryś z naszych kolegów pomykał nią?

Opublikowano

Bardzo ważne!!! Poszukiwany / poszukiwana!!! :dance: Proszę się przyznać kto w Radzyniu Podlaskim ma czarną A4(B5) sedan na alu (pięć ramionek chyba, nie ori...), posiadał ramki klubowe! Numer rej. LRA 5C36!!! najlepiej proszę wpisać w profilu miasto/miasteczko z jakiego pochodzi szanowny właściciel ;) Pojazd widziany ostatnio na parkingu pod "grzybkiem"! Mile widziany kontakt, np. na PW i zapraszamy na spociki w naszym miasteczku ;) Więcej info u mnie ;) Dziękuję za uwagę :thumbup: Pozdrawiam!

Opublikowano

raggaman

to pewnie ja lecialem bo ostatnio kilka razy zawitalem w wawie! ale zle sobie ja kojaze bo raz przed swiatlami na pruszkow zarylem calym podwoziem bo kurde takie w stolicy koleiny macie :bicz2:

Opublikowano

Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem???
Opublikowano

ja ostatnio czesto jezdze Puiławska do Piaseczna , ale jakos nie udalo mi sie jeszcze trafic na klubowa furmanke .... choc kilka ładnych A4-ek widzialem .... :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem???

Dokładnie :)

Opublikowano

to moja a4-ka, a moja laska siedziala za sterem. pozdrawiam

Opublikowano

MSC79 a to ty moze parkujesz w weekendy przed WSCIL na Jagiellońskiej ?

Opublikowano

MSC79 a to ty moze parkujesz w weekendy przed WSCIL na Jagiellońskiej ?

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 14:49 _________________________________________________nie, to napewno nie ja
Opublikowano

Czyja szara B5 Avant stoi/stała dzisiaj na PWr pomiedzy C13 i C6?

Autko na wrocławskich blachach, ramki klubowe, zderzak od Ski.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.